6:2 Dienis Sierguszkin #96 ( Jegor Fieofanow #10 ) +/-
02:55 2 min. Kamil Wróbel #15 Przeszkadzanie
05:18 2 min. Marcin Horzelski #59 Wysoko uniesiony kij
07:57 2 min. Michał Kotlorz #87 Zahaczenie
08:08 2 min. Martin Kasperlík #82 Zahaczenie
16:13 2 min. Dominik Jarosz #98 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:15 2 min. Jakub Gimiński #94 Zahaczenie
26:49 2 min. Jakub Witecki #66 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:50 2 min. Christian Mroczkowski #9 Atak kijem trzymanym oburącz
36:49 2 min. Dmitrij Korczemkin #85 Uderzanie kijem
38:54 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Kamil Wróbel #15 Nadmierna liczba graczy na lodzie
53:44 2 min. Vitālijs Pavlovs #79 Uderzanie kijem
53:44 2 min. Christian Mroczkowski #9 Uderzanie kijem
55:08 2 min. Michael Cichy #78 Rzucenie na bandę

Koniec meczu! JKH wygrywa 6-2.
60. min - Ostatnie sekundy dzielą nas od zakończenia spotkania. W tym meczu już nic więcej się nie wydarzy.
59. min - Witecki wprost do raka Nechvatala.
58. min - Pavlovs tym razem czysto trafia w krążek, ale broni Lewartowski!
57. min - Sędziowe upewniają się, że nie było gola! Gramy dalej.
57. min - Wideoanaliza! Sprawdzamy kolejną bramkę dla JKH Jastrzębia.
57. min - Pavlovs z pierwszego krążka, jednak nieczysto trafia i cały impet poszedł w taflę lodu.
56. min - Kalns z lewego bulika uderza mocno, ale tylko w boczną siatkę!
56. min - Kara dla przyjezdnych! Gramy 4 na 3!
55. min - GOOOOLL! Druga bramka dla GKS-u Tychy! Z bekhendu Nechvatala pokonuję Sierguszkin!
55. min - Gramy 4 na 4 po karach dla Pavlovsa i Mroczkowskiego!
54. min - Kontra jastrzębian A. Sevcenko zostawia krążek Kamienieu, ten z pierwszego krążka prosto w Lewartowskiego!
53. min - Jarosz do R. Nalewajki, ten z bekhendu, ale obok bramki!
52. min - Górny mocno, golkiper gości pewnie odbija gumę.
52. min - Bryk z niebieskiej, broni Lewartowski.
51. min - Pociecha od zakrystii próbował zaskoczyć Nechvatala, ale ten mrozi gumę.
49. min - Po kolejnej bramce dla JKH mamy więcej walki niż płynnej gry.
47. min - GOOOL! Kolejna łatwa strata tyszan w tercji JKH! Na bramkę pognał A. Sevcenko, ale przegrał pojedynek z Lewartowskim! Na jego szczęście w pobliżu był jego brat i E. Sevcenko zdobywa szóste trafienie dla jastrzębian!
47. min - Zamieszanie pod bramką Lewartowskiego! Trącić gumę próbował Rac, ale bramkarz przyjezdnych mrozi krążek.
46. min - Mroczkowski chciał we własne ręce wziąć los swojej drużyny! Rozpoczął samotny rajd z własnej tercji, ale dopadnięty przez trzech graczy JKH ostatecznie traci krążek.
45. min - W odpowiedzi tyszanie. Smirnow pomiędzy bulikami, oddaję strzał, ale broni Nechvatal!
44. min - MIstrzowie Polski chcą pójść za ciosem, ale Razgals w sytuacji sam na sam trafia w poprzeczkę!
43. min - GOOOL! Świetny mecz rozgrywa Kasperlik, który tym razem wypatrzył przed bramką gości Romana Raca, a ten nie zmarnował okazji i umieścił gumę w siatce!
43. min - Mroczkowski przed szansą, ale golkiper gospodarzy czujny!
43. min - Dużo walki o krążek, a mało składnych akcji po obu stronach.
