Rozgrywki: 2021/22 - Puchar Polski: Faza pucharowa
1:0 Patryk Wronka #95 ( Kalle Valtola #22, Grzegorz Pasiut #18 ) 5/5 02:39
1:1 Michał Kalinowski #19 ( Robert Arrak #17 ) (-1) 4/5 15:28
2:1 Bartosz Fraszko #10 5/5 16:42
2:2 Robert Arrak #17 (-1) 4/5 21:09
3:2 Patryk Wronka #95 ( Grzegorz Pasiut #18, Bartosz Fraszko #10 ) (+1) 5/4 23:40

- Torunianie w finale Pucharu Polski!
- 60 min - Murray w boksie, 30 sekund do końca spotkania.
- 59 min - Hudson z niebieskiej, łapie pewnie do raka Molder.
- 58 min - GiekSa nie moze wjechał do tercji rywala, który wysoko atakuje.
- 57 min - Strzał Pasiuta z bulika, odbija Molder. GieKSa naciska, ale bez efektu.
- 55 min - Rompkowski sprzed bulika, odbija parkanem Molder.
- 54 min - Z niebieskiej Valtola, spokojnie interweniuje Molder.
- 53 min - GOOOL! 4-5! Kontra "Stalowych Pierników". Kogut idealnie zagrał do Kamila Kalinowskiego a ten w sytuacji sam na sam przymierzył w okienko.
- 51 min - Mocny strzał Hudsona, odbija parkanem Molder.
- 51 min - Zamieszanie pod toruńską bramką, ale Molder wygarnął gumę spod kija Hudsona.
- 51 min -  Z bulika uderzył Kogut, ale spokojnie łapie Murray.
- 50 min - Fraszko wycofał na niebieską do Jakimienki, ale jego strzał powędrował nad poprzeczką.
- 48 min - Strzał z niebieskiej Zielińskiego ociera się o słupek bramki Murraya.
- 47 min - Limma pod bramką upada po kontakcie z Murrayem, ale bez reakcji sędziego.
- 46 min - Katowiczanie przycisnęli i zamknęli rywala w ich tercji.
- 45 min - Molder pewnie łapie gumę po strzale z nadgarstka Wronki spod niebieskiej.
- 44 min - Uderzenie Rompkowskiego spod niebieskiej mija bramkę Moldera.
- 43 min - GOOOL! 4-4! Zamieszanie pod bramką i Wanacki z bliska pakuję gumę do siatki!
- 40 min - GOOOL! 3-4! Kamil Kalinowski wyprowadza torunian na prowadzenie. Uderzenie z backhandu trafia w nogi Pasiuta i kompletnie zaskakuje Murraya

39. min - Pasiut mocno z ostrego kąta, ale nie ulokował gumy w siatce.
38. min - GOOOL!!!! Henri Limma pociągnał ze slotu bez przyjęcia i trafił w lewe okienko katowickiej bramki!
37. min - Arrak z ostrego kąta i niepewnie interweniuje Murray. Zakotłowało się jeszcze pod katowicką bramką.Vasjonkin, który próbował dobić gumę został zaatakowany przez katowickich zawodników.
36. min - Kontra Pasiuta w osłabieniu, ale nie zdołał umiejscowić gumy w siatce.
36. min - Mocno Korczocha, ale nie pokonał Murraya.
34. min - Lehtonen z pierwszego krążka, ale guma po rykoszecie nie wędruje w stronę bramki Torunia.
33. min - Kontra Koguta, ale miał dwóch rywali na sobie i nie zdołał oddać strzału.
33. min - Pasiut bez przyjęcia z bulika, ale niecelnie.
32. min - Kolejne osłabienie torunian.
31. min - Pasiut na drugą stronę do Fraszki, ale ten z bliska nie pokonał toruńskiego bramkarza.
31. min - Michał Kalinowski potężnie z niebieskiej, ale nie miał problemu ze złapaniem tej gumy Murray.
29. min - Kontra Pasiuta, ten chciał zagrać na drugą stronę do Wronki, ale przecięte to podanie przez toruńskiego obrońcę.
29. min - Fraszko sprzed bramki, ale nie pokonał Moldera.
29. min - Valtola sprzed koła bulikowego przymierzył, ale do raka złapał gumę Molder.
27. min - Fraszko sam na sam z Molderem, ale tafił w parkan toruńskiego bramkarza.
26. min - Olszewski spod lewego bulika, ale nie pokonał Murraya.
24. min - GOOOL!!!! Wronka z bulika w bliższe mu okno i zdobył trzecią bramkę dla Katowic.
24. min - Wanacki z bliska, ale nie pokonał Moldera.
23. min - Wajda spod bulika, lecz niecelnie.
22. min - Arrak z ostrego kąta, ale nie pokonał Murraya.
22. min - GOOOL!!!! Błąd Hudsona we własnej tercji i gumę przejął Arrak. Ten w samotnej akcji wymanewrował Murraya i ulokował gumę w siatce.
21. min - Kontra Jaworskiego obroniona przez Murraya.
21. min - Hudson huknął spod niebieskiej, ale nie ma bramki.

20. min - Wymiana podań katowiczan w tercji rywala. Krążek ostatecznie powędrował do Kruczka ten mocno przymierzył z bulika, ale krążek nie został umieszczony w bramce.
19. min - Torunianie zamknięci we własnej tercji.
17. min - GOOOL!!! Szybka odpowiedź katowiczan. Fraszko samotnie pognał do przodu, wymanewrował toruńską obronę i w ostatniej fazie pokonał Moldera i ulokował gumę w siatce.
16. min - GOOOL!!!! Torunianie wyłuskali gumę i Michał Kalinowski pognał z kontrą i w indywidualnej akcji zaskoczył Murraya strzałem przy dalszym słupku.

15. min - Eriksson samotnie powalczył o gumę z dwoma toruńskimi zawodnikami i wywalczył karę dla drużyny Torunia.
14. min - Katowiczanie z niebieskiej, ale niecelne to uderzenie.
13. min - Kogut ze slotu, jednak nie pokonał Murraya.
11. min - Limma sprzed bulika, lecz niecelnie.
10. min - Katowiczanie zamknięci we własnej tercji.
9. min - Kolejne strzały z bliska, ale czujnie w bramce Molder.
8. min - Eriksson ofiarnie powalczył o gumę w tercji rywala.
7. min - Korczocha z bulika, ale ze stoickim spokojem interweniuje Murray.
7. min - Michalski dwukrotnie z bliskiej odległości, ale nie zdołał pokonać toruńskiego golkipera.
6. min - Sędziowie podjęli decyzje. Nie ma drugiego trafienia dla katowiczan.
6. min - Eriksson z bliska i słupek ratuje torunian. Będzie jednak analiza wideo.
5. min - Lehtonen z czystej pozycji, ale Molder zablokował to uderzenie.
5. min - Podanie zza bramki do Kruczka, ale ten z najbliższej odległości trafił w Moldera.
4. min - Kontra torunian, ale niedokładne zagranie do partnera z drużyny i torunianie tracą gumę.
4. min - Kogut z koła bulikowego, jednak guma nie trafiła w światło bramki.
3. min - GOOOL!!!! Valtola pociągnął z niebieskiej, a Wronka celnie przekierował gumę i mamy 1:0!
2. min - Zając z Limmą rozpędzają się prawą stroną, ale zostali mocno przyblokowani przez defensywę Katowic.
2. min - Huhdanpää mocno z bulika, lecz niecelnie.
1. min - Rozpoczynamy pierwszy półfinał Turnieju Finałowego Pucharu Polski!