3:6 Robert Korczocha #88 ( Vadim Vasjonkin #91, Lauri Huhdanpää #86 ) +/-
01:00 2 min. Patryk Krężołek #88 Spowodowanie upadku przeciwnika
02:09 2 min. Mateusz Michalski #92 Atak łokciem
16:11 2 min. Vadim Vasjonkin #91 Zahaczenie
17:32 2 min. Marcin Kolusz #4 Przeszkadzanie
21:32 2 min. Patryk Kogut #68 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:17 2 min. Patryk Kogut #68 Zahaczenie
30:47 2 min. Patryk Wronka #95 Zahaczenie
42:01 2 min. Maciej Kruczek #12 Trzymanie przeciwnika

58 min - Nabrali wiatru w żagle gospodarze na sam koniec spotkania, kilka niebezpiecznych strzałów na katowicką bramkę.
57 min - Ależ wściekli są teraz zawodnicy i kibice! Miał być czwarty gol dla "Stalowych Pierników", ale po wideoweryfikacji sędziowie uznali, że została poruszona bramka.
57 min - GOOOL!!! 3:6! Wracają nadzieje torunian! Dobry strzał Roberta Korczocha i dogranie Lauriego Huhdanpää.
56 min - Gospodarze starają się jeszcze zdobyć honorową bramkę, ale brakuje tej dobrej dyspozycji z 1. tercji.
53 min - Trochę więcej zaangażowania w grze KH Energi z nadzieją, że jeszcze można w tym spotkaniu powalczyć o dobry wynik.
51 min - Torunianie zdecydowanie z podciętymi skrzydłami, a katowiczanie wciąż mają apetyt na gole.
48 min - GOOOL!!! 2:6! Co za mecz Michalskiego, to już jego czwarty gol! Piękne, silne uderzenie. Podawali Monto i Wajda.
46 min - GOOOL!!! 2:5! Trzecie trafienie w tym meczu zalicza Mateusz Michalski, a asysty do swojego konta dopisują Bepierszcz i Kruczek.

44 min - Słabo wykorzystany power-play przez torunian. Nie było większego zagrożenia dla bramki Murray'a.
43 min - Kruczek (GKS) ukarany za trzymanie przeciwnika.
42 min - Mocno ofensywny początek 3. tercji w wykonaniu obu drużyn.

Koniec 2. tercji

39 min - Stuprocentową okazję miał teraz Henri Limma, ale świetna interwencja golkipera "GieKSy".
35 min - Lepszy moment w grze w wykonaniu gospodarzy, ale brakuje strzałów na bramkę Murray'a, a przede wszystkim celnych.
31 min - Kolejne upomnienie, tym razem dla przyjezdnych. Winowajcą Patryk Wronka, a powodem zahaczanie.
31 min - Patryk Kogut ukarany i odsiedzi 2 minuty w boksie.
31 min - Wciąż w natarciu zawodnicy "GieKSy", nie wróży to dobrze gospodarzom.
29 min - Ogrom błędów w grze KH Energi, co skutkuje wieloma groźnymi akcjami rywali.
28 min - Bliski zdobycia kolejnej bramki był Eriksson, ale jego backhandowy strzał minimalnie minął bramkę.
25 min - CO TU SIĘ DZIEJE?! 2:4! Najpierw fantastyczna akcja gości, a kilka sekund później katastrofalny błąd w toruńskiej obronie i GKS Katowice w niecałą minutę z 1-bramkowej straty wychodzi na 2-bramkowe prowadzenie. Strzelcami bramek Bartosz Fraszko oraz Anthon Eriksson.
24 min - GOOOL!!! 2:2! Ależ mecz! Kolejne trafienie Mateusza Michalskiego po kolejnym świetnym podaniu Igora Smala.

23 min - Trwa oblężenie toruńskiej bramki - padają silne, ale niecelne strzały.
22 min - Kolejna kara w tym meczu, a odbędzie ją Patryk Kogut (KH Energa) za spowodowanie upadku przeciwnika.

Koniec 1. tercji

18 min - Kara po drugiej stronie - 2 minuty posiedzi Kolusz, a powodem przeszkadzanie.
17 min - Vasjonkin (KH Energa) ukarany za zahaczanie.
16 min - Dobre minuty w wykonaniu gości, widać ambitną pogoń za wynikiem i chęć jak najszybszego doprowadzenia do wyrównania.
12 min - GOOOL!!! 2:1! Torunianie znów wychodzą na prowadzenie, a to za sprawą fenomenalnego strzału Roberta Arraka! Podawał mu Michał Kalinowski.
11 min - Bez fajerwerków po obu stronach, kilka niepotrzebnych strat.
9 min - Indywidualna akcja Lauriego Huhdanpää, lecz zakończona nietrudnym dla Murray'a strzałem.
6 min - GOOOL!!! Nie trzeba długo czekać na wyrównanie! Szymon Mularczyk, po dograniach Smala i Michalskiego, pokonuje golkipera rywali i na tablicy widnieje już rezultat 1:1.
5 min - Strzał Erikssona ale bez większych problemów broni Mölder.
4 min - GOOOL!!! Mikałaj Syty po świetnej indywidualnej akcji oddaje mocny strzał po lodzie i wyprowadza KH Energę na prowadzenie!
2 min - Kolejna kara dla gości, tym razem 2 minuty odsiedzi Mateusz Michalski za atak łokciem. Gospodarze w przewadze 5 na 3.
1 min - Ledwo rozpoczęło się spotkanie, a Patryk Krężołek (GKS) już ukarany za spowodowanie upadku przeciwnika. Torunianie w natarciu.

#23 Jegor Szkodienko LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Aleksandr Szkrabow PO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0