2:3 Frenks Razgals #41 ( Kamil Górny #17, Artūrs Ševčenko #27 ) +/-
14:54 2 min. Roman Rác #89 Wysoko uniesiony kij
16:03 2 min. Mateusz Studziński #51 Opóźnianie gry
19:26 2 min. Radosław Nalewajka #22 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:15 2 min. Henri Limma #24 Przeszkadzanie
33:43 2 min. Dmitrij Kozłow #57 Atak w okolice głowy lub szyi
44:33 2 min. Vadim Vasjonkin #91 Opóźnianie gry
46:21 2 min. Robert Arrak #17 Wysoko uniesiony kij

60 min - O to samo poprosił teraz szkoleniowiec gospodarzy.
59 min - Trener zespołu gości poprosił o time-out.
58 min - Zakotłowało się pod bramką Kielera, głośny doping i KH Energa w gazie.
57 min - Świetnie gra dziś Dominik Paś, kolejna udana interwencja w obronie.
56 min - Torunianie jeszcze w natarciu, gonią wynik.
54 min - Uspokoiła się nieco gra, bez groźniejszych akcji po obu stronach.
51 min - GOL!!! 3:2! Goście wychodzą na prowadzenie! Kapitalne uderzenie Frenksa Razgalsa. Podawał Kamil Górny.
49 min - Ofensywna gra obu drużyn, dynamicznie krążek wędruje od bramki do bramki.
46 min - Za atak wysokim kijem ukarany Robert Arrak i goście przez chwilę w przewadze 5 na 3.
45 min - Vadim Vasjonkin ukarany za wybicie krążka poza taflę.

42 min - GOL!!! 2:2! Po małym zamieszaniu w polu bramkowym gospodarzy, krążek do siatki "wcisnął" Radosław Nalewajka.

Koniec 2. tercji.

37 min - Niebezpieczna akcja Jastrzębia, ale zespół toruński przed utratą gola uratował Eryk Schafer, który położył się na linii strzału.
35 min - Pavlovs świetnie wyminął obrońców gospodarzy, ale zabrakło wykończenia akcji strzałem.
34 min - Dmitrij Kozłow (KH Energa) ukarany za atak w okolice głowy.
33 min - GOL!!! 2:1! Kapitalna akcja w wykonaniu gospodarzy! Rodionow i Szabanow zaliczyli świetne podania i "wyłożyli na tacę" strzelcowi, którym jest Robert Korczocha.

30 min - Sporo zamieszania w grze torunian, wiele niepotrzebnych błędów.
28 min - Wciąż w silnej grze ofensywnej hokeiści z Jastrzębie, dobrze interweniuje golkiper z Grodu Kopernika.
26 min - Henri Limma (KH Energa) otrzymuje karę za przeszkadzanie.
25 min - Od pewnego czasu trwa oblężenie bramki Studzińskiego. Solidna ofensywa przyjezdnych.
22 min - Bardzo powolna gra KH Energi i mimo założenia zamku nie zdołali poważnie zagrozić bramce rywali. Zakończyła się kara dla zawodnika gości.
21 min - Torunianie na starcie kilkoma podaniami stworzyli sobie przewagę, ale pechowe potknięcie Michała Kalinowskiego spowodowało odgwizdanie spalonego.

Koniec 1. tercji

20 min - Jako ostatni akcent pierwszej części meczu, za spowodowanie upadku przeciwnika ukarany zawodnik gości - Radosław Nalewajka.
17 min - GOL!!! 1:1! Po podaniu Koguta i Rodionowa Dmitrij Kozłow świetnie objechał bramkę i sfinalizował akcję golem wyrównującym.

17 min - Za opóźnianie gry ukarany golkiper gospodarzy - Mateusz Studziński. Dwie minuty odsiedzi Michał Kalinowski.
15 min - Bardzo długo sygnalizowana kara wreszcie staje się faktem. Do boksu odesłany Roman Rac za grę wysokim kijem.
13 min - Kolejne groźne strzały Zająca, bronią się goście.
10 min - Moment przewagi graczy GKS-u. "Stalowe Pierniki" atakują tylko z kontry.
8 min - Szabanow tym razem pokonać jastrzębskiego golkipera, ale znowu kapitalna parada.
5 min - Fantastycznie dwukrotnie interweniował Kieler i uchronił swoją ekipę od utraty bramki.
3 min - GOL!!! 1:0! Strzał Bryka spod niebieskiej linii, rykoszet od defensora gospodarzy i do pustej bramki trafił Kamil Górny.
2 min - Mogła być groźna kontra torunian, ale Zając stracił krążek tuż przed bramką rywali.

#41 Maksymilian Lisewski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#51 Mateusz Studziński B 3 3.03 37 10 13 14 0 0 91.89 59:30 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#24 Henri Limma PS 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#41 Maksymilian Lisewski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Jegor Szkodienko LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Aleksandr Szkrabow PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Vadim Vasjonkin LS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Michał Zając LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#35 Michał Kieler B 2 2.00 26 9 7 10 0 0 92.31 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#90 Oskar Prokop B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#78 Siarhiej Bahalejsza LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0