04:37 2 min. Jakub Michałowski #5 Spowodowanie upadku przeciwnika
07:24 2 min. Christian Mroczkowski #9 Spowodowanie upadku przeciwnika
08:23 2 min. Jiří Gula #89 Przeszkadzanie
10:29 2 min. Sebastian Brynkus #71 Zahaczenie
18:35 2 min. Radosław Galant #24 Zahaczenie
20:24 2 min. Jakub Michałowski #5 Uderzanie kijem
27:59 2 min. Damian Kapica #95 Uderzanie kijem
31:11 2 min. Christian Mroczkowski #9 Ostrość
31:26 2 min. Radosław Galant #24 Atak kijem trzymanym oburącz
41:20 2 min. Filip Starzyński #26 Ostrość
41:20 2 min. Jakub Müller #90 Ostrość
41:20 10 min. Jakub Müller #90 Kara za niesportowe zachowanie 10min

60. min - Fucik w tyskim boksie.
59. min - Michałowski spod bulika, ale Pieriewozczikow wciąż pozostaje niepokonany.
58. min - Szczechura z bekhendu, ale mrozi gumę Rosjanin.
57. min - Indywidualna akcja Woroszyły, ale w sytuacji sam na sam nie pokonał Fucika.
57. min - Próba Michałowskiego powstrzymana przez Pieriewozczikowa.
56. min - Niecelne wybicie krążka z własnej tercji i Mroczkowski przejął gumę, ale mimo iż miał idealną okazję do zdobycia bramki to górą okazał się Pieriewozczikow.
55. min - Pociecha z bulika, ale ponad bramką.
54. min - Frustracja na trybunach kibiców GKS-u Tychy.
53. min - Niesygnalizowany strzał Sierguszkina spod bulika, ale nie pokonał golkipera gości.
52. min - Jeziorski z gumą na buliku. Obrócił się o 180 stopni i oddał mocny strzał, który jednak został obroniony przez Rosjanina.
50. min - Kontra Augustyniaka i Csamangi. Zagranie na drugą stronę do Csamangi, ale bardzo dobrze wyłapał to uderzenie Fucik.
50. min - Błąd tyszan i Bodrow przejmuje gumę, ale strzał z bliska zatrzymany przez Fucika.
49. min - Kotlorz huknął z niebieskiej, ale guma minęła światło bramki.
48. min - Indywidualna akcja Cichego powstrzymana przez bramkarza gości.
48. min - Ismagiłow przed bramkę, ale nikt nie sięgnął tej gumy.
47. min - Kinnunen spod linii niebieskiej, ale guma po rykoszecie opuściła taflę.
46. min - Krakowianie zamknięci we własnej tercji.
45. min - Kotlorz mocno z niebieskiej! Trącona guma jeszcze przez Sierguszkina, ale Pieriewozczikow wciąż pozostaje niepokonany.
44. min - Pociecha z niebieskiej, ale dobrze interweniuje Pieriewozczikow.
43. min - Kapica mocno potraktowany na bandzie przez Mroczkowskiego.
43. min - Mroczkowski z bulika, ale zablokowane to zagranie.
42. min - Szarpanina obu drużyn pod bramką Fucika.

