3:0 Patryk Wajda #8 ( Mateusz Bepierszcz #24, Maciej Kruczek #12 ) +/-
11:43 2 min. Mateusz Zieliński #4 Spowodowanie upadku przeciwnika
26:54 2 min. Matias Lehtonen #7 Zahaczenie
39:12 2 min. Grzegorz Pasiut #18 Uderzanie kijem
49:35 2 min. Aleksandr Rodionow #2 Uderzanie kijem
51:31 2 min. Kalle Valtola #22 Gra złamanym kijem
56:10 2 min. Carl Hudson #2 Przeszkadzanie
58:48 2 min. Michał Kalinowski #19 Trzymanie przeciwnika

- Koniec Meczu 3-0.
- 59 min - Kara dla Michała Kalinowskiego, do końca spotkania gospodarze w przewadze.
- 58 min - Uderzenie z bulika Sytego, odbija barkiem Murray
- 58 min - Strzał Arraka i jego poprawkę broni Murray.
- 58 min - Mocny strzał Rodionowa z niebieskiej, obok bramki.
- 56 min - Na ławce kar Hudson, w przewadze goście.
- 55 min - Lehtonen pod bramkę, rykoszet i odbija parkanem Molder
- 54 min - Murray odbija barkiem strzał Korczochy
- 54 min - Potężny strzał z niebieskiej, zablokowany przez katowiczanina.
- 52 min - Fraszko z kontrą lewą stroną uderzył z okolicy bulika i Molder odbija łapaczką , guma obok bramki.
- 52 min - Valtola grał złamanym kijem i będzie kara dla katowiczanina.
- 52 min - Zamieszanie pod bramką Moldera, ale wybijają torunianie
- 51 min - Strzał Valtoli nad bramką
- 49 min - W dobrej sytuacji Eriksson, ale uderzał go Rodionow i będzie przewaga katowiczan. Rosjanin trafia na ławkę kar.
- 48 min - Mocny strzał Pasiuta, pewnie łapie Molder.
- 46 min - Z bulika Kogut, odbija parkanem Murray
- 45 min - Strzał Sytego odbija Murray, jeszcze dobitka Korczochy i nie zdołał umieścić gumy przy słupku! Świetnie parkan wystawił Murray!
- 43 min - GOL! 3-0! Z niebieskiej huknął Wajda, zasłonięty Molder nie widział krążka i ten wpadł pod poprzeczkę!
- 43 min - Vasjonkin zza bulika, ale po rykoszecie niecelnie.
- 42 min - Wanacki z niebieskiej, ale spokojnie łapie Molder.
- 42 min - Z niebieskiej Szkodienko i pewnie mrozi gumę Murray.
- 41 min - W tercji gospodarzy próbują akcję nawiązać torunianie, ale bez efektu.

