40:00 20 min. Filip Wielkiewicz #86 Kara meczu za niesportowe zachowanie
45:31 2 min. Niki Koskinen #22 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:34 2 min. Elias Elomaa #47 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:34 2 min. Martin Przygodzki #11 Natarcie
49:26 2 min. Eemeli Jeskanen #84 Trzymanie przeciwnika
52:13 2 min. Adrian Słowakiewicz #25 Ostrość
55:03 2 min. Eemeli Jeskanen #84 Zahaczenie
55:45 2 min. Eryk Schafer #33 Spowodowanie upadku przeciwnika
56:01 2 min. René Svitana #17 Przeszkadzanie
57:16 2 min. Patryk Wsół #6 Zahaczenie

Koniec spotkania.
57. min - GOOL! Szóstą bramkę dla Torunia zdobył Elomaa. Torunianie prowadzą czterema bramkami przed ostatnimi minutami meczu.
57. min - Wsół melduje się na ławce kar.
57. min - GOOL! Drugą bramkę dla Podhala zdobył Przygodzki. Pokonał Studzińskiego mocnym strzale po lodzie tuż pod parkanami.
57. min - Switana na ławce kar.
56. min - Schafer dołączył do Jeskanena na ławkę kar.
56. min - Kara dla Jeskanena.

54. min - Bochnak oddał strzał ze strefy międzybulikowej, lecz Studziński dobrze odbił gumę za swoją bramkę.
53. min - Mamy obustronne wykluczenie dla Słowakiewicza i Koskinena.
52. min - Mrugała oddał mocny strzał z linii niebieskiej. Studziński interweniował na raty i zamroził grę.
51. min - Jelinek strzelił z linii niebieskiej, lecz Studziński pewnie interweniował.
50. min - Jeskanen na ławce kar za trzymanie.
49. min - GOOL! Piątą bramkę dla Torunia zdobywa Szesci. Młody Węgier oddał strzał na niepilnowaną część bramki Klimowskiego i podwyższył prowadzenie swojej drużyny.
47. min - Przygodzki melduje się na ławce kar.
47. min - Czas dla Podhala.
47. min - Kara dla Elomy.
46. min - Koskinen na ławce kar.

45. min - Zorko nie trafił czysto w gumę z najbliższej odległości i Torunianie przejeli krążek.
44. min - Jaworski wdał się w małą przepychankę z Maunulą, lecz konflikt został zażegnany.
43. min - Wsół zwija się z bólu za bramką Studzińskiego. Sędzia przerwał grę.
41. min - GOOL! Vitanen zdobywa czwartą bramkę dla Torunia. Fin mocnym strzałem pod poprzeczkę pokonał Klimowskiego i zwiększył przewagę bramkową nad Podhalem.
41. min - Wielkiewicz wyrzucony z meczu.
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję.

Przerwa.
40. min - Do Przygodzkiego dołącza się Wielkiewicz.
40. min - Przygodzki na ławce kar.

39. min - Augustkalns uderzył z lewej strony tercji Podhala, ale guma poszybowała obok bramki.
38. min - Korenczuk strzelił z ostrego kąta, lecz Klimowski dobrze interweniował barkiem.
37. min - Kara dla Wielkiewicza.
36. min - GOOL! Switana zdobył pierwszą bramkę w tym spotkaniu dla Podhala. Oddał strzał na bliższy słupek i mocnym strzałem pokonał Studzińskiego.
36. min - Robertson melduje się na ławce kar.
35. min - Switana strzelił z okolic lewego bulika. Studziński pewnie interweniował.
33. min - Fric powalczył przy bandzie o krążek w tercji Torunia, lecz stracił kontrolę nad gumą.
32. min - Kamiński oddał strzał z ostrego kąta. Studziński spokojnie obronił parkanem,
31. min - GOOL! Trzecią bramkę dla Torunia zdobywa Koskinen. "Stalowe Pierniki" koronkowo rozegrały przewagę, a Koskinen umieścił gumę w pustej bramce.
30. min - Korenczuk oddał strzał z prawego bulika, ale wprost w Klimowskiego. Bramkarz Podhala zamroził grę.
29. min - Jelinek na ławce kar.
28. min - Gimiński strzelił z linii niebieskiej. Klimowski dobrze obronił parkanem.
27. min - Vitanen uderzył sprzed samej bramki Podhala, ale guma omineła bramkę Klimowskiego.
25. min - Wielkiewicz wprowadził akcję Podhala do tercji ataku, ale Torunianie szybko przejeli krążek.
24. min - Jaworski strzelił z linii niebieskiej. Klimowski dobrze odbił krążek za swoją bramkę.
23. min - Augustkalns oddał mocny strzał, ale Worwa go zablokował nogą.
22. min - Neupauer wprowadził krążek do tercji Torunia, lecz został powstrzymany przez toruńskich obrońców.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję.

Przerwa.
19. min - Worona zagrał przed bramkę Torunia do Zorki, lecz nie trafił czysto w gumę.
17. min - Zorko strzelił z oklic lewego bulika. Studziński pozostał czujny na swoim posterunku.
16. min - Zorko wprowadził akcję Podhala do tercji ataku i już Nowotarżanie konstruują hokejowy zamek.
15. min - Mamy dużo walki przy bandach o krążek. Żadna z drużyn nie odpuszcza walki o gumę.
14. min - Klimowski popisał się dobrą interwencją przy kolejnym strzale Korenczuka.
13. min - Mrugała dobrze popracował w obronie i przejął krążek od Torunian.
12. min - Gimiński ponownie uderzył z linii niebieskiej, lecz Klimowski dobrze interweniował parkanem.
11. min - Podhale gra w pełnym zestawieniu.
9. min - GOOL! Torunianie potrzebowali zaledwie 20 sekund aby wykorzystać przewagę na lodzie. Ponownie Korenczuk umieścił gumę w siatce uderzając pod parkanami Klimowskiego.
9. min - Słowakiewicz ponownie na ławce kar.
8. min - Dużo akcji kończy się fiaskiem w tercji środkowej. Obie drużyny dobrze się bronią.
6. min - Kapica zagrał przed bramkę do Przygodzkiego, ale ten minął się z krążkiem i torunianie przejeli kontrolę nad grą.
5. min - GOOL! Korenczuk otwiera wynik spotkania. Posłał mocny strzał ze strefy międzybulikowej i trafił w dalsze okienko bramki Podhala.
4. min - Słowakiewicz na ławce kar.
3. min - Zając zwija się z bólu na tafli. Zostałsfaulowany przez Słowakiewicza kolanem. Przy pomocy kolegów z drużyny zjeżdża do boksu.
2. min - Gimiński oddał strzał z linii niebieskiej, lecz guma poszybowała obok bramki Klimowskiego.
1. min - Rozpoczynamy zmagania w Nowym Targu. W bramkach Klimowski i Studziński.

#50 Paweł Bizub B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Szymon Klimowski B 6 6.00 33 11 12 10 0 0 81.82 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#2 Ołeksandr Ałeksandrow PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Martin Przygodzki PS 1 1 1 0 2 0 4 2 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz ŚR 0 0 0 0 0 0 8 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#4 Marat Soroka PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 René Svitana ŚR 1 0 0 0 1 0 2 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Dominik Szlembarski LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#1 Ervīns Muštukovs B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#51 Mateusz Studziński B 2 2.00 26 6 9 11 0 0 92.31 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0