4:3 Patryk Wronka #95 ( Bartosz Fraszko #10, Maciej Kruczek #12 ) +/-
10:58 2 min. Alexander Szczechura #8 Opóźnianie gry
12:22 2 min. Artiom Smirnow #76 Uderzanie kijem
27:50 2 min. Grigorij Żełdakow #92 Przeszkadzanie
32:34 2 min. Radosław Galant #24 Trzymanie przeciwnika
52:40 2 min. Dawid Musioł #34 Zahaczenie

Koniec meczu
61. min - GOOOL!!!! Wronka z bliskiej odległości wpakował gumę pod poprzeczkę i zakończył to spotkanie!

Koniec III tercji
60. min - Błąd katowiczan i gumę przejmuję Marzec, który jednak nie wykorzystał prezentu od rywali.
59. min - Hudson huknął potężnie, ale równie mocno jak i niecelnie.
58. min - Jeziorski ze slotu, lecz zablokowane to zagranie.
56. min - Petarda Wajdy sprzed bulików, ale nie pokonał Fucika.
55. min - Jeziorski indywidualnie z bulika, ale nie ma czwartej bramki dla Tychów.
54. min - Marzec od zakrystii, ale nie dał się zaskoczyć Murray.
53. min - GOOOL!!!! Eriksson wyłuskał gumę i pognał do przodu pozostając w sytuacji sam na sam i strzałem po lodzie zaskoczył Fucika!
52. min - Bepierszcz z bulika, ale pewnie łapie gumę Fucik.
50. min - Wronka za bramką trójkolorowych, ale bez strzału.
49. min - Krężołek z bulika szukał okienka, ale powstrzymał go w tych zamiarach Fucik.
47. min - Wronka huknął ze slotu, ale wprost w tyskiego bramkarza.
46. min - Podanie bekhendem przed bramkę do Cichego, lecz ten nieczysto trafił w krążek.
45. min - Tyszanie z niebieskiej, ale czujnie Murray.
44. min - GOOOL!!!!! Seed zagrał przed bulik do Szczechury, ten przymierzył bez zastanowienia i ulokował gumę w siatce!
43. min - Cichy bez przyjęcia, ale mocno niecelnie.
42. min - Wanacki z niebieskiej w parkan Fucika.
41. min - Lehtonen z dystansu, lecz niecelnie.

Koniec II tercji
39. min - Wanacki szukał okienka tyskiej bramki, ale Fucik pewnie złapał krążek.
38. min - Fraszko pociągnął z nadgarstka, ale wybronił to uderzenie Fucik.
36. min - GOOOL!!!!! Szybka odpowiedź katowiczan. Gospodarze wygrali wznowienie i zagrali na niebieską do Hudsona, ten przymierzył mocno i gumę trącił jeszcze Saarelainen i mamy wyrównanie!
35. min - GOOOL!!!!! Galant w indywidualnej sytuacji popisał się świetnym niesygnalizowanym strzałem sprzed bulika, który powędrował przy dalszym słupku i zaskoczył tym samym Johna Murraya!
35. min - Lehtonen szukał swojego miejsca z okolicach bulików, lecz niecelnie uderzył.
34. min - Hudson z dystansu, ale zablokowane to uderzenie i tyszanie momentalnie wyrzucają gumę z własnej tercji.
33. min - Kruczek z niebieskiej, ale trącona guma nie trafiła do bramki.
32. min - Hudson próbował swojego szczęścia spomiędzy bulików, lecz przestrzelił.
31. min - Smal sprzed bulika, ale nie ma drugiej bramki dla Katowic.
29. min - Kruczek ze slotu, ale nie pokonał tyskiego bramkarza.
28. min - Świetna okazja Hudson, ale z bliskiej odległości nie pokonał Fucika!
27. min - Katowiczanie z dystansu, ale wybronił ten strzał Fucik.
26. min - Eriksson przymierzał się do strzału, ale w porę zablokował go powracający Smirnow.
25. min - Bizacki mocno z niebieskiej, lecz wprost w Murraya.
23. min - Błąd tyszan pod własną bramką, ale katowiczanie nie wykorzystali tego faktu.
22. min - GOOOL!!! Monto pognał do przodu, zagrał za siebie do Saarelainena, ten na drugą do Krężołka, a ten nie pomylił się i wpakował gumę do bramki!
21. min - Katowiczanie zamknięci we własnej tercji.

Koniec I tercji
20. min - Szczechura spomiędzy dwóch zawodników, ale nie zdołał ulokować gumy w siatce.
19. min - Monto z dystansu, lecz obok bramki.
18. min - GOOOL!!!! Mroczkowski uciekł aż czterem zawodnikom Katowic, zagrał na drugą stronę do Cichego, a ten wypalił i umieścił gumę w siatce przy bliższym słupku.
17. min - Hudson z dystansu, ale zablokowane zostało to uderzenie.
16. min - Mroczkowski do Smirnowa na niebieską, a ten mocno przymierzył, lecz nie pokonał Murraya.
15. min - Ogromne zamieszanie pod tyską bramką, ale Fucik spisał się na medal w tej sytuacji i mimo braku kija nie pozwolił na stratę bramki!
14. min - Hudson dwukrotnie sprzed bulika, ale nie pokonał tyskiego bramkarza.
13. min - Fraszko ponownie z bulika, lecz przestrzelił.
12. min - Wronka do Fraszki, ten przymierzył sprzed bulika, ale zablokowane to zagranie.
11. min - Bepierszcz z własnej tercji wystrzelił krążek na uwolnienie.
9. min - Saarelainen ze slotu, ale broni Fucik!
7. min - Walka o gumę tyszan za bramką Murraya, ale Lehtonen przejął krążek.
6. min - Tyszanie nacierają na gospodarzy tego spotkania.
5. min - Szczechura przed bramkę, ale zablokowali to zagranie obrońcy Katowic.
4. min - Błąd tyszan i guma trafia do Fraszki, który przymierzył z bulika, lecz nie pokonał Fucika.
3. min - Starzyński z dystansu, ale mrozi gumę katowicki golkiper.
3. min - Cichy indywidualnie z koła bulikowego, ale obronił to uderzenie Murray.
2. min - Sierguszkin wyekspediował gumę z tercji gości.
1. min - Fraszko ze slotu, ale krążek powędrował ponad bramką.

#2 Carl Hudson LO 1 0 0 0 1 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#98 Aleksandr Jakimienko PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Jakub Prokurat PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#97 Mateusz Rompkowski LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Miro-Pekka Saarelainen PS 0 2 2 0 2 2 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Mateusz Gościński LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#87 Michał Kotlorz PO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Jan Krzyżek PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Kamil Lewartowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Szymon Marzec PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Christian Mroczkowski PS 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#27 Jason Seed LO 0 1 1 0 1 -2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#96 Dienis Sierguszkin LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#76 Artiom Smirnow LO 0 1 1 0 1 1 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#26 Filip Starzyński ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Alexander Szczechura LS 1 1 0 1 2 -3 2 1 0 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0