5:3 Henri Limma #24 ( Michał Kalinowski #19, Adrian Jaworski #11 ) +/-
10:28 2 min. Jere Karlsson #67 Atak kijem trzymanym oburącz
14:41 2 min. Michał Kalinowski #19 Uderzanie kijem
33:30 2 min. Martin Dudaš #2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
33:30 2 min. Jakub Müller #90 Zahaczenie
38:01 2 min. Jiří Gula #89 Opóźnianie gry

Koniec meczu!
60. min - 30 sekund do końca meczu. Wznowienie pod bramką Moldera.
59. min - GOOOOL! W kontrze Michał Kalinowski zagrywa do Limmy, a ten rozstrzyga losy tego spotkania!
59. min - "Pasy" szukają szansy na wyrównanie, ale dobrze bronią się gospodarze!
58. min - Kapica do Nemca, ten potężnie ponad poprzeczką!
57. min - Brynkus mocno, broni Molder!
56. min - Cudowna interwencja bramkarza krakowian!
56. min - Arrak przed bramką, jednak nie udało mu się sięgnąć krążka!
55. min - Z niebieskiej Kunninen, krążek w raku Moldera!
54. min - Huhdanpää przed bramkę, mrozi gumę krakowski golkiper.
53. min - Kapica przed bramkę, ale nikt nie zdołał zmienić toru lotu krążka.
52. min - Czas dla torunian!
51. min - GOOOL! Bodrow z nadgarstka pod poprzeczką umieszcza gumę i mamy gola kontaktowego!
50. min - Błąd Zielińskiego, ale bez konsekwencji.
49. min - GOOOLL! Woroszyło sprytnym niesygnalizowanym uderzeniem pokonuję bramkarza gospodarzy!
49. min - Jezek z niebieskiej po lodzie i krążek minimalnie mija słupek!
48. min - Krakowianie przed szansą! Kapica był najbliżej Moldera, jednak ten pewnie mrozi gumę!
47. min - Kapica otrzymuję krążek przed bramką toruńskiego golkipera, ale w ostatniej chwili jego strzał został zablokowany!
46. min - Dobrze zapowiadał się indywidualna akcja Jezka, ale bramka Moldera została ruszona i mamy przerwę w grze.
45. min - Kapica rozpędza się prawą stroną, oddaję do Nemca, a ten z niebieskiej wprost w golkipera gospodarzy.
44. min - Arrak zagrywa wzdłuż bramki, ale nie w tempo.
43. min - Dudas uderza z lewego bulika po wygranym wznowieniu, jednak broni Molder!
42. min - Gula spod niebieskiej zablokowane przez Olszewskiego.
41. min - Zaczynamy ostatnie dwadzieścia minut regulaminowego czasu gry!

Koniec 2. tercji.
40. min - GOOOOLL! Znakomicie kończą drugą odsłonę meczu gospodarze! Korczocha na setne sekundy przed końcem podwyższa prowadzenie strzałem do praktycznie pustej bramki!
40. min - Najpierw Arrak, potem Rodnionow próbowali swojego szczęścia, ale ofiarnie goście blokują!
39. min - Do końca drugiej tercji torunianie w przewadze.
38. min - Górą w tym pojedynku Pieriewozczikow!
38. min - Rzut karny dla gospodarzy!

38. min - Ismagiłow w indywidualnym rajdzie, gubi krążek, do którego dopada Csamango, ale Molder wystawia parkan i powstrzymuję ten atak!
37. min - Strzał Rodionowa w ostatnim momencie zablokowany!
36. min - Przyjezdni w komplecie.
36. min - Czas dla Comarch Cracovii.
36. min - Pieriewozczikow świetnie broni uderzenie Vasjonkina!
35. min - Dobrze w podwójnym osłabieniu bronią goście.
34. min - Znakomita solowa akcja Rodnionowa, która kończy się przewinieniem! Torunianie w przewadze.
33. min - Rodionow w ostatnim momencie przecina doskonałe podanie do Kapicy! Wznowienie pod bramką gospodarzy.
32. min - Csamango próbował umieścić krążek przy dalszym słupku, ale Molder intuicyjnie odbija ten strzał.
31. min - Rożkow oddał atomowy strzał z niebieskiej! Z trudem parkanem broni Pieriewozczikow!
30. min - Nemec przed szansą, ale uderza ponad bramką!
29. min - GOOOL! Arrak podwyższa prowadzenie pewnym mocnym strzałem!
28. min - Csamango niespodziewanie z ostrego kąta oddaję strzał, ale radzi sobie z nim Molder.
27. min - Rodnionow potężnie z niebieskiej, ale ofiarnie blokuję to uderzenie Ismagiłow!
26. min - Szkodenko dynamicznie wjeżdża w tercję Cracovii i wrzuca krążek pod bramkę Pieriewozczikowa, ale rosyjski bramkarz zdołał zamroził gumę!
25. min - GOOOL! Gospodarze ponownie na prowadzeniu! Duże zamieszanie tym razem pod bramką Pieriewozczikowa, ten zgubił kij, a z lewego bulika sprytnie uderzył Szabanow!
24. min - Zamieszanie pod toruńską bramką, ale ostatecznie nie ma drugiego trafienia dla Cracovii!
23. min - Korczocha odbiera krążek w tercji neutralnej i pewnie wjechał do strefy obronnej krakowian, strzela mocno prosto w Pieriewozczikowa!
22. min - Brynkus indywidualnie, uderza z nadgarstka, ale jego strzał został zablokowany i mamy wznowienie w tercji gospodarzy.
21. min - Przed nami drugie dwadzieścia minut! Krążek dla gości!

