04:27 2 min. Collin Shirley #15 Zahaczenie
05:01 2 min. Martin Dudaš #2 Przeszkadzanie
14:44 2 min. Dmitrij Ismagiłow #24 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:40 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
43:57 2 min. Jewgienij Bodrow #10 Spowodowanie upadku przeciwnika
57:59 5 min. Bartłomiej Bychawski #24 Natarcie
57:59 20 min. Bartłomiej Bychawski #24 Kara meczu za niesportowe zachowanie
58:12 2 min. Oskar Krawczyk #4 Natarcie

Koniec meczu!
60. min - Ostatnią minutę goście utrzymują się przy krążku.
59. min - Kolejne wykluczenie. Krawczyk ląduje na ławce kar, Cracovia w podwójnej przewadze!
58. min - Wicemistrzowie Polski do końca zagrają o jednego zawodnika więcej!
58. min - Ismagiłow mógł zamknąć to spotkanie, jednak nie sięgnął gumy!
57. min - Baszyrow potężnie uderza, ale ponad bramką!
56. min - Jaśkiewicz przed bramką trącił krążek, jednak obok!
56. min - Zły moment na zmianę wybrali krakowianie! Lewym skrzydłem pognał zawodnik Zagłębia, uderzył mocno, ale bramkarz przyjezdnych broni!
55. min - Zagłębie Sosnowiec przed szansą na wyrównanie! Gramy 5 na 4!
54. min - Przygodzki przewraca się z krążkiem w tercji krakowian. Do kontry ruszył jeden z hokeistów gości, ale nie przyjął mocnego podania.
53. min - Baszyrow mocno z lewej strony, ale obok bramki.
52. min - Nemec w indywidualnej akcji! Zjeżdża do środka lodowiska i z nadgarstka minimalnie niecelnie.
51. min - Fiłonienko na raty broni strzał z lewego bulika.
50. min - Dubinin precyzyjnie uderza i zmusił Pieriewozczikow do instynktownej obrony końcówką łyżwy!
49. min - Krążek zatańczył przed Pieriewozczikow, jednak Rosjanin ostatecznie wychodzi z opałów.
48. min - Sprytnie po lodzie jeden z zawodników Zagłębia, ale pewnie golkiper Cracovii odbija gumę do boku.
47. min - GOOOLL! "Pasy" wychodzą na prowadzenie! Krawczyk traci krążek w tercji neutralnej, a Ismagiłow był bezwzględny dla Fiłonienki!
46. min - Żadna z ekip nie może zawiązać akcji ofensywnej i krążek przemieszcza się z jednej tercji do drugiej.
45. min - Dudas z neutralnej po lodzie, pewnie broni Fiłonienko.
44. min - Ponownie Nikiforow próbował pokonać swojego rodaka, ale ponownie Pieriewozczikow górą!
44. min - Nikiforow z ostrego kąt, broni golkiper "Pasów".
43. min - Rzeszustko przed bramkę, jednak Przygodzki nie zdołał zmienić toru lotu gumy.
42. min - Dudas trafia w obrońcę Zagłębia, krążek odbija się niefortunnie i mogła być z tego groźna kontra sosnowiczan!
41. min - Wasiljew w samotnej akcji, ale Pieriewozczikow wybija mu krążek z kija.
41. min - Wznowienie dla "Pasów"!

Koniec 2. tercji!
40. min - Cracovia szukała ponownie trafienia w ostatnich sekundach, jednak teraz Fiłonienko nie daję się zaskoczyć i broni doskonale!
40. min - Rzeszustko zamarkował uderzenie i w drugie tempo oddaje strzał, który instynktownie broni Pieriewozczikow!
39. min - Nikiforow do Baszyrowa, ten oddaję ponownie gumę, która wylądowała na słupku bramkarza "Pasów"!
38. min - Dubinin z pierwszego krążka potężnie huknął, obok bramki Pieriewozczikowa.
37. min - Kozłowski popełnia błąd w ataku! Jezek rusza z kontrą, ale w ostatnim momencie wstrzymał podanie do kolegi z zespołu i sosnowiczanie mogli wrócić do własnej tercji.
36. min - Jaśkiewicz wrzuca gumę na bramkę Pieriewozczikow, który pewnie broni.
35. min - Pierwsza minuta w przewadze sosnowiczan bezproduktywna.
34. min - Bychawski mocno, ale bez zagrożenia.
34. min - Wasiljew z prawego bulika prosto w golkipera przyjezdnych!
33. min - Lundvald dostaje znakomite podanie z prawej strony, ten wjeżdża pewnie przed obrońcę i staje oko w oko z Pieriewozczikow, którego chciał zaskoczyć strzałem pomiędzy parkanami!
32. min - Przygodzki wzdłuż bramki, jednak bramkarz gości czujny i wystawa kij w odpowiednim momencie.
31. min - Mickiewicz sprytnie po lodzie, ale Pieriewozczikow lewym parkanem odbija krążek do boku!
30. min - Dudas potężnie strzela prosto do raka Fiłonienki!
29. min - Po raz kolejny krakowianie próbują szczęścia w kontrze. Tym razem Nemec chciał odegrać się Shirleyowi, ale ten nie sięga gumy!
29. min - Krawczyk zagrywa z lewego bulika na środek do Bychawskiego, jednak ten nieczysto trafia w krążek.
28. min - W odpowiedzi Baszyrow chciał zaskoczyć sprytnym wrzuceniem krążka zaskoczyć golkipera "Pasów", ale ten zachował czujność!
27. min - Znakomitą okazję zmarnował Nemec, który nie wykorzystał świetnego podania od Shirleya!
26. min - Sosnowiczanie dwukrotnie z dalszej odległości decydowali się na uderzenie, ale obie próby bardzo niecelne.
25. min - Moment szarpanej gry z obu stron.
24. min - Ależ świetną okazję zmarnował Wasiljew, który w najważniejszym momencie akcji pośpieszył się z podaniem!
23. min - Nemec zagrywa przed bramkę Fiłonienki, do krążka dopada Shirley i z bekhendu trafia prosto w golkipera gospodarzy.
22. min - Bernacki napędza kontrę Zagłębia, ale do sam chciał sfinalizować wcześniej rozpoczętą akcję i trafia prosto w Nemca.
21. min - Przed nami druga odsłona spotkania w Sosnowcu! Bulik wygrany przez "Pasy"

