13:52 2 min. Arkadiusz Kostek #16 Spowodowanie upadku przeciwnika
16:51 2 min. Dominik Nahunko #57 Trzymanie przeciwnika
26:51 2 min. Jewgienij Nikiforow #78 Natarcie
36:19 2 min. Tomasz Kozłowski #18 Rzucenie na bandę
37:57 2 min. Vitālijs Pavlovs #79 Atak kijem trzymanym oburącz
42:19 2 min. Aleksandr Wasiljew #10 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:34 2 min. Oskar Jaśkiewicz #96 Ostrość
44:34 2 min. Radosław Nalewajka #22 Ostrość
46:33 2 min. Vitālijs Pavlovs #79 Uderzanie kijem
54:36 2 min. Dominik Nahunko #57 Opóźnianie gry
64:12 2 min. Vitālijs Pavlovs #79 Atak kijem trzymanym oburącz

Koniec dogrywki! Przed nami rzuty karne!
65. min - Bychawski prosto w Nechvatala. Ostatnie 13 sekund!
65. min - Nikiforow potężnie obok bramki!
65. min - Czas dla Zagłębia Sosnowiec, którzy 48 sekund będą grać 4 na 3!
65. min - Lundvald mocno, jednak jego uderzenie zostało zablokowane.
64. min - Tym razem Jarosz w samotnej akcji, ale ponownie sytuację wyjaśnia Fiłonienko.
64. min - Kalns w pięknej indywidualnej akcji, którą zaczął w tercji neutralnej, ale na jego drodze stanął bramkarz Zagłębia!
63. min - Syrojeżkin po lodzie, broni tę próbę Nechvatal.
63. min - Jarosz sam uderza mocno ponad bramką Fiłonienki!
62. min - Kalns długo utrzymywał się z krążkiem w tercji Zagłębia, ale ostatecznie stracił krążek.
61. min - Nikiforow z pierwszym strzałem w dogrywce!
Zaczynamy dogrywkę!

Koniec 3. tercji!
60. min - Mistrzowie Polski w ostatnich sekundach szukali okazji na zamknięcie meczu, ale bezskutecznie. Przed nami dogrywka
59. min - Pavlos zagrywa na środek do Razgalsa, ale strzał zatrzymuję się na kiju obrońcy Zagłębia.
58. min - Za ciosem chcą pójść jastrzębianie, którzy szukają bramki dającej prowadzenie.
57. min - GOOOLL! Mistrzowie Polski doprowadzają do remisu za sprawą Kalnsa, który pod poprzeczką umieścił krążek w bramce golkipera gospodarzy!
56. min - Razgals z prawego bulika wzdłuż bramki Fiłonienki, jeden z graczy przecina tor lotu gumy, ale przelatuje ona ponad poprzeczką!
55. min - E. Sevcenko mocnym strzałem próbował zaskoczyć golkipera gospodarzy.
54. min - Kostek niedokładnie, ale Nikiforow nie zdążył dopaść gumy!
53. min - Dubinin rusza z kontrą prawą stroną lodowiska, długo utrzymuje się przy krążku, ale ostatecznie go traci.
52. min - Jarosz potężnie z nadgarstka, jednak bez większego zagrożenia.
52. min - Przygodzki w kontrze do Dubinina, ale tor lotu krążka zmienia obrońca gości i ląduje on w łapaczce Nechvatala.
51. min - GOOOOLL! Wasiljew pomiędzy parkanami bramkarza JKH i mamy prowadzenie gospodarzy!
51. min - Rac ze środka obok bramki!
50. min - Nahunko kontra Nechvatal. Lepszy w tym starciu bramkarz JKH!
50. min - Przygodzki długo utrzymywał się przy gumie. Ostatecznie oddaję strzał obok bramki przyjezdnych.
49. min - Kozłowski z prawego bulika uderza, ale krążek ląduje poza lodowiskiem.
49. min - Świetna okazja przed gospodarzami! Nikiforow z prawego bulika zagrywa do Wasiljewa, a ten z najbliższej odległości trafia w ostatniego obrońcę jastrzębian!
48. min - Bychawski bardzo mocno z niebieskiej, ale też bardzo niecelnie!
47. min - Długo konstruują swoją akcję gospodarzy. Ostatecznie Nikiforow trafia w jednego z obrońców i bronią się zawodnicy JKH.
46. min - Urbanowicz w świetnej samotnej akcji strzela ponad bramką Fiłonienki!
45. min - Obustronne wykluczenie. Gramy przez dwie minuty 4 na 4!
45. min - Zamieszanie pod bramką Zagłębia. Mamy przepychanki, ale sędziowie szybko reagują i wyjaśniają całą sytuację.
45. min - Kolejna słabo rozegrana przewaga JKH. Gospodarze już w pełnym zestawieniu!
44. min - Razgals z lewego bulika, a tor lotu zmienia A. Sevcenko! Jednak instynktownie broni FIłonienko!
43. min - Syrojeżkin precyzyjnie po lodzie, parkanem do boku odbija gumę Nechvatal.
42. min - Senny początek JKH, którzy nie oddali celnego strzału w przewadze.
41. min - Od początku trzeciej tercji gospodarze w osłabieniu.
41. min - Przed nami ostatnie dwadzieścia minut regulaminowego czasu gry!

