0:1 Aleksandr Pawlenko #19 Karny decydujący 65:00
00:26 2 min. Niko Ahoniemi #27 Trzymanie kija przeciwnika
05:25 2 min. Radosław Nalewajka #22 Opóźnianie gry
16:27 2 min. Kamil Górny #17 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:31 2 min. Konrad Filipek #42 Natarcie
37:56 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Wysoko uniesiony kij
50:56 2 min. Jozef Švec #19 Spowodowanie upadku przeciwnika
51:06 2 min. Juho Mäkelä #2 Niebezpieczne wyposażenie
51:34 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie

Pawlenko wykorzystuje decydujący rzut karny. KONIEC MECZU.

KONIEC DOGRYWKI.
65. min - Paś z lewego skrzydła. Broni Salama.
65. min - 50. sekund do końca dogrywki.
64. min - Ahoniemi sam na sam. W boksie sanockim już był szał radości, ale zatrzymał gumę parkanem Balizs, po chwili Bryk prosto w Salamę.
63. min - Viikinainen stracił krążek w środkowej tercji.
62. min - Bryk sam na sam. broni Salama,
61. min - Sevcenko nad poprzeczką.
Zaczynamy dogrywkę.

KONIEC 3. TERCJI. Czeka nas dogrywka.
60. min - Wygląda na to że będziemy mieli dogrywkę. 20 sekund do końca.
59. min - Czas dla JKH GKS Jastrzębie.
59. min - Salama kilkukrotnie teraz zatrudniony. Wywiązał się ze swojego obowiązku wyśmienicie.
57. min - Sevcenko!!! Zablokowany.
56. min - Balizs wygrywa pojedynek z Ahoniemi. Po chwili Heikkinen z niebieskiej broni Parkanami jastrzębski bramkarz.
55. min - Gdyby Mikyska przejął krążek byłby w sytuacji sam na sam, ale nie przejął i akcja zażegnana
54. min - JKH w pełnym zestawieniu.
54. min - Lysenko z nadgarstka. Broni Balizs.
53. min - Sanok w pełnym zestawieniu.
53. min - Kotłłuje się pod bramką JKH. Bence Balizs obronił strzały Karlssona, Pawlenki oraz Lysenki.
52. min - Teraz posypały się kary dla obu drużyn. JKH dwukrotnie ukarany karą mniejszą, w tym jeden raz za nadmierną liczbę graczy na lodzie.
51. min - Sygnalizowana kara dla JKH. Na ławkę kar powędruje Svec.
50. min - Gra toczy się głównie w środkowej tercji. Szarpana  gra z obu stron.
48. min - Urbanowicz z lewego bulika, ale łapie gumę Salama.
47. min -  Viinikainen nieczysto trafił w krążek na lini niebieskiej.
46. min - Strzał Sevcenki zablokowany przez obrońcę Sanoka.
45. min - Valtola z ostrego kąta. Broni Bence Balizs.
44. min - Jastrzębianie od dłuższego czasu w tercji sanoczan ale nie przekłada się to na bramki.
43. min - Karlsson z pierwszego krążka. Broni Balizs, chwilę później próba Kaleinikovasa zablokowana.
42. min - Próbowali najpierw Urbanowicz, a następnie Paś. Bez efektu bramkowego.
42. min - Spokojna gra z obu stron.
41. min - Jansons w solowej akcji został zatrzymany przez obrońców Sanoka.
Zaczynamy trzecią tercję wznowieniem dla gości.
W Tychach miejscowy GKS pononał KH Energę Toruń 2:1 i tym samym przekreślił szansę jastrzębian na udział w Pucharze Polski. Miejmy nadzieję, że mimo to do końca meczu będziemy oglądać zacięty mecz i oczywiście czekamy na bramki. !!!

