1:0 Łukasz Krzemień #44 ( Sebastian Kowalówka #12, Andrij Denyskin #71 ) +/-
(+) Bezuška #4, Denyskin #71, Kowalówka #12, Krzemień #44, Noworyta #55
(-) Brynkus #71, Csamangó #94, Husák #44, Němec #14, Tynka #3
5/5 01:42
2:0 Filipp Pangiełow-Jułdaszew #58 ( Michael Cichy #78, Aleksandrs Jerofejevs #23 ) +/-
(+) Cichy #78, Jerofejevs #23, Padakin #21, Pangiełow-Jułdaszew #58, Szczechura #8
5:2 Pawło Padakin #21 ( Teddy Da Costa #77, Aleksandrs Jerofejevs #23 ) +/-
(+) Cichy #78, Da Costa #77, Jerofejevs #23, Padakin #21, Pangiełow-Jułdaszew #58
55:17 2 min. Roman Rác #88 Ostrość

60. min - GOOOL!!! Padakin ustala wynik spotkania na 5:2 zdobywając gola do pustej bramki!
60. min - Rac mocno bez przyjęcia, lecz niecelnie.
59. min - Pusta bramka "Pasów"!
59. min - Czas dla Comarch Cracovii. Do końca spotkania zostało 107 sekund.
58. min - GOOOL!!!! Wygrane wznowienie "Pasów", szybki strzał i mamy 4:2!
57. min - Racuk bez przyjęcia, ale górą Lundin.
56. min - Ogromne zamieszanie pod bramką Unii, co skończyło się starciem Dziubińskiego z Racem i mamy obustronne wykluczenie.
55. min - Szczechura indywidualnie i trafił w boczną siatkę!
54. min - Saur z ostrego kąta, jednak pewnie Lundin.
53. min - Diukow z ostrzejszego kąta i niepewnie interweniuje Zabolotny.
52. min - GOOOL!!!! Cichy huknął z bulika bez przyjęcia i umieścił gumę w siatce!
52. min - Padakin z ostrego kąta i krążek powędrował po poprzeczce!
51. min - Groźna kontra "Pasów", ale górą Lundin.
51. min - Kasperlik na ławce kar i Unia zagra 120 sekund w liczebnej przewadze.
50. min - Michalski przed bramkę, ale nikt nie zdołał trącić tej gumy.
49. min - Da Costa na drugą stronę do Dziubińskiego, lecz ten nie przyjął dobrze podania.
48. min - Oświęcimianie zamknięci we własnej tercji.
47. min - Bezuska mocno z niebieskiej, ale Zabolotny skutecznie odbił to uderzenie.
46. min - Zagranie zza bramki do Dziubińskiego, lecz ten nie trafił w krążek.
45. min - Laakso indywidualnie, lecz jego strzał wylądował na przeciwniku.
44. min - Padakin ambitnie popracował pod bandą w tercji Cracovii.
43. min - Racuk próbował od zakrystii, ale niedokładnie.
42. min - Brynkus mocno potraktowany w tercji neutralnej.
41. min - Strzał Cracovii zamrożony przez Lundina.

40. min - GOOOOL!!!!! Denyskin najechał na bramkę Zabolotnego, próbował tam kilkukrotnie go pokonać. Bramkarz Cracovii nie zamroził krążka, co wykorzystał Krzemień i wepchnął gumę do bramki!
40. min - Wronka z bliskiej odległości trafił w słupek!
38. min - Da Costa uderzył spomiędzy bulików i niepewnie parkanami łapie krążek Zabolotny.
37. min - Szczechura próbował bez przyjęcia, ale bramkarz Cracovii zdołał zamrozić gumę.
36. min - Ahopelto przed bramkę, ale zabrakło tam trącenia gumy.
35. min - Padakin do Cichego na drugą stronę, ale ponownie źle przyjął to zagranie.
34. min - Laakso zahaczany i Nemec odesłany na ławkę kar.
34. min - Kontra Unii. Szczechura podał do Cichego, ale ten źle przyjął to podanie i nici z tej akcji.
32. min - Ahopelto wturlał gumę przed bramkę, ale golkiper gości zdołał ją zamrozić.
31. min - Rac z bekhendu wprost w Lundina.
30. min - Oświęcimianie zamknięci we własnej tercji.
28. min - Laakso najechał na bramkę rywali, zostawił gumę Padakinowi, jednak ten nie zdołał wymanewrować Zabolotnego.
28. min - Arrak trafił wprost w Laakso.
27. min - Zakotłowało się pod bramką Unii, ale krążek mija światło bramki.
26. min - Denyskin melduje się na ławce kar.
26. min - Kontra Cracovii. Sawicki zagrał do Arraka, który został w sytuacji sam na sam, lecz nie pokonał Lundina.
26. min - Krzemień bez przyjęcia, ale górą krakowski golkiper.
25. min - Strzał spod niebieskiej, Arrak trącił gumę, jednak niedokładnie.
24. min - Nemec ponownie z niebieskiej, lecz obok bramki.
23. min - GOOOOL!!!!! Nemec huknął z niebieskiej po lodzie i trafił do bramki tuż przy słupku!
22. min - "Pasy" zamknięte we własnej tercji. Dziubiński próbował z bekhendu, ale wprost w Zabolotnego.

