04:14 2 min. Kamil Kalinowski #10 Zahaczenie
11:23 2 min. Adrian Jaworski #11 Uderzanie kijem
23:38 2 min. Michał Kalinowski #19 Wysoko uniesiony kij
29:55 2 min. Damian Piotrowicz #32 Przeszkadzanie
31:10 2 min. Eemeli Jeskanen #84 Atak kijem trzymanym oburącz
45:13 2 min. Michał Kotlorz #71 Wysoko uniesiony kij
48:09 2 min. Oskar Krawczyk #4 Opóźnianie gry
49:14 2 min. Jakub Michałowski #5 Wysoko uniesiony kij
55:44 2 min. Edmunds Augstkalns #77 Zahaczenie

61. min - GOOL! Szesci potrzebował tylko 19 sekund aby w samodzielnej akcji zdobyć bramkę i dać wygraną swojej drużynie.
61. min - Rozpoczynamy dogrywkę.

Przerwa.
59. min - GOOL! Rzeszutko po indywidualnej akcji doprowadza do wyrównania i mecz zaczyna się od nowa.
58. min - GOOL! Danyłenko zdobył bramkę kontaktową i Zagłębie cały czas pozostaje w walce o punkty.
56. min - Augustkalns na ławce kar.
55. min - Jaworski posłał potężny strzał ze środkowej tercji. Spesny złapał i zamroził grę.
54. min - Korenczuk zagrał przed bramkę Sosnowca, lecz jego koledzy z drużyny mineli się z gumą.
53. min - Vitanen wyprowadził indywidualną akcję. Spesny dobrze interweniował kijem.
52. min - Kozłowski oddał strzał ze strefy międzybulikowej, ale ustrzelił boczną siatkę bramki Studzińskiego.
50. min - GOOL! Koronkową akcję Torunia zakończył Mark Vitanen, popisując się pewnym strzałem pod poprzeczkę.
50. min - Michałowski dołączył do Krawczyka. Toruń gra 5 na 3.
49. min - Krawczyk melduje się na ławce kar za opóźnianie gry.
47. min - Koskinen uderzył z najbliższej odległości, lecz Spesny czujny pozostał na swoim posterunku.
46. min - Kotlorz na ławce kar.
44. min - Piotrowicz dzielnie walczy o krążek przy bandzie, sosnowiczanie nie odpuszczają walki o prowadzenie gry.
43. min - Wenker oddał strzał z dalekiej odległości, lecz guma poszybowała obok bramki.
42. min - GOOL! Premierowego gola dla Torunia zdobył Szesci. Węgierski obrońca posłał soczysty strzał pod poprzeczkę i dał Torunianom prowadzenie.
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję.

Przerwa.
39. min - Andriejkiw nieczysto trafił w krążek. Guma poszybowała obok bramki Studzińskiego.
38. min - Bernacki nie trafił czysto w gumę i Toruń przejął kontrolę nad grą.
36. min - Wenker przechwycił gumę, lecz od razu został powstrzymany obrońców Zagłębia.
35. min - Augustkalns oddał mocny strzał z linii niebieskiej. Spesny pewnie obronił parkanem.
34. min - Szirokow strzelił z okolic prawego bulika, lecz guma poszybowała obok bramki.
32. min - Jeskanen na ławce kar.
31. min - Vitanen uderzył z lewego bulika, ale Spesny dobrze obronił.
30. min - Piotrowicz na ławce kar za przeszkadzanie.
29. min - Zając oddał strzał z ostrego kąta. Spesny dobrze interweniował barkiem.
28. min - Witecki wyprowadza akcję Sosnowca za własnej bramki.
26. min - Kozłowski ustrzelił boczną siatkę bramki Torunia.
25. min - Andriejkiw oddał mocny strzał z linii niebieskiej, lecz wprost w Studzińskiego.
24. min - M. Kalinowski na ławce kar.
23. min - GOOL! Koskinen dostał podanie przed bramkę Spesnego i z zimną krwią wykorzystał taki dar losu. W Toruniu mamy ponownie remis.
22. min - Witecki na ławce kar.
22. min - GOOL! Witecki tuż po zakończonej karze, wykonał samodzielną akcję na bramke Torunia i strzelił pod poprzeczkę dając prowadzenie Sosnowcowi.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję.

Przerwa.
20. min - Witecki melduje się na ławce kar.
19. min - Jeskanen uderzył ze strefy międzybulikowej. Spesny pozostałczujny na swoim posterunku.
18. min - Witecki strzelił z najbliższej odległości. Studziński dobrze interweniował.
17. min - Elomaa został powstrzymany przez obrońców Zagłębia w indywidualnej akcji.
16. min - Danyłenko oddał za mocny strzał i Toruń przejał kontrolę nad grą.
15. min - Rzeszutko uderzył z lewego bulika, lecz krążek poszybował ponad bramką Studzińskiego.
14. min - Naróg wrzucił krążek do tercji Torunia, ale żaden z jego kolegów z drużyny nie przejął gumy.
12. min - GOOL! Zagłębie potrzebowało tylko 10 sekund aby wykorzystać przewagę liczebną na lodzie. Gola na wyrównanie zdobył Kogut, popisując się strzałem pod poprzeczkę.
12. min - Jaworski na ławce kar.
11. min  - Gimiński uderzył z nadgartska. Spesny odruchowo obronił barkiem.
10. min - Sosnowiczanie nie umieją wejść do tercji rywala. Wiele akcji kończy się w tercji środkowej.
8. min - GOOL! Wynik spotkania otwiera Elomaa. Fiński napastnik dobił strzał Korenczuka i daje torunianom prowadzenie.
7. min - K. Kalinowski zakończył karę i pognał w stronę bramki Sosnowca. Oddał strzał z bliskiej odległości, ale Spesny pewnie złapał gumę.
6. min - Kotlorz strzelił z dalekiej odległości, lecz Studziński zbił krążek obok bramki.
5. min - K. Kalinowski na ławce kar.
5. min - Gimiński oddał daleki strzał. Spesny dobrze obronił parkanem.
3. min - Michałowski uderzył z linii niebieskiej, ale ustrzelił tylko obrońcę Torunia.
2. min - Piotrowicz podał przed bramkę Studzińskiego do Rzeszutki, lecz ten nie trafił czysto w gumę.
1. min - Rozpoczynamy zmagania w Toruniu. W bramkach Studziński i Spesny.

#1 Ervīns Muštukovs B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#51 Mateusz Studziński B 4 3.98 28 9 7 12 0 0 85.71 60:19 0 0 0 0.00 0 1 0 0 0 0 0
#17 Oskar Rzekanowski PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 1 1 1 0 2 -1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0