06:29 2 min. Ondřej Volráb #83 Opóźnianie gry
07:29 2 min. Patryk Wsół #6 Spowodowanie upadku przeciwnika
18:20 2 min. Ēriks Ševčenko #6 Atak kijem trzymanym oburącz
25:05 2 min. Patryk Wsół #6 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:10 2 min. Robert Mrugała #77 Atak łokciem
31:22 2 min. Jakub Worwa #12 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:06 2 min. Siarhiej Bahalejsza #78 Opóźnianie gry
47:48 2 min. Pawieł Jelszański #52 Opóźnianie gry
58:47 2 min. Maciej Sulka #76 Spowodowanie upadku przeciwnika

Koniec meczu!
60. min - Sulka przed szansą na honorowe trafienie, ale Kieler nie chce dziś kapitulować!
59. min - Ostrzeliwana bramka Bizuba!
58. min - Gmiński uderza mocno po wznowieniu, jednak broni golkiper "Szarotek"
57. min - Z najbliższej odległości strzela Paś, ale Bizub broni instynktownie!
56. min - Wsół do Neupauera ten potężnie, jednak zdecydowanie obok bramki!
55. min - Bonadruk przejmuję krążek w tercji gości i długo przy gumie utrzymują się gospodarze!
53. min - Kalns z prawego bulika sprytnie, jednak Bizub broni bez problemu.
52. min - Razgals do Pavlovsa, ale to podanie w ostatnim momencie zostało przecięte.
51. min - Znowu mamy ten sam obrazek! Gol JKH oznacza jeszcze większą kontrolę i spokój w ich poczynaniach.
50. min - GOOOOL! Znakomita składna akcja gospodarzy i A. Sevcenko dopełnia formalności!
49. min - Kolejny błąd indywidualny! Tym razem Jelszański wyrzuca krążek za lodowisko i mamy wykluczenie!
49. min - Vorlab traci krążek na rzecz Razgalsa, ale ten nie był w stanie pokonać Bizuba!
48. min - Po zdobytej bramce ponownie mistrzowie Polski uspokajają grę!
46. min - Kontra gospodarzy, ale zastopowana przez defensywę gości.
45. min - GOOOL! Horzelski w indywidualnej akcji broni Bizub, ale przy dobitce A. Sevcenki nie miał żadnych szans!
45. min - Tempo gry wyraźnie spadło i mamy mało składnych akcji i dużo przerw w grze.
43. min - Dużo walki oglądamy na lodzie.
42. min - "Szarotki" próbują konstruować swoją akcję, ale wysoko bronią jastrzębianie!
41. min - Zaczynamy trzecią tercję, w której od początku kolejnej bramki szukają mistrzowie Polski!

Koniec 2. tercji
40. min - 40 sekund do końca drugiej tercji!
39. min - Złe podanie gracza JKH i rozpoczniemy pod bramką Kielera.
38. min - Obrońca "Szarotek" zdążył włożyć łopatkę kija i mamy przerwę w grze!
37. min - Błąd Tomasika! Razgals sam na sam z Bizubem, ale górą bramkarz gości!
36. min - Bryniczka trąca krążek, ale na posterunku Kieler!
35. min - Błąd Bahalejszy i ląduje on na ławce kar! W przewadze "Szarotki"!
34. min - Kalns z pierwszego krążka, ale Bizub zdążył się przesunąć i interweniować!
33. min - Bahalejsza potężnie uderza z niebieskiej, jednak trafia w R. Nalewajke, który ma problem z opuszczeniem lodowiska.
32. min - Worwa zza bramki do Bochnaka, ale ten nie trafia w gumę!
31. min - Razgals z lewego bulika, ale jego strzał został podbity i krążek poza lodowiskiem.
30. min - Bizub dwukrotnie broni!
29. min - Ponownie w przewadze gracze JKH!
28. min - Bondaruk zostawił krążek Bahalejszy, a ten z ostrego kąta próbował zaskoczyć golkipera gości!
27. min - GOOOOL! Bryk uderzył potężnie pod poprzeczkę i mamy trzecie trafienia dla gospodarzy!
27. min - Kalns z lewego bulika po lodzie, ale parkanem broni Bizub!
26. min - Przed szansą na gola w przewadze gracze JKH!
25. min - A. Sevcenko czarował przed bramką "Szarotek", jednak ostatecznie nie oddał strzału.
24. min - Kasperlik próbował zdobyć drugiego gola w tym spotkaniu, ale Bizub broni, choć w jego kija zaplątał się w siatce.
23. min - Bahalejsza z ostrego kąta bekhendem, ale obok bramki!
22. min - Tomasik zablokowany przez Razgalsa i krążek opuszcza taflę.
21. min - Przez 19 sekund nowotarżanie jeszcze w przewadze!

Koniec 1. tercji
20. min - Pierwszy atak odparty przez defensywę JKH!
19. min - Tym razem szczęścia w przewadze poszukają nowotarżanie!
18. min - Kasperlik potężnie ze slotu, ale to uderzenie zostało zablokowane!
17. min - W kontrze "Szarotki", ale Wielkiewicz zdecydował się na strzał z tercji neutralnej!
16. min - Tomasik uderza na bramkę Kielera, ale ten łapie gumę do raka!
15. min - Horzelski mocno po lodzie, broni Bizub!
14. min - Vorlab niecelnie i mamy wznowienie pod bramką gości!
13. min - Pelaczyk zmienia tor lotu krążka przed Bizubem, ale ten instynktownie broni parkanem!
12. min - Vorlab próbował zaskoczyć Kielera z niebieskiej, lecz bardzo niecelnie.
11. min - "Szarotki" długo bronią się we własnej tercji!
10. min - GOOOOL! Łukasz Nalewajka zmienia tor lotu krążka i mamy drugiego gola dla gospodarzy!
9. min - Mistrzowie Polski ciągle w przewadze i szukają kolejnego trafienia!
8. min - GOOOL! Jednak guma znalazła się za linią i jastrzębianie wychodzą na prowadzenie!
8. min - Jastrzębianie cieszą się ze zdobytego gola, ale sędziowie sprawdzają tę akcję!
8. min - Kolejna kara dla zawodnika Podhala Nowy Targ! Gramy 5 na 3!
8. min - E. Sevcenko wstrzelił gumę z niebieskiej, trochę zakotłowało się pod bramką Bizuba, ale obrońca z Nowego Targu wyprowadza krążek.
7. min - Vorlab za opóźnianie gry powędruję na ławkę kar!
7. min - Górny sprytnie z niebieskiej, golkiper gości pewnie broni.
6. min - Ł. Nalewajka pognał lewą stroną, oddał strzał z ostrego kąta, ale Bizub czujny i odbija ten strzał!
5. min - Wsół długo utrzymał się przy krążku w tercji mistrzów Polski, ale niedokładnie wycofał i nowotarżanie od nowa muszą budować swój atak.
4. min - Kasperlik z lewej strony próbował znaleźć Raca, ale podał niecelnie między dwóch zawodników gospodarzy.
3. min - Uderzenie z lewego bulika i ponownie zatrudniony bramkarz JKH!
2. min - Neupauer stanął oko w oko z Kielerem, lecz guma wylądowała w raku golkipera gospodarzy!
1. min - Rozpoczynamy zmagania w "Jastorze"!

#7 Patrik Nechvátal B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#78 Siarhiej Bahalejsza LO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Kasper Bryniczka ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Andriej Czwanczikow PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#52 Pawieł Jelszański PO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Robert Mrugała PO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#72 Oskar Polak B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Łukasz Siuty LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0