Koniec 1. tercji!
19. min - Woroszyło próbował wyłuskać gumę pod bramką ekipy z Torunia, ale sprytniejszy okazał się defensor gospodarzy!
18. min - GOOOL! Błąd gospodarzy w tercji Cracovii, do gumy w tercji neutralnej dopada Shirley i nie daję Molderowi żadnych szans w tym pojedynku!
17. min - Obie ekipy już w pełnych zestawieniach.
17. min - Gula wypalił jak z armaty, ale ponownie czujny toruński bramkarz.
16. min - Długo konstruowali akcję hokeiści Cracovii, ostatecznie Nemec z nadgarstka nie zdołał zaskoczyć Moldera!
16. min - Jaworski w kontrze, ale trafia w lewy słupek i guma wylądowała w raku Pieriewozczikowa!
16. min - Kunninen potężnie uderza, ale ofiarnie Arrak przyjmuję ten strzał na ciało.
15. min - Tym razem krakowianie w przewadze!
15. min - Nemec pognał lewą stroną, oddał strzał, z którym poradził sobie bramkarz gospodarzy.
14. min - Zamieszanie pod bramką Moldera! Wpierw Popiticz mocno z prawego bulika, krążek zagubił się w gąszczu zawodników, ale ostatecznie udało się zamrozić gumę!
14. min - Ponownie Limma najaktywniejszy pod bramką rosyjskiego golkipera! Uderza z lewego bulika, ale prosto w Pieriewozczikowa.
13. min - Rożkow świetnie zagrywa do Limmy, ten wjechał przed krakowskiego obrońcę, który w ostatnim momencie wybija go z rytmu.
12. min - Kozłow z niebieskiej, obok bramki Pieriewozczikowa.
12. min - Ofiarnie Gula wybija krążek do tercji neutralnej, a z nią pomknął ofensywny gracz gości, ale pogubił się w najważniejszym momencie!
11. min - Torunianie przed szansą na drugie trafienie. Gramy 5 na 4!
10. min - Zieliński wrzuca krążek pod bramkę Pieriewozczikowa, ale akcja została zduszona w zarodku.
9. min - Woroszyło sprytnie z tercji neutralnej, z trudem do boku zbija gumę golkiper gospodarzy.
8. min - Kapica zgrywa przed bramkę do Popiticza, ale fenomenalnie broni Molder!
7. min - W kontrze gospodarze! Szabanow ścina do środka, uderza mocno, ale obok bramki.
6. min - GOOOOL! Wygrany bulik przez torunian, guma trafia do Limmy, a ten nie pomylił się i dał pierwsze trafienie swojemu zespołowi!
6. min - Ależ błąd defensora przyjezdnych, który zagrał na środek tafli prosto na kij Limmy! Pieriewozczikow broni parkanem.
5. min - Karlsson z niebieskiej mocno po lodzie i mamy pierwsze celne uderzenie w tym spotkaniu.
4. min - Dwukrotnie gospodarze wstrzeliwali krążek przed bramkę Pieriewozczikow, jednak krakowscy obrońcy pozostali czujni!
3. min - Krakowianie próbują zawiązać akcję, ale wszystkie skończyły się przed tercją obronną torunian.
2. min - Obie ekipy skupione podeszły do tego meczu. Wciąż czekamy na pierwszy celny strzał.
1. min - Zaczynamy zmagania w Toruniu!

#4 Mateusz Zieliński PO 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#59 Dienis Pieriewozczikow B 5 5.00 30 7 16 7 0 0 83.33 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#72 David Zabolotny B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0