Koniec 2. tercji!
40. min - Przed szansą na prowadzenie stanęli sosnowiczanie, a dokładniej Kozłowski, który z bliska trafia wprost w parkan Nechvatala!
39. min - Długo rozgrywają swoją akcję hokeiści z Sosnowca, ale to nie przynosi skutku.
38. min - Strzał z lewego bulika broni golkiper gospodarzy!
37. min - Kostek sprytnie uderza z niebieskiej, a tor lotu krążka zmienia jeden z jego kolegów. Jednak nie mamy drugiej bramki dla JKH.
36. min - Kalns uderza broni Fiłonienko i napędza się kontratak sosnowiczan, ale w ostatniej fazie Rzeszutko znalazł się szybciej w tercji gości niż krążek. Mamy spalonego!
36. min - Spore zamieszanie za bramką gospodarzy, ostatecznie guma ląduje w raku golkipera Zagłębia.
35. min - Wasiljew w akcji prawą stroną, podaję wzdłuż, ale Bernacki wpada na Nechvatala i mamy po akcji.
35. min - Kostek wrzuca krążek pod bramkę Fiłonienki, a ten na raty broni! Mamy wznowienie w tercji Zagłębia.
34. min - Zamieszanie pod bramką jastrzębian! Najbliżej zdobycia gola był Byszewski, ale Nechvatal ostatecznie mrozi gumę!
33. min - Przygodzki rusza prawą stroną, oddaje strzał, ale krążek zagubił się w gąszczu zawodników!
32. min - Mistrzowie Polski próbują szybko odpowiedzieć, ale Fiłonienko nie daję się zaskoczyć.
31. min - GOOOL! Mamy wyrównanie! Do kontry ruszyli dwaj zawodnicy gospodarzy. Lundvald zagrywa wzdłuż do Sikory, a ten umieszcza krążek w bramce gości!
31. min - Jaśkiewicz sprytnie płaskim strzałem próbował pokonać Nechvatala!
30. min - To mogła być znakomita okazja, ale Wasiljew gubi gumę.
29. min - Górny uderza, jednak trafia prosto w jastrzębskiego obrońcę.
28. min - Razgals sprytnie chciał podwyższyć prowadzenie, ale golkiper gospodarzy górą!
27. min - Mistrzowie Polski przed szansą, a dokładniej A. Sevcenko, który z bekhendu próbował przerzucić krążek nad leżącym bramkarzem Zagłębia, ale ta sztuka mu się nie udała!
26. min - Nieporozumienie Fiłonienki z Sikorą, ale kończy się to bez większych konsekwencji.
25. min - Kasperlik po lodzie z lewego bulika prosto w golkipera gospodarzy!
24. min - Pavlovs z własnej tercji zaczął rajd, który zakończył jeden z obrońców Zagłębia tuż przed bramką Fiłonienki.
23. min - Dobra pierwsza faza akcji Lundvalda, ale w tercji jastrzębian kompletnie się pogubił.
22. min - Rac z prawego bulika niecelnie!
22. min - Sprytne zagranie Kalnsa, którym mija obrońcę gospodarzy. Strzela mocno, ale prosto w Fiłonienke!
21. min - Czas na drugie dwadzieścia minut! Mistrzowie Polski ponownie lepsi przy wznowieniu.

