(-) Freidenfelds #77, Jansons #5, Kaleinikovas #31, Nalewajka #22, Pelaczyk #8, Viinikainen #39
05:40 2 min. Tomasz Kozłowski #18 Uderzanie kijem
29:46 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
34:26 2 min. Arkadiusz Kostek #16 Przeszkadzanie
36:42 2 min. Jozef Švec #19 Atak kijem trzymanym oburącz
36:42 2 min. Jozef Švec #19 Trzymanie przeciwnika
42:32 2 min. Ēriks Ševčenko #6 Wysoko uniesiony kij
54:54 2 min. Witalij Andrejkiw #69 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
57:46 2 min. Patryk Kogut #68 Spowodowanie upadku przeciwnika

KONIEC MECZU. Zagłębie Sosnowiec zasłużenie wygrywa na ,,Jastorze" 4:0.
59. min. - Kara dla Zagłębia, na dwie minuty udaje się Patryk Kogut.
58. min. - Gospodarze nie potrafią zagrozić bramce Sosnowiczan.
57. min. - Dominik Nahunko umieszcza krążek w pustej bramce. To już definitywny koniec marzeń gospodarzy.
56 min. -. Aż cztery setki mieli gospodarze, ale wynik nadal 0:3.
55 min. - Czas dla JKH GKS.
54. min. - Za wystrzelenie krążka poza lodowisko karą mniejszą ukarany Andrejkiw.
53. min. - Uwolnienie gra wycofana do tercji Zagłębia.
52. min. - Dwukrotnie próbowało Zagłębie, bez efektu bramkowego.
51. min. - Wyrównana gra w środku tafli.
50. min. - Strzelał Urbanowicz. Ale gume po rykoszecie wędruhe obok bramki.
49. min. - Strzał Górnego sam na sam ale broni Spesny.
48. min. - Strzał Jansonsa po rykoszecie nad bramką.
46. min. - Strata Pasia w tercji Zagłębia.
45. min. - JKH w pełnym zestawieniu.
44. min. - Strzał Bernackiego broni Balizs.
43. min. - Kolejna kara dla JKH. Tym razem za grę wysokim kijem na dwie minuty odpoczynku udaje się Sevcenko.
42. min. - Strzał Korkiakoskiego broni Spesny.
41. min. - Strata Górnego w tercji Zagłębia.
40. min. - JKH gra w pełnym zestawieniu. Uwolnienie gra wycofana do tercji JKH.

KONIEC 2. TERCJI
40. min. - Strzał Witeckiego nad bramką. 40. sekund do końca tercji.
39. min. - GOL. Na 0:3 po dograniu Bucenki z za bramki gumę w bramce umieszcza Tomasz Kozłowski.
37. min - Kara dla JKH. Podwójną karą mniejszą za trzymanie, oraz uderzanie kijem ukarany został Józef Svec.
36. min. - GOL dla Zagłębia Sosnowiec. Na dwie sekundy przed końcem kary Kostka po kapitalnym dograniu Damiana Piotrowicza krązek w bramce umieszcza Armen Khoperia.

34. min. - Kara dla JKH. Za przeszkadzanie na ławkę kar udaje się Arkadiusz Kostek.
32. min. - Strzał Tomasza Kozłowskiego nad bramką JKH. Zagłębie próbuje iść za ciosem.
31. min - GOL dla Zagłębia Sosnowiec. Szybko wykorzystana przewaga. Fatalny błąd popełnił Michał Kieler upuszczając krążek. Zagrał kijem myśląc że podaje do swojego obrońcy. Tam nadjechał Dominik Nachunko i umieścił gumę w bramce. 0:1
30. min. - Kara dla JKH za nadmierną ilość graczy na lodzie.
30. min. - Strzelał Kamil Górny, tylko jęk zawodu kibiców.
29. min. - Strzał Witeckiego kapitalnie broni Kieler.
28. min. - Strzał Pasia odbija Spesny.
27. min. - Kocioł pod bramką Zagłębia ale strzał Freidenfeldsa broni Spesny.
26. min. - Sevcenko kapitalnie przecina podanie Koguta.
25. min. - Akcja JKH zastopowana przez defensywę Zagłębia.
24. min. - Strzał Kozłowskiego broni Kieler.
23. min. - Trwa weryfikacja video. Sprawdzany gol dla JKH.
22. min. - Strzał Rzeszutki broni Balizs, po chwili poprawka niecelna.
21. min - Szturm na bramkę Zagłębia, bez efektu bramkowego

KONIEC 1. TERCJI
20. min. - Strzał na bramkę Bence Balizsa oddaje jeden z napatników gości. Gumę łapie węgierski bramkarz.
20. min. - Do końca pierwszej tercji zostało 50. sekund.
19. min. - Strzał Sinegubovsa łapie bramkarz gości.
18. min. - Zakotłowało się pod bramką Zagłębia, ale czeski goalkeeper wyszedł z tej sytuacji obronną ręką. Mamy uwolnienie gra wycofana do tercji JKH. Chwilę pózniej dwukrotnie próbował Paś. Pierwszy strzał obronił Spesny, a dobitka wysoko nad bramką.
17. min. - Podanie Sinegubovsa przecięte, przez defensywę Zagłębia.
15. min. - Pierwszy strzał na bramkę JKH niecelny, po chwili strzelał Sikora ale zablokowany.
14. min. - Strzał Sinegubovsa efektownie łapaczką chwyta bramkarz sosnowiczan.
13. min. - Do tej pory Zagłebie nie zagroziło poważnie bramce JKH.
12. min. - Próbę Radosława Nalewajki broni parkanem bramkarz Zagłębia, po chwili Spesny kapitalnie poradził sobie z wrzutką jednego z zawodników JKH.
11. min. - Strzał Bryka obok bramki.
10. min. - Strzelał Freidenfelds, ale parkanem broni Spesny.
9. min. - JKH zdominowało całkowicie Zagłębie, które teraz wybiło krązek na uwolnienie.
7. min. - Uderzenie na bramkę Spesnego pada łupem Spesnego, po chwili z bliska uderzał Svec, a następnie Korkiakoski, bez efektu bramkowego.
6. min. - Zamieszanie pod bramką Spesnego. Próbował Ł. Nalewajka, ale czeski golkiper nakrył krążek łapaczką. Na ławkę kar za uderzanie siada Tomasz Kozłowski.
5. min. - Sam na sam Kaleinikovas, ale jego strał broni Spesny.
4. min. - Uwolnienie. Gra wycofana do tercji Zagłębia.
2. min. - Spalony po ataku JKH. Wcześniej dwukronie interweniował Spesny.
2. min. - Spalony po ataku Rzekanowskiego.
1. min. - Zaczynamy wznowienie dla JKH.
Zapraszamy na pierwszy w tym sezonie mecz Polskiej Hokej Ligi. Z lodowiska "Jastor" relację na żywo prowadzi Marcin Janicki

#69 Mateusz Bryk PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Raivo Freidenfelds ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Kamil Górny LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Eduards Hugo Jansons PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#98 Dominik Jarosz ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Mark Kaleinikovas LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Jauhienij Kamienieu PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#76 Markus Korkiakoski LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Arkadiusz Kostek LO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Łukasz Nalewajka PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Radosław Nalewajka LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#92 Maciej Urbanowicz LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#39 Olli-Petteri Viinikainen PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Patrik Spěšný B 0 0.00 38 14 14 10 0 0 100.00 60:00 1 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#29 Mikołaj Szczepkowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0