Koniec 1. tercji!
20. min - GOOOLL! Wicemistrzowie Polski wyrównują na sekundy przed końcem pierwszej tercji! Nemec i Shirley wykorzystali chwilę senności obrońców Zagłębia. Kanadyjczyk daję pierwsze trafienie w tym meczu ekipie spod Wawelu!
20. min - Kamiński w kontrze! Jego zapędy zatrzymane w tercji Zagłębia Sosnowiec
19. min - Rzeszustko przed okazją na podwyższenie prowadzenia, jednak Pieriewozczikowa łapie krążek!
19. min - Kontra Cracovii! Bodrow z kilku metrów trafia w ostatniego obrońcę.
18. min - Baszyrow z lewego bulika prosto do raka bramkarza przyjezdnych. Wcześniej Wasiljew w doskonałej indywidualnej akcji!
17. min - Spokojniejszy moment meczu. Bez okazji na gola obie drużyny.
16. min - Zamieszanie pod bramką Pieriewozczikowa! Gdzie jest krążek?! Wydawało się, że w bramce, ale sędzia zdecydowanym gestem oznajmia, że nie mamy drugie trafienia dla Zagłębia!
16. min - Przygodzki sam lewą stroną, zostaje powalony na lód, ale gramy dalej!
15. min - Bodrow wychodzi sam na sam z bramkarzem gospodarzy! Fiłonienko nie dał się zaskoczyć i prawym parkanem zdołał zatrzymać próbę zawodnika "Pasów"!
15. min - Po raz trzeci w sosnowiczanie w przewadze!
15. min - Tym razem Nemec z nadgarstka, ale z takim samym skutkiem jak wcześniej hokeista Zagłębia.
14. min - Strata krakowian we własnej tercji! Baszyrow przejmuje krążek, strzela z nadgarstka prosto w Pieriewozczikowa.
13. min - Nahunko potężnie z niebieskiej, prosto w defensora gospodarzy.
12. min - Brynkus w kontrze, ale został zatrzymany tuż za niebieską linią.
11. min - Nemec za obrońcy z lewego bulika próbował zaskoczyć Fiłonienkę.
10. min - Wicemistrzowie Polski szukają wyrównania, ale pewnie w obronie radzą sobie gospodarze.
9. min - Jezek w solowej akcji ścina do środka, oddaję strzał, który bez problemów broni bramkarz Zagłębia.
8. min - Zamieszanie pod bramką Fiłonienki, jednak żaden gracz "Pasów" nie zdołał umieścić gumy w bramce!
7. min - Silne uderzenie z lewego bulika zawodnika Zagłębia, ale bardzo niecelny.
6. min - GOOOOLLL! 1-0! Nikiforow wyprowadza gospodarzy na prowadzenie pod dość szczęśliwej akcji, w której główną rolę odegrała banda!
6. min - Dudas na ławce kar! Sosnowiczanie w przewadze 5 na 3!
5. min - Świetne podanie przez całe lodowisko gracza Cracovii! Ale Nemec niedokładnie przyjmuje i po zagrożeniu.
3. min - Shirley wymanewrował ostatniego obrońcę, jednak bramkarz gospodarzy trąca gumę i zażegnuje niebezpieczeństwo.
2. min - Groźnie w pierwszej akcji meczu pod bramką Fiłonienki, ale Woroszyło uderza niecelnie.
1. min - Rozpoczynamy czwarte spotkanie w tym sezonie pomiędzy Zagłębiem a Cracovią! Krążek dla gości.