2:1 Bartosz Fraszko #10 ( Brandon Magee #19, Grzegorz Pasiut #18 ) +/-
(-) Ahoniemi #27, Heikkinen #55, Łysenko #32, Mäkelä #2, Pawlenko #19, Valtola #66
5/5
59:55
10:36 2 min. Johan Höglund #4 Atak kijem trzymanym oburącz
12:50 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Marlon Wróbel #16 Nadmierna liczba graczy na lodzie
28:47 2 min. Aleksandr Pawlenko #19 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:16 2 min. Juho Mäkelä #2 Trzymanie przeciwnika
36:41 2 min. Dominik Salama #30 Opóźnianie gry

Koniec spotkania.
59. min - GOOL! Pasiut trafia do pustej bramki.
59. min - Salama zjechał do boksu.
58. min - Krężołek wyprowadzał kontrę "GieKSy", ale Blomqwist spalił tą kontrę.
57. min - Zawodnicy dużo walczą o krążek przy bandach. Każda z drużyn chce prowadzić grę.
56. min - Fraszko nie opanował krążka i sanocznie wybili gumę z własnej tercji.
55. min - Pawłenko podał przed bramkę Katowic, lae nikt nie zamknął tej akcji.
54. min - Filipek uderzył z linii niebieskiej. Murray pozostał czujny na swoim posterunku.
52. min - Rompkowski wstrzelił krążek do tercji Sanoka, ale obrońcy STS-u przejęli kontrolę nad grą.
51. min - Ahoniemi uderzył z prawego bulika, lecz Murray pewnie interweniował.
50. min - Karlson przejmuje gumę w tercji neutralnej i zaczyna konstruować atak STS-u.
49. min - Musioł podał do Wanackiego i Katowice jadą z kolejną kontrą.
47. min - Wajda konstruuję akcję Katowic za własnej bramki.
46. min - Lahtinen nie trafił czysto w gumę gdy Murray nie pokrył całej swojej bramki.
45. min - Florczak wprowadził gumę do tercji rywala, lecz Smal zdążył go powstrzymać.
44. min - Łysenko oddał strzał, ale ponad bramką Murraya.
43. min - Mikola zablokował strzał Makeli i krążek poleciał ponad bandę w katowickiej "Satelicie".
42. min - Wajda strzelił z okolic prawego bulika, lecz krążek poszybował obok bramki STS-u.
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję.

Przerwa.
39. min - Rompkowski uderzył ze strefy międzybulikowej, lecz bramkarz przyjezdnych złapał gumę i zamroził grę.
37. min - Kara dla Salamy za opóźnianie gry.
36. min - GOOL! Katowiczanie potrzebowali zaledwie 27 sekund aby zdobyć gola. Za bramki Magee podał do najeżdżającego Fraszki, a ten posłał potężny strzał pod poprzeczkę bramki STS-u.
36. min - Kara dla Makeli.
35. min - Krężołek strzelił z ostrego kąta. Bramkarz gości dobrze interweniował.
34. min - Karlson wyprowadził kolejną akcję sanoczan, ale katowiccy obrońcy go powstrzymali.
33. min - Mamy dużo walki o krążek w tercji środkowej. Żadna z drużyn nie odpuszcza walki.
32. min - Mikola oddał strzał z linii niebieskiej, lecz trafił sanockiego obrońcę.
31. min - Tamminen wybił gumę z linii bramkowej, ratując STS przed utratą drugiego gola.
29. min - GOOL! Olsson doprowadził do wyrównania w meczu. Salama nie zamroził całkowicie gry i Olsson dobił gumę, dając tym samym pierwszą bramkę dla Katowic.
29. min - Pawłenko na ławce kar.
29. min - Tamminen oddał strzał na pustą bramkę Katowic, lecz Murray zdążył odbić gumę parkanem.
28. min - Ahoniemi trzymając się za twarz zjechał do boksu.
27. min - Blomqwist nie trafił z najbliższej odległości do bramki Sanoka. Salama pozostał czujny na swoim posterunku.
25. min - Wajda mocno strzelił. Bramkarz przyjezdnych strącił gumę.
24. min - Smal podał przed bramkę Salamy do Bepierszcza, ale ten nie trafił czysto w gumę.
23. min - Blomqwist wstrzelił gumę w tercję STS-u. Salama zamroził grę.
22. min - Wanacki oddał strzał z linii niebieskiej, lecz ustrzelił obrońcę Sanoka.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję.

Przerwa.
19. min - Wajda strzelił z okolic lewego bulika. Bramkarz gości dobrze zbił gumę za swoją bramkę.
18. min - Krężołek ustrzelił boczną siatkę bramki Katowic.
17. min - Monto chciał oddać strzał, ale powstrzymał go Rąpała blokując strzał nogą.
15. min - Olsson oddał strzał z ostrego kąta, lecz Salama interweniował.
14. min - Kruczek dobrze uderzył z linii niiebieskiej. Zabrzęczała poprzeczka.
13. min - Kara dla STS-u za nadmierną liczbę graczy na lodzie.
13. min - Hoglund powrócił na taflę.
12. min - Rompkowski uderzył sprzed bulików. Salama obronił ten strzał, ale nie zamroził gry.
11. min - Hoglund na ławce kar.
10. min - Sienkiewicz oddał mocny strzał z linii niebieskiej. Murray dobrze obronił.
9. min - Heikinen po samodzielnej akcji ustrzelił parkany Murraya.
8. min - Taminen wychodził z akcją sam na sam. Został powstrzymany przez Rompkowskiego.
6. min - Smal zagrał przed bramkę Sanoka do Bepierszcza, lecz ten minął się z krążkiem.
5. min - GOOL! Wynik spotkania otwiera Heikinen. Sanocki napastnik zbił gumę po strzale Hoglunda i zdobył pierwszą bramkę dla Sanoka.
4. min - Pasiut strzelił z prawego bulika, lecz bramkarz przyjezdnych pewnie sparował krążek.
3. min - Rompkowski przejął gumę w tercji neutralnej i wyprowadził kolejną kontrę Katowic.
2. min - Wajda uderzył z linii niebieskiej, lecz Salama dobrze interweniował.
1. min - Ropoczynamy zmagania w Katowicach. W bramkach Murray i Salama.

Marma Ciarko STS Sanok
#30 Dominik Salama B 2 2.01 44 12 17 15 0 0 95.45 59:38 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#36 Filip Wiszyński B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#27 Niko Ahoniemi PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0