Koniec 1. tercji!
20. min - Ostatnie sekundy należały do jastrzębian! Kostek próbował mocno z niebieskiej, jednak bez powodzenia.
19. min - Rac pognał prawą stroną, zagrał wzdłuż bramki do niepilnowanego Urbanowicza, który nie sięga krążka.
18. min - Razgals sprytnie po lodzie, ale broni ten strzał parkanem golkiper gospodarzy!
18. min - Zamieszanie pod bramką Fiłonienki! Kończy się tylko na strachu defensywy Zagłębia.
17. min - Nahunko traci gumę we własnej tercji, ale w porę naprawia swój błąd.
16. min - Dobra gra w osłabieniu jastrzębian, którzy pewnie przerywają ataki gospodarzy!
15. min - Wasiljew prawą stroną. Zagrywa do Nikiforowa, jednak golkiper gości broni parkanem!
14. min - E. Sevcenko mocno wstrzelił krążek pod bramkę Fiłonienki. Rzeszutko próbował zmienić tor lotu gumy, ale czujny golkiper gospodarzy!
12. min - Nahunko potężnie z niebieskiej, ale tym razem na drodze gumy stanął Bryk.
11. min - Lundvald z prawego bulika trafia prosto w swojego kolegę z zespołu, który znajdował się przed bramką golkipera przyjezdnych.
10. min - Ładna dwójkowa akcja Rzeszutki i Dubinina. W końcowej fazie zabrakło precyzji i uciekł krążek zawodnikowi Zagłębia.
9. min - Wasiljew przejął krążek w tercji jastrzębian i sam chciał sfinalizować akcję, ale uderzył mocno obok bramki.
8. min - Lundvald sam na sam z Nechvatalem, górą jednak golkiper przyjezdnych!
7. min - Razgals mocno obok bramki.
6. min - Kasperlik dynamicznie wjeżdża w tercję obronną sosnowiczan, ale czujny golkiper Zagłębia przenosi krążek nad poprzeczką!
5. min - Świetnie radzą sobie w osłabieniu przyjezdni, którzy oddają sporo strzałów na bramkę gospodarzy! Wpierw próbował Razgals, a zaraz po nim Pavlovs!
4. min - Urbanowicz w indywidualnej akcji uderza sprytnie, ale broni Fiłonienko!
3. min - GOOOLL! Kostek oddaję strzał! Golkiper gospodarzy odbiją gumę parkanem prosto pod łyżwy Kalnsa i mamy pierwsze trafienie w meczu!
2. min - Łukasz Nalewajka przejmuje krążek za bramką Fiłonienki, zagrywa mocno po lodzie, ale podanie nie znalazło adresata!
1. min - Szybkie przejęcie gumy i Wasiljew ponad poprzeczką bramki Nechvatala!
1. min - Zaczynamy! Pierwsi przy krążku jastrzębianie!

#34 Michał Czernik B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#99 Andriej Fiłonienko B 2 1.85 43 0 0 43 0 0 95.35 65:00 0 6 2 66.67 0 0 0 0 0 0 1
#98 Michał Bernacki PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#87 Jakub Blanik LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Bartłomiej Bychawski LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0