Rozgrywki: 2021/22 - Puchar Polski: Faza pucharowa
1:0 Erik Němec #14 ( Damian Kapica #95, Jakub Müller #90 ) 5/5 24:19
2:0 Martin Dudaš #2 ( Collin Shirley #15 ) 5/5 45:51
3:0 Jewgienij Bodrow #10 ( Damian Kapica #95, Erik Němec #14 ) 5/5
do pustej bramki
58:45
07:27 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Damian Kapica #95 Nadmierna liczba graczy na lodzie
24:49 2 min. Michał Kalinowski #19 Przeszkadzanie
27:43 2 min. Martin Dudaš #2 Przeszkadzanie
28:49 2 min. Lauri Huhdanpää #86 Atak kijem trzymanym oburącz
42:59 2 min. Adrian Jaworski #11 Zahaczenie
47:37 2 min. Kamil Kalinowski #10 Kara za niesportowe zachowanie 10min
51:09 2 min. Vadim Vasjonkin #91 Spowodowanie upadku przeciwnika

Koniec meczu. Comarch Cracovia z Pucharem Polski!
59. min - GOOOL!!!! Jewgienij Bodrow zamyka to spotkanie strzałem do "pustaka".
59. min - Kapica z bulika nie trafia do pustej bramki.
58. min - Molder w toruńskim boksie.
58. min - Czas dla zespołu z Torunia.
57. min - Bramka nie zostaje uznana. Sędziowie dopatrzyli się zagrania krążka wysoko uniesionym kijem.
57. min - Guma po sporym zamieszaniu pod toruńską bramką wpadła do bramki, ale mamy wideo analizę tego trafienia.
56. min - Szkodienko huknął z dystansu, zakotłowało się jeszcze pod bramką Pieriewozczikowa, ale Rosjanin zamroził gumę.
55. min - Walka o krążek pod bandą w tercji "Stalowych Pierników".
54. min - Vasjonkin indywidualnie z bulika, lecz niecelnie.
53. min - Kinnunen spod niebieskiej, ale broni Molder.
52. min - Dobrze bronią się torunianie w liczebnym osłabieniu.
51. min - Muller mocno z dystansu, ale nie pokonał Moldera.
50. min - Brynkus w tercji rywala z krążkiem pod bandą, ale od razu sprowadzony do parteru przez zawodnika Torunia.
48. min - Wykluczenie dla Kamila Kalinowskiego i szansa na podwyższenie prowadzenie dla Cracovii.
46. min - GOOOL!!!! Guma po rykoszecie powędrowała na niebieską do Dudasa, a ten bez zastanowienia huknął jak z armaty i ulokował gumę pod poprzeczką.
46. min - Shirley samotnie przed bramkarzem, ale pomylił się i nie trafił w bramkę.
45. min - Jacenko z bulika, ale niecelnie.
44. min - Kontra Arraka, ale zdążył wrócić Kapica.
43. min - Shirley przedziera się środkiem, ale faulowany przez Jaworskiego.
42. min - Bodrow na środek do Ismagiłowa, ale ten został dobrze przyblokowany.
41. min - Kogut samotnie z bulika, lecz niecelnie.

Koniec II tercji
40. min - Muller mocno z dystansu, ale pewnie interweniował Molder.
39. min - Zamieszanie pod bramką Pieriewozczikowa, ale Ismagiłow wyekspediował gumę z własnej tercji.
38. min - Popiticz pognał do przodu i zagrał gumę na środek do Bezwińskiego, ale ten został przyblokowany przez defensora Torunia.
36. min - Jacenko przed bramkę, ale zablokowane to zagranie przez Rożkowa.
35. min - Krakowianie pod sporym pressingiem rywala.
33. min - Bezwiński samotnie pognał prawą flanką, oddał mocny strzał zza bulika, ale nie pokonał Moldera.
32. min - Zając przed bramkę, ale to podanie nie dotarło do kolegi z drużyny.
31. min - Kogut sam na sam, ale akcję zwieńczył niecelnym strzałem.
31. min - Gula huknął z dystansu, ale ofiarnie rzucił się pod krążek toruński zawodnik.
29. min - Huhdanpaa mocno ze slotu, lecz niecelnie.
28. min - Zając mocno potraktowany na bandzie przez Dudasa.
27. min - Dugin mocno przymierzył z bulika, ale nie ulokował gumy w siatce.
26. min - Torunianie nienajlepiej radzą sobie w liczebnym osłabieniu.
25. min - GOOOL!!!!! Niedokładne wybicie krążka przez Szkrabowa wprost na patkę kija Nemca, a ten bez zastanowienia wypalił ze slotu i wpakował gumę do siatki.
24. min - Gula z dystansu wprost w parkan Moldera.
23. min - Jezek z niebieskiej, Csamango jeszcze zmienił tor lotu krążka, ale Molder wciąż z czystym kontem.
22. min - Bodrow indywidualnie przedzierał się do tercji Torunia, ale nie zdołał wymanewrować ostatniego obrońcy.
21. min - Arrak z bulika, lecz przestrzelił.
21. min - Rozpoczynamy drugą odsłonę finału Pucharu Polski.

Koniec I tercji
19. min - Rajd Arraka i w tercji rywala wycofajan guma do Vasjonkina, a ten pociągnął z bulika, jednak nie ulokował gumy w siatce.
18. min - Olszewski samotnie za bramką rywala, ale od razu dopadli go gracze Cracovii.
17. min - Limma z pół obrotu, ale nie zaskoczył Pieriewozczikowa.
16. min - Csamango mocno ze slotu, ale ofiarnie interweniuje Molder.
15. min - Bodrow już brał zamach z bulika, ale szybko pokrzyżował mu plany Zieliński.
13. min - Schafer sprzed bulika, ale barkiem obronił ten strzał Rosjanin.
12. min - Arrak dwukrotnie z bliska, ale fenomenalną interwencją popisał się Pieriewozczikow.
11. min - Muller huknął spod niebieskiej, ale trafił minimalnie obok bramki.
10. min - Krakowianie wybronili to osłabienie.
9. min - Mało strzałów torunian podczas tej przewagi.
8. min - Boczna siatka zatrzepotała po strzale Arraka.
7. min - Kamil Kalinowski spomiędzy bulików, ale zablokowane to zagranie przez defensora "Pasów".
7. min - Muller ze slotu, ale zdołał wyciągnąć ten strzał Molder.
6. min - Krakowianie z dystansu, ale zdążył złączyć parkany toruński golkiper.
5. min - Arrak zza bramki na niebieską do Zielińskiego, ale niedokładne to zagranie i torunianie stracili gumę w tercji rywala.
4. min - Torunianie czarują w tercji Cracovii, ale nie zwieńczyli tej akcji skutecznym strzałem.
3. min - Kinnunen na niebieską do Guli, ten mocno przymierzył z dystansu, ale nie pokonał estońskiego bramkarza.
2. min - Bodrow ze slotu wprost do raka Moldera.
1. min - Dobitka Koguta z bliska zatrzymana przez Pieriewozczikowa.