20. min - Bezuska skutecznie powalczył o krążek pod bandą w krakowskiej tercji.
19. min - Sebastian Kowalówka dostał gumę tuż po wyjściu z ławki kar i nieznacznie się pomylił przy strzale!
19. min - Kontra Pangiełowa z Sołtysem, ale Polak spalił akcję na niebieskiej.
18. min - Sawicki z najbliższej odległości nie trafia w światło bramki!
17. min - Jezek z lewej flanki, lecz niecelnie.
16. min - Nemec z prawej strony i trącenie krążka, który ląduje poza taflą.
16. min - Dwukrotnie goście z bulika i dwukrotnie górą Lundin.
15. min - "Pasy" zagrają w przewadze. Sebastian Kowalówka ląduje na ławce kar na cztery minuty.
14. min - Jerofejevs obok bramki zza bulika.
13. min - Rac nieskutecznie przed bramkę.
12. min - S. Kowalówka próbował objechać bramkę i zagrać przed nią, ale akcja zakończyła się fiaskiem.
11. min - Csamango zostawił gumę Guli, ten huknął z pełnej mocy, ale pewnie do raka złapał gumę oświęcimski bramkarz.
10. min - Kinnunen huknął spod niebieskiej, ale Lundin był na posterunku.
10. min - Jezek mocno z niebieskiej, ale wprost w parkany Lundina.
9. min - Ahopelto szybko pognał lewą stroną, lecz jego zagranie na środek tercji nie trafiło do żadnego z jego kolegów.
8. min - Gula wyłuskał gumę w tercji Unii, jednak jego strzał okazał się niecelny.
7. min - GOOOOL!!!! Cichy pognał lewą flanką, wypatrzył przed niebieską Pangiełowa, który nie pomylił się i mocnym strzałem zaskoczył Zabolotnego!
6. min - Padakin na środek, ale przecięte to zagranie przez gości.
6. min - Miłosz Noworyta uderzył z niebieskiej, ale czujnie Zabolotny.
4. min - Mocno podrażnieni krakowianie po stracie tej bramki.
3. min - Kontra gości zatrzymana przez sędziego liniowego, gdyż ten dopatrzył się spalonego na linii niebieskiej.
2. min - GOOOOL!!!! Sebastian Kowalówka wypuścił Łukasza Krzemienia na sytuację sam na sam, a ten nie pomylił się i posłał gumę do bramki tuż przy słupku!
1. min - Padakin z lewej strony, jednak ponad bramką.
1. min - Szczechura z pół obrotu i trafia w słupek krakowskiej bramki!

#9 Roman Diukow PO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 0 0 0 0 0 -1 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Kristaps Jākobsons LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Aleksandrs Jerofejevs PO 0 2 0 2 2 2 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 2 1 1 2 1 4 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#44 Łukasz Krzemień ŚR 2 0 0 0 2 1 0 0 0 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#63 Tommi Laakso LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#65 Linus Lundin B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Patryk Noworyta PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Pawło Padakin PS 1 0 0 0 1 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
#58 Filipp Pangiełow-Jułdaszew LO 1 1 1 0 2 2 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#96 Kamil Paszek PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Jan Sołtys LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Alexander Szczechura LS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Dariusz Wanat ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#39 Rok Stojanovič B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#72 David Zabolotny B 4 4.06 33 11 12 10 0 0 87.88 59:03 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#10 Robert Arrak ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Sebastian Brynkus LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#94 Štěpán Csamangó PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0