03:50 2 min. Patryk Krężołek #88 Spowodowanie upadku przeciwnika
15:28 2 min. Damian Tomasik #15 Trzymanie przeciwnika
18:28 2 min. Ondřej Volráb #83 Zahaczenie
27:24 2 min. Bartłomiej Neupauer #9 Uderzanie kijem
32:03 2 min. Fabian Kapica #91 Uderzanie kijem
32:56 2 min. Anthon Eriksson #53 Ostrość
32:56 2 min. Jakub Worwa #12 Ostrość
52:51 2 min. Marat Soroka #4 Atak kijem trzymanym oburącz
58:19 2 min. Wiktor Bochnak #14 Zahaczenie

Strzały 25 - 8
60 min - koniec meczu
58 min - GOOOLLL Wronka rozpoczął kontrę gospodarzy. Wjechał z krążkiem w tercję gości poczekał, rozejrzał się jak są ustawieni koledzy, dograł do Jakimienki, który dopełnił formalności
58 min - Czwanczikow i Tomasik szukali okazji na zdobycie honorowej bramki
57 min - Po starciu pod bandą ucierpiał jeden z zawodników Podhala
57 min - Kolusz zamienia na gola podanie od Fraszki
55 min - GOOLLL Mathias Lehtonen,  wykorzystuje okres gry w przewadze

51 min - Tym razem poprzeczka po strzale jednego z zawodników Podhala ratuje GieKSę od straty gola
48 min - Strzał Krężołka zatrzymał się na poprzeczce bramki Bizuba
45 min - GOOLLL 5:0 Wajda oddał strzał spod niebieskiej, a po drodze lot krążka zmienił Saarelainen
42 min - Czwanczikow próbował pokobać Miarkę
41 min - Kolusz i Neupauer powalczą o pierwszy krążek w trzeciej tercji
Tercja III
Strzały 32-13

40 min - strata krążka w strefie ataku przez obrońcę gospodarzy. Czwanczikow przejął krążek i Podhale wyszło z kontrą 2 na 1, ale udany powrót Moonto, który w ostatniej chwili wybił krążek z kija nowotarskiego napastnika.

39 min - Bartłomiej Wsół strzałem po lodzie z koła bulikowego próbował pokonać Miarkę

37 min - Kolusz z niebieskiej, Bizub na posterunku

36min - Bochnnak oddał niezbyt silny strzał, a na dodatek w dobrze ustawionego Miarkę

33 min - po zamieszaniu pod bramką Bizuba doszło do małego pojedynku bokserskiego między Eriksonem a Worwą, za co sędziowie ukarali ich 2 minutowymi karami

29 min - Czwanczikow włuskał krążek w  tercji ataku, wyszedł sam na sam z Miarką, ale w sukurs katowickiemu bramkarzowi przyszedł Jakimenko, wybijając krążek spod kija nowotarskiego napastnika

28 min - poprzeczka ratuje nowotarżan od straty kolejnej bramki

25 min - kolejna próba nowotarżan na zdobycie bramki kończy się na katowickim bramkarzu

22 min - GOLLLLL!!! SAarelainen strzałem po dłuższym rogu podwyższa prowadzenie na 4:0

21 min  przy wyniku 3:0 dla GieKSy rozpoczynamy drugą tercję

II Tercja

20 min - GOLLLL!!! 3:0 Próbował Krężołek, Fraszko zamienić okres gry w przewadze na bramke. Ta sztuka się udała Hudsonowi, który huknął z niebieskiej pod poprzeczką

17 min - dwukrotnie Saarelainen bliski podwyższenia wyniku, jednak zabrakło precyzji

16 - min - "Szarotki" w osłabieniu wyszły z kontrą, ale po raz kolejny na przeszkodzie stanął Miarka

14 min - w odpowiedzi "Szarotki" szukały kontaktowego gola, jednak cały czas czujny jest Miarka

13 min - Saarelainen będąc praktycznie sam na sam, przegrał pojedynek z nowotarskim bramkarzem

9 min - dwie groźne próby gospodarzy w odstępie kilkudziesięciu sekund. Najpierw Krężołek nie trafił w krążek będąc tuż przed Bizubem, a następnie strzał Kolusza minimalnie niecelny

7 min - GOLLL Katowiczanie podwyższają prowadzenie na 2:0 za sprawą Michalskiego, który z bliska wbił krążek do bramki po strzale Smala

5 min - Neupauer próbował doprowadzić do remisu, broni Miarka

3 min - Kolusz strzelał z okolic koła bulikowego, jednak tym razem Bizub nie dał się pokonać

1 min - GOLLL !!! Strzał z niebieskiej, Kolusz przed bramkarzem trącił "gumę", co zaskoczyło Bizuba

1 min  - Początek meczu

Obie drużyny pojawiły się na lodowisku w "Satelicie". Za moment początek spotkania

#2 Carl Hudson LO 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#98 Aleksandr Jakimienko PO 1 1 0 1 2 3 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0