0:2 Mateusz Michalski #92 ( Marek Račuk #21, Martin Kasperlík #82 ) +/-
1:2 Mark Kaleinikovas #31 ( Raivo Freidenfelds #77 ) +/-
(+) Freidenfelds #77, Jansons #5, Kaleinikovas #31, Nalewajka #20, Viinikainen #39
09:16 2 min. Olli-Petteri Viinikainen #39 Atak kijem trzymanym oburącz
35:11 2 min. Damian Kapica #95 Ostrość
35:11 2 min. Josef Mikyska #25 Ostrość
35:44 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
39:23 2 min. Olli-Petteri Viinikainen #39 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
40:25 2 min. Eduards Hugo Jansons #5 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
44:36 2 min. Marek Račuk #21 Spowodowanie upadku przeciwnika
57:58 2 min. Erik Němec #14 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko

KONIEC MECZU. Comarch Cracovia po emocjonującym meczu wygrywa w Jastrzębiu-Zdroju 1-2. Sytuacja gospodarzy w walce o Puchar Polski się komplikuje. Dobranoc.
60. min - Kaleinikovas na dwie sekundy przed końcem meczu huknął z niebieskiej. Broni Stojanovic
60. min - Balizs w boksie. Czas dla JKH GKS Jastrzębie.
60. min - Paś z przed bramki minimalnie obok.
58. min - Nemec ukarany karą dwóch minut za wystrzelanie krążka za lodowisko.
57. min - Wronka z lewego skrzydła. Mrozi gumę Balizs.
56. min - Radek Nalewajka nieczysto trafił w krążek pod bramką. Chwilę później Stojanovic broni strzał jednego z napastników JKH.
55. min - Racuk z niebieskiej. Broni Balizs. Uwolnienie. Gra wycofana do tercji JKH.
54. min - Próbowali Paś, oraz Jansons. Dwukrotnie broni Stojanovic. Uwolnienie.
53. min - Bryk. !!! Wysoko i niecelnie.
52. min - Bez groźnych sytuacji z obu stron.
51. min - Spalony po ataku Viikinainena.
50. min - Uwolnienie. Gra wycofana do tercji JKH.
49. min - Z niebieskiej Kapica. broni Balizs.
48. min - Bryk z lewego skrzydła. Broni Stojanovic, a do dobitki nie zdążył Pelaczyk.
47. min - Goście w pełnym zestawieniu. Próbował Polak. Broni Balizs.
46. min - Próbowali Sinegubovs oraz Kaleinikovas. Strzał tego piewrwszego obronił Stojanovic a Kaleinikovas uderzał nad bramką.
45. min - Racuk na ławce kar. Szansa na wyrównanie dla gospodarzy.
44. min - GOOOL !!! Kaleinikovas daje kontakt swojej drużynie i mamy 1:2.
43. min - GOOOL !!! Michalski pokonuje Bence Balizsa i mamy 0:2.

42. min - Jarosz potężnie z przestrzeni międzybulikowej. Broni Stojanovic. Jastrzębianie grają w pełnym zestawieniu.
41. min - Kinnunen z lewego skrzydła. Broni Balizs. Viinikainen już na lodzie.
41. min - Jansons na ławce kar. Popełnił ten sam błąd co Viinikainen.
40. min - Rac urwał się z z kontrą i z prawego skrzydła uderzył na bramkę JKH. Broni Balizs.
40. min - Zaczynamy. Wznowienie dla gości.
Niespodziewana przerwa w grze. Sędziowie zwlekają z rozpoczęciem trzeciej odsłony.
Rozpoczynamy trzecią tercję

Tylko dzięki fantastycznej postawie swojego bramkarze JKH GKS Jastrzębie zawdzięcza pozostanie w grze. Węgierski golkipoer przynajmniej trzykrotnie popisał się znakomitymi interwencjami i "wyjął 100% sety".
KONIEC 2. TERCJI
40. min - Viinikainen ukarany karą 2. minut za wyrzucenie krążka poza taflę.
40. min - Kasperlik sam na sam !!!. Broni Bence Balizs !!!. Po chwili powalony Radek Nalewajka w tercji gości. Sędziowie nie nakładają kary na żadnego zawodnika.
39. min - Drużyny w pełnym zestawieniu.
38. min - Polak !!! Najpierw kapitalnie obronił jego próbę Balizs, a dobitka poszybowała obok bramki.
37. min - Rac z pod bulika. Łapie krążek Balizs.
37. min - Gospodarze ukarani karą 2. minut za nadmierną liczbę graczy na lodzie.
36. min - Obustronne wykluczenie dla Mikyski i Kapicy za nadmierną ostrość w grze.