KONIEC 2. TERCJI.
40. min - JKH w pełnym zestawieniu.
39. min - O dużym szczęśćiu mogą mówić teraz jastrzębianie. Najpierw Makela w zamieszaniu podbramkowym próbował wepchnąć gumę do bramki, następnie w słupek uderzył Ahoniemi, a próba Heikkinena zatrzymana przez Balizsa.
38. min - Urbanowicz osłabia swoją drużynę. Sanoczanie przez dwie 120. sekund w przewadze.
38. min - Cały czas próbują gospodarze, ale są bardzo nieskuteczni.
37. min - Heikkinen z lewego skrzydła. Odbija do boku Bence Balizs.
36. min - Makela w indywidualnej kontrze, wjechał w pole bramkowe, ale strzelił obok  słupka.
35. min - Viikinainen z ostrego kąta. Nad bramką.
34. min - Mocarski !!! Obok bramki.
33. min - Sanoczanie w pełnym zestawieniu. Po błędzie w tercji JKH próbował Florczak, ale nieczysto trafił w krążek.
32. min - Bryk uderzył z lini niebieskieskiej,ale odbił gumę Salama.
32. min - Próbował Urbanowicz. Broni Salama.
31. min - Filipek za natarcie odpocznie na ławce kar.
31. min - Florczak, a następnie Filipek groźnie uderzali na bramkę JKH. Broni dwukrotnie Bence Balizs.
30. min - Jęk zawodu kibiców po strzale zawodnika JKH. Po chwili Hekkinen uerza z półobrotu,ale broni jastrzęski bramkarz.
29. min - Ahoniemi z lewego bulika. Kapitalnie broni parkanami Balizs.
29. min - Freidenfelds, po wygranym buliku  uderzył ponad poprzeczką. Krążek poza lodowiskiem, kibice domagają się kary dla zawodnika Sanoka. Nie ma kary.
28. min - Pawlenko !!! Położył już Balizsa, ale przeniósł gumę nad bramką. Niedokładnie grają teraz jastrzębianie.
27. min - Po błędzie w środkowej tercji w sytuacji sam na sam urwał się Ahoniemi, ale został kapitalnie zatrzymany przez Górnego.
26. min - Sporo niedokładnośc z obu stron.
25. min - Freidenfelds, z bliska nie trafił w krążek, po chwili Sinegubovs w idealnej sytuacji nad bramką.
24. min - Zamieszanie pod sanocką bramką po strzale Freidenfeldsa. Mrozi gumę Salama.
23. min - Uwolnienie gra wycofana do tercji sanockiej.
22. min - Trzykrotnie było groźnie pod jastrzębksą bramką. Próbowali Karlsson, Valtola i Heikkinen, ale bez efektu bramkowego.Dwukrotnie interweniował Balizs, a raz guma przeszła nad bramką.
21. min - Krążek po wygranym buliku i strzale jednego z jastrzębian ląduje poza taflą.
Zaczynamy. Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.
Do rozpoczęcia drugiej odsłony pozostała 1 min i 40 sekund.
Przepraszam za opóźnienie relacji live w pierwszej tercji, ale było to spowodowane problemami technicznymi.

KONIEC 1. TERCJI.
20. min - Skaczący krążek sprawił problemy jastrzęsbkiemu bramkarzowi. 10. sekund do końca tercji.
20. min - Sinegubovs podawał z za bramki, ale to zagranie zostało zablokowane przez sanocką defensywę.
19. min - JKH w pełnym zestawieniu. Sanoczanie nie zagronili bramce gospodarzy.
18. min - Pawlenko z niebieksiej. Broni jastrzębski bramkarz.
17. min - Górny na ławce kar.
16. min - Sygnalizowana kara dla JKH.
16. min - Uwolnienie. Gra wycofana do tercji JKH.
15. min - Ucierpiał Mark Kaleinikovas i mamy przerwę w grze. Po chwili próbował w indywidualnej akcji Łukasz Nalewajka. Łapie krążek Salama.
14. min - Lysenko z bliskiej odległości. Kapitalnie obronił Balizs.
13. min – Freidenfelds, w zamieszaniu podbramkowym strzela obok słupka.
12. min – Jansons popędził w indywidualnej kontrze i próbował z bliska pokonać Salamę. Broni sanoczański bramkarz.
12. min – Valtola z nadgarstka. Broni efektownie Balizs.
11. min – Szansa Bryka !!! Nie ma gola. Póki co to jastrzębianie dominują
10. min – Teraz uderzał Marlon Wróbel z linii niebieskiej, ale nieczysto trafił w gumę.
9. min – Sinebubovs próbował od zachrystii podawać krążek do kolegów z drużyny, ale niedokładne zagranie i nic z tego nie wyszło.
8. min – JKH w pełnym zestawieniu. Po chwili potężnie uderzył z niebieskiej Bryk, ale jego strzał odbił Salama.
7. min – Mądrze bronią się gospodarze.
6. min – Paś potężnie z przestrzeni międzybulikowej. Broni Salama.
6. min - R. Nalewajka na ławce kar.
6. min – Nalewajka na ławce kar.
5. min – Heikkinen z lewego skrzydła nad bramką.
4. min – Uwolnienie po wybiciu Makeli.
3. min – Urbanowicz z przestrzeni międzybulikowej, ale krążek podbity ląduje za taflą
3. min -  Mikyska!!! Mocno ale obok bramki.
2. min – Paś z bliska. Broni Salama
1. min - Ahoniemi za trzymanie kija odpocznie 2. minuty.
1. min – Uwolnienie gra wycofana do tercji gości.
1. min – Wznowienie dla gospodarzy

#59 Marcin Horzelski PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Eduards Hugo Jansons PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0