42. min - Dupuy znalazł miejsce do oddania strzału, ale krążek ląduje prosto w łapaczce Nechvatala!
41. min - GOOOL! Na 6 sekund przed końcem kary Martin Kasperlik zdobywa czwarte trafienie dla jastrzębian!
41. min - Jeszcze przez 52 sekundy JKH Jastrzębie w przewadze.

Koniec 2. tercji
40. min - Bryk potężnie z niebieskiej, ale ponownie golkiper gości pewnie broni!
40. min - Kalns z lewego bulika po lodzie, broni Lewartowski parkanami!
40. min - Mamy powtórkę z pierwszej tercji, ale tym razem JKH kończyć będą drugą tercję w przewadze!
39. min - Smirnow stanął oko w oko z Nechvatalem, ale nagle usłyszeliśmy gwizdek. Nie było spalonego! Sześciu graczy GKS-u Tychy na lodzie!
39. min - Dobrze w osłabieniu poradzili sobie tyszanie!
38. min - E. Sevcenko potężnie, ale Gościński ofiarnie blokuje tę próbę!
37. min - W znakomitej okazji Rac, ale był on uderzany kijem i mamy wykluczenie dla hokeisty gości.
37. min - Kalns prawą stroną twardo zatrzymywany, kibice domagają się wykluczenia dla zawodnika GKS-u, jednak gramy dalej!
36. min - Kasperlik napędza kontrę JKH, zagrywa do Kalnsa, a ten huknął nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Lewartowskiego!
35. min - Mistrzowie Polski uwięzieni we własnej tercji. GKS szuka bramki kontaktowej!
34. min - Mroczkowski z pół obrotu, jednak nad poprzeczką!
33. min - Witecki sam, ale na posterunku golkiper gospodarzy!
32. min - GOOOLL! Zderzenie dwóch zawodników tyszan w tercji JKH. Wykorzystał to Kasperlik, który ruszył z kontrą, zagrał do Raca, a ten podwyższa prowadzenie!
31. min - Kotlorz mocno ponad bramką Nechvatala!
30. min - Kalns z lewego bulika prosto w Lewartowskiego!
29. min - Gościński w kontrze chciał zaskoczyć golkipera gospodarzy, ale Nechvatal mrozi krążek!
29. min - Ponownie w przewadze JKH! Mroczkowski na ławce kar!
28. min - GOOOOLL! Ponownie w przewadze i ponownie Pavlovs umieszcza gumę w bramce Lewartowskiego! Mamy 2-1.
27. min - Błąd Witeckiego, który zgubił krążek! Jastrzębianie w dwójkę ruszyli na bramkę, ale nie zakończyli tego bramką!
27. min - Rac z ostrego kąta próbował wrzucić gumę do bramki tyszan, ale ta próba mu się nie udała.
26. min - Dupuy pognał lewą stroną, oddał strzał z bulika, ale na wysokości zadania stanął Nechvatal, który odbił krążek.
25. min - W indywidualnej akcji Razgals, broni parkanem Lewartowski!
25. min - W kontrze JKH! E. Sevcenko zagrywa przed bramkę do brata, jednak ten nie zdołał przejąć krążka.
24. min - Kostek strzela, jego strzał zablokowany.
24. min - Rac przed bramkę, ale nikt nie sięga krążka.
23. min - Łukasz Nalewajka wygrał przebitkę w tercji neutralnej i wrzucił gumę do tercji obronnej tyszan.
22. min - Pavlovs otrzymał podanie za bramki, ale uderzył obok!
22. min - Lewartowski broni uderzenie Gimińskiego, który od razu szukał bramki po opuszczeniu boksu kar.
21. min - Szczechura próbował zaskoczyć Nechvatala, jednak nic z tego! Czujny golkiper JKH.
21. min - Zaczynamy drugie dwadzieścia minut! Hokeiści z piwnego miasta wciąż w przewadze.

Koniec 1. tercji
20. min - 45 sekund przewagi GKS-u Tychy!