35. min - Kapica sam na sam po błędzie w tercji rywala. I znowu parkanami broni Bence Balizs.
34. min - Csamango !!! Jak on tego nie strzelił czeski napastnik otrzymał podanie na wolne pole wypalił z całej siły gumę trącił jeszcze Balizs, a ta odbiła się jeszcze od poprzeczki, a dobitka została zablokowana. O wielkim szczęściu mogą mówić teraz jastrzębianie.
33. min - Gospodarze zamknięci we własnej tercji i tylko kapitalna postawa ich bramkarza utrzymuje ich przy życiu.
32. min - Jeżek otrzymał znakomite podanie zza bramki od Polaka, uderzył z pierwszego krążka. Broni parkanami Balizs.
31. min - Zamieszanie pod bramką JKH, ale obrońcy zdołali wyekspediować gumę z własnej tercji.
30. min - Sawicki walczył pod bramką jak lew i próbował z zachrysti wepchnąć gumę do bramki. Czujny jednak Bence Balizs.
28. min - Brynkus nie opanował gumy po podaniu Husaka, Niebezpieczna akcja zażegnana.
27. min - Gra się nieco uspokoiła.
26. min - Rac !!!. Kapitalnie broni Balizs, następnie Sinegubovs urwał się w kontrze sam na sam i broni ponownie bramkarz gości.
25. min - Sinegubovs z międzybulików. Broni Stojanovic i błyskawicznie akcja przeniosła sie do tercji obronnej gości.
24. min - Po błędzie defensywy gości Pelaczyk otrzymał gumę na akcję sam na sam, ale jej nie opanował i niebezpieczeństwo zażegnane.
23. min - Csamango z prawego bulika. Broni Balizs. Trwa ofensywa gości.
22. min - Kapserlik zagrywał pod bramką do Michalskiego, połapał się jastrzębski golkiper, następnie Jeżek potężnie huknął z prawego bulika. Mrozi gumę w parkanach jastrzębski bramkarz.
21. min - Kapica nieczysto trafił w krążek, po chwili Nemec z ostrego kąta kapitalnie broni Balizs.
20. min - Wznowienie dla gospodarzy.
Rozpoczynamy drugą tercję

KONIEC 1. TERCJI.
20. min - Maciej Urbanowicz oddał mocny strzał z lini niebieskiej, był zasłonięty Stojanovic, ale zdołał złapać gumę. 16. sekund do końca pierwszej tercji.
19. min - Jansons uderza mocno z lini niebieskiej. Łapie gumę do raka słoweński bramkarz.
18. min - Ostrzeliwana bramka gości. Trzykrotnie teraz interweniował golkiper Craxy.
17. min - Jarosz wrzutka z lewego bulika, odbija parkanami Rok Stojanovic
17. min - Viikinainen z prawego bulika !!!. Broni Stojanovic.
16. min - Ucierpiał na lodzie Jiri Gula, prawdopodobie doszło do wybicia przednich zębów. Służby porządkowe już na lodzie. Kapitan gości udaje się do szatni, najprawdopodobniej otrzymał uderzenie krążkiem w szczękę.
15. min - W zamieszaniu podbramkowym Svec uderza minimalnie obok słupka.
14. min - Sinegubovs z prawego bulika. Tylko słupek po strzale napastnika JKH.
13. min - Svec z lewego bulika uderzył mocno, ale broni tą próbę Stojanovic, po chwili Viikinainen uderza nad bramką.
13. min - Gula spod bandy. Broni parkanami Bence Balizs, po chwili mamy uwolnienie i gra wycofana do tercji gospodarzy.
12. min - Paś z przestrzeni międzybulikowej. Zatrzymał gumę w parkanach Stojanovic.
11. min - GOOOL !!! Jeżek do Raca, a ten z ostrego kąta umieszcza krążek w bramce.
10. min - Pierwsze wykluczenie w tym meczu. Na ławce kar Viikinainen.

9. min - Ponownie niedokładne podanie napastników JKH. Svec zagrywał gumę zza bramki ale ta nie dotarła do Pasia.
7. min - Walczył za bramką Craxy Łukasz Nalewajka, ale stracił gumę, a chwilę później Patrik Husak oddał groźny strzał z lewego skrzydła, który obronił Bence Balizs.
6. min - Strata Pasia w tercji ataku, popędzi w kontrze Kasperlik, ale znakomicie obronił ten strzał Bence Balizs.
5. min - Niecelne podanie Urbanowicza zza bramki z kontrą ruszyła Craxa, ale ta akcja została zastopowana przez jastrzębską defensywę.
4. min - Sawicki z lewego skrzydła, odbija parkanami do boku bramkarz gospodarzy.
3. min - Kinnunen uderzył z lini niebieskiej, obronił to uderzenie Balizs, a dobitka jednego z napastników Cracovi została zablokowana.
2. min -  Uwolnienie gra wycofana do tercji JKH.
1. min - Strata Sawickiego w tercji obronnej, ale Urbanowicz nie zdołał wyłuskać gumy.
1. min - Zaczynamy pierwsze wznowienie dla gospodarzy.
17:56 Drużyny wychodzą na taflę lodową, jako pierwszi stawili się lodzie goście.
Dzień dobry. Zapraszam na kolejny mecz Polskiej Hokej Ligi pomiędzy JKH GKS Jastrzębie i Comarch Cracovia Kraków. Niezwykle bramkostrzelne starcie w Krakowie zakończyło się zwycięstwem dzisiejszych gości 7:4. Każda z drużyn grających w tym meczu chce wziąć udział w Rozgrywkach Pucharu Polski, do których awansują tylko cztery najlepsze drużyny po dwóch rundach. Ponieważ jednak gospodarze przespali początek sezonu, w następnych, meczach nie mogą pozwolić sobie na potknięcia. Zwycięska passa którejś z ekip zostanie dzisiaj zakończona. Która to będzie drużyna ? Przekonamy się już za niespełna 2 godziny. Liczę na ciekawy mecz, w którym emocji na pewno nie zabraknie. Relację z "Jastora" prowadzi dla Państwa Marcin Janicki.