- Koniec II tercji
- 40 min - Poprzeczka po uderzeniu Arraka.
- 40 min - Uderzenie Arraka zza bulika - broni Murray
- 39 min - Tym razem nie upiekło się Pasiutowi i będzie kara za uderzanie.
- 39 min - Małe zamieszanie. Kruczek chwycił Sytego za szyje, jeszcze uderzył zawodnika gości Pasiut - ale bez kar.
- 39 min - Korczocha do Huhdanpy, ale zablokowany
- 38 min - Spokojnie Murray łapie strzał Adriana Jaworskiego
- 37 min - GOL! 2-0! Wymiana krążka Pasiuta z Fraszką i ten pierwszy uderzył precyzyjnie w okienko bramki Moldera!
- 36 min - 3 na 1 katowiczanie, ale Lehtonen sam postanowił wykończyć akcje i trafił prosto w bramkarza.
- 35 min. - Huhdanpaa pod bramkę, krążek był przed Murrayem - Syty nie zdążył zamknąć akcji.
- 35 min - Rompkowski spod niebieskiej, łapie Molder
- 34 min - Pasiut objechał bramkę, próbował wcisnąć gumę przy słupku ale w ostatniej fazie akcji Molder i Rodionow go zablokowali.
- 33 min - Valtola uderzył obok słupka
- 32 min. - Uderzenie Pasiuta zza obrońcy, ale obok słupka.
- 31 min - Strzał Wajdy z niebieskiej, odbija do boku Molder
- 30 min - Uderzenie Lehtonena, zablokowane.
- 30 min - Spalony w tercji gości, za kilka sekund ponownie. Mamy serię wznowień.
- 29 min - Radionow z niebieskiej, ale po rykoszecie guma wylądowała poza taflą.
- 28 min -  W osłabieniu Pasiut do Fraszki a ten w sytuacji sam na sam przestrzelił!
- 27 min - Na ławce kar Lehtonen, w przewadze torunianie.
- 27 min - Kontra Erikssona, ale obrocił się z gumą i uderzył obok słupka
- 26 min - Murray odbija strzały Huhdanpy i Szabanowa
- 26 min - Szabanow zmienił lot krążka, łapie do raka Murray.
- 26 min - Strata krążka przez Rożkowa, od razu ruszył Pasiut a jego strzał przycisnął do ciała Molder.
- 26 min - Uderzenie Olszewskiego, spokojnie łapie Murray.
- 25 min - Vasjonkin ruszył na bramkę Murraya, ale z bulika posłał krążek nad poprzeczką.
- 24 min - Z niebieskiej Kruczek, odbija Molder
- 24 min - Pasiut przymierzał z bulika, ale przytulony do słupka Molder na raty łapie gumę.
- 23 min - Obstrzeliwana bramka Moldera. Strzał Pasiuta odbija Molder, dobijał najpierw Hudson, a następnie Wronka - wszystko pada łupem bramkarza Torunia! Ależ było niebezpiecznie.
- 23 min - Zieliński spod niebieskiej, ale wrzucony krążek łapie Murray.
- 22 min - Po wznowieniu obok bramki uderzył Kogut.
- 21 min - Wrzucił gumę Korczocha i Murray mrozi gumę, ponownie wznowienie w tercji GKS.
- 21 min - Arrak zza bulika, obok bramki. Jeszcze Huhdanpaa i łapie Murray.

- Koniec I tercji
- 20 min - Walka pod bandą w tercji gości.
- 19 min - Korczocha pod bramką zablokowany.
- 18 min - Popędził na bramkę rywala Wronka, jego strzał zza obrońcy odbija Molder - dobijał Wanacki, ponownie lepszy bramkarz Torunia!
- 17 min - Szabanow próbował się przedrzeć przez tercję gospodarzy, lecz w ostatniej fazie zablokował go Rompkowski
- 16 min - Piękna akcja torunian w kontrze 2 na 1, podanie przed bramkę i szpagatem broni gumę Murray. Próbował go pokonać Szkodienko z najbliższej odległości!
- 15 min - Korczocha zza bramki do Sytego, ale strzał obok słupka!
- 14 min - Kruczek z bulika, ale nikt nie zamknął akcji i guma minęła bramkę.
- 13 min - Kontra torunian - ale strzał Limmy po rykoszecie nad poprzeczką
- 12 min - Kara dla Zielińskiego, w przewadze gospodarze.
- 11 min - Valtola obrócił się z gumą, ale jego strzał zablokowany.
- 10 min - Kogut spod bandy, ale przecięte podanie przez defensorów GieKSy
- 9 min - Z niebieskiej Wanacki, lot krążka zmienił Prokurat - odbija Molder.
- 8 min - Podanie Skólmowskiego od bandy odbija się od sędziego i trafia do Lehtonena, ale dobrze kijem gumę wybija Molder!
- 8 min - Uderzenie Krężołka mija bramkę Moldera.
- 7 min - Rożkow zza bulika huknął, ale obok bramki.
- 6 min - Groźny strzał Fraszko, ale Molder na posterunku
- 5 min - Podanie pod bramkę i Limma z metra uderza prosto w Murraya, dobijał Syty ale nieskutecznie. Było groźnie!
- 4 min - Kontra torunian 2 na 1, akcję sam zakończył próbą strzału Huhdanpaa - ale świetnie zablokował go Wajda.
- 3 min - Sporo podań bez zagrożenia pod bramkami.
- 1 min - GOL! 1-0! Strata krążka w swojej tercji przez torunian i Wronka zagrywa przed bramkę do Fraszki, który uderzył tuż przy słupku z okolicy bulika!

- Zapraszamy na relacje na żywo ze spotkania GKS Katowice z KH Energą Toruń. W ekipie z Torunia zadebiutuje reprezentant Estonii Vadim Vasjonkin.