19. min - Przyjezdni ponownie długo utrzymują się przy krążku, chcąc zadać kolejny cios przed przerwą.
18. min - GOOOOLL! Mamy wyrównanie! Seed potężnie huknął z niebieskiej, pokonując Nechvatala!
18. min - Tyszanie cierpliwie budują swoją akcję.
17. min - Rac przejął krążek, pomknął prawą stroną, oddał uderzenie, ale Lewartowski na raty mrozi gumę!
17. min - Tyszanie pod koniec pierwszej tercji ponownie w przewadze!
16. min - Cichy z prawego bulika, zablokowana jego próba przez obrońcę.
15. min - Krążek wędruję od jednej tercji do drugiej.
14. min - Obie ekipy lekko spuściły z tonu po mocnym początku.
13. min - Lewartowski po raz trzeci w tym meczu świetnie broni!
13. min - Dobra dwójkowa akcja zawodników gospodarzy, ale wszystko kończy się na poruszonej bramce.
12. min - Kalns po lodzie, obok bramki!
12. min - Z lewego bulika uderza Seed, ale golkiper JKH zdążył się przemieścić i obronić ten strzał parkanem. Krążek poza lodowiskiem.
11. min - Witecki z Kotlorzem próbowali zawiązać akcję lewą stroną, jednak ich zapędy zostały powstrzymane.
10. min - Ponownie Lewartowski broni znakomicie! Tym razem Razgals z najbliższej odległości nie zdołał go pokonać!
10. min - Rac przed znakomitą okazją! Wyjechał z tercji neutralnej wprost na Lewartowskiego, ale górą tyski bramkarz!
9. min - Seed sprytnie uderza, ale obok bramki Nechvatala.
9. min - Nieporozumienie na buliku graczy JKH. Jeziorski pognał prawą stroną i został sfaulowany, gramy 4 na 4!
9. min - Szansa na podwyższenie rezultatu dla JKH! Na ławce kar Kotlorz!
8. min - Zablokowany strzał Jarosza, który sam wjechał do tercji tyszan.
8. min - Mroczkowski sam, jednak lepszy w tym pojedynku jastrzębski obrońca.
7. min - Zamieszanie pod bramką JKH, ale Szczechura nie zdołał pokonać Nechvatala!
6. min - Goście przed szansą po karze dla Horzelskiego!
5. min - GOOOOL! Opłacało się być cierpliwym! E.Sevcenko do Pavlovsa, a ten potężnym strzałem pokonuję bramkarza GKS-u! Mistrzowie Polski na prowadzeniu!
4. min - Razgals świetnie wjechał pod bramkę Lewartowskiego, ale z najbliższej odległości nie zdołał umieścić gumy w bramce!
4. min - Mistrzowie Polski w przewadze!
3. min - Witecki wyłuskał krążek za bramką Nechvatala, zagrał do Michałowskiego, a ten po lodzie oddaję strzał prosto w obrońcę JKH!
2. min - Goście lepsi na buliku. Do gumy dopada Dupuy, ale jego strzał został zablokowany.
1. min - Tyszanie od początku starają się odebrać krążek w tercji jastrzębian!
1. min - Zaczynamy zmagania w Jastrzębiu-Zdroju!

#28 Dawid Wróblewski LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Kamil Lewartowski B 6 6.00 30 7 12 11 0 0 80.00 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#30 Jakub Zawalski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#78 Michael Cichy ŚR 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#39 Jean Dupuy LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Jegor Fieofanow ŚR 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Mateusz Gościński LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Kacper Gruźla PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#85 Dmitrij Korczemkin PO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#87 Michał Kotlorz PO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Jan Krzyżek LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Szymon Marzec PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Jakub Michałowski PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Christian Mroczkowski PS 0 1 1 0 1 -1 4 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#27 Jason Seed LO 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#96 Dienis Sierguszkin PS 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#76 Artiom Smirnow LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#26 Filip Starzyński ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Alexander Szczechura LS 0 1 0 1 1 -2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0