40. min - Fieofanow spomiędzy bulików, ale pewnie odbija do boku to uderzenie Pieriewozczikow.
39. min - Jezek mocno ze slotu, lecz niecelnie.
38. min - Mroczkowski zza bramki do Cichego ten jednak nie zdecydował się na strzał. Zagrał na niebieską do Seeda, a ten przymierzył, jednak nie zaskoczył Pieriewozczikowa.
37. min - Jeziorski z bulika, ale trafił w Mullera.
36. min - Krakowianie z niebieskiej, ale ponad bramką.
35. min - Zagranie Pasów przed bramkę, ale przecięte to zagranie przez tyskiego zawodnika.
33. min - Tyszanie nie pozwalają rywalom założyć zamku we własnej tercji.
32. min - GOOOL!!!! Rozklepana defensywa tyszan i Shirley z lewego bulika ładuje gumę do pustej siatki!
32. min - Kara dla Galanta i 104 sekundy podwójnej przewagi Cracovii!
32. min - Kolejne wykluczenie w tym spotkaniu. Na ławce kar siądzie Mroczkowski.
31. min - Szczechura z bulika i ponownie interweniuje Pieriewozczikow.
31. min - Kontra tyszan i strzał Wróbla spod bulika powstrzymany przez Pieriewozczikowa.
29. min - Seed spod niebieskiej, ale krążek zablokowany przez jednego z krakowskich zawodników.
28. min - Okazja dla krakowian, ale guma minimalnie powędrowała obok bramki.
28. min - Wróbel walczy o krążek za bramką rywala.
25. min - Starzyński z bulika i skuteczna interwencja Rosjanina.
24. min - Sędziowie główni uznają trafienie Shirleya.
24. min - Będziemy mieli analizę wideo tego trafienia.
24. min - GOOOL!!!! Bezwiński wjechał niemalże z krążkiem do bramki, Shirley dobił to uderzenie i guma wpadła do siatki.
23. min - Szarpany okres gry. Sporo przerw w grze.
21. min - Smirnow ofiarnie rzuca się pod strzał krakowian.

20. min - Nemec z bliska! Fucik wciąż z czystym kontem.
18. min - Strzał tyszan z niebieskiej zatrzymany przez Pieriewozczikowa.
16. min - Błąd Korczemkina i Csamango pognał indywidualnie do przodu. Z okolic bulika mocno huknął bez namysłu, ale to nie zaskoczyło bramkarza gospodarzy.
16. min - Sierguszkin sprzed bulika i pewna interwencja rosyjskiego golkipera.
14. min - Trwa okres dominacji przez tyszan.
13. min - Korczemkin z bulika i do raka mrozi krążek Pieriewozczikow.
12. min - Kontra gości, ale niecelne zagranie do partnera z drużyny i krakowianie stracili gumę.
11. min - Korczemkin dwukrotnie z niebieskiej, jednak ani razu nie zagroził bramce Pieriewozczikowa.
10. min - Goście w trójkę pognali do przodu, ale Fucik wyszedł z tego starcia obronną ręką.
9. min - Jeziorski powalczył o gumę w tercji rywala i wywalczył karę nałożoną na Gulę i przez 61 sekund obie drużyny zagrają w 4 na 4.
8. min - Woroszyło w samotnej akcji pociągnął z nadgarstka, ale Fucik odbił ten strzał do boku.
8. min - Kontra 2 na 1. Cichy ze Szczechurą pognali do przodu, Szczechura zagrał do Cichego, a ten próbował wjechać z krążkiem do bramki, ale nie pozwolił na to Pieriewozczikow.
7. min - Petarda Guli zatrzymana przez Fucika.
6. min - Woroszyło przed bramkę, ale dobrze parkanem interweniuje Fucik.
6. min - Pasy wymieniają między sobą dużo podań, jednak nie oddają strzałów w stronę tyskiej bramki.
5. min - Tyszanie skutecznie bronią się w liczebnym osłabieniu.
4. min - Kinnunen z dystansu! Guma mija światło bramki.
4. min - Nemec ze slotu, jednak wprost do raka Fucika.
3. min - Kotlorz spod niebieskiej, ale za słabo i niecelnie.
2. min - Tyszanie zamknięci we własnej tercji.
1. min - Wróbel spod bulika, ale pewnie łapie gumę Pieriewozczikow.

#24 Radosław Galant ŚR 0 0 0 0 0 0 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#85 Dmitrij Korczemkin PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#87 Michał Kotlorz PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Jan Krzyżek LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Szymon Marzec PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Jakub Michałowski PO 0 0 0 0 0 0 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Christian Mroczkowski PS 0 0 0 0 0 -1 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#27 Jason Seed LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#96 Dienis Sierguszkin PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#76 Artiom Smirnow LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#26 Filip Starzyński ŚR 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Alexander Szczechura LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#66 Jakub Witecki LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Kamil Wróbel LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#59 Dienis Pieriewozczikow B 0 0.00 36 11 12 13 0 0 100.00 60:00 1 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#72 David Zabolotny B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0