11:13 2 min. Damian Tomasik #15 Wysoko uniesiony kij
19:25 2 min. Damian Tomasik #15 Spowodowanie upadku przeciwnika
20:00 2 min. Martin Przygodzki #11 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:52 2 min. Robert Mrugała #77 Atak kijem trzymanym oburącz
30:38 2 min. Ołeksandr Ałeksandrow #2 Uderzanie kijem
31:35 2 min. René Svitana #17 Atak kijem trzymanym oburącz
33:25 2 min. Szymon Marzec #71 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:44 2 min. Radosław Galant #24 Opóźnianie gry
44:24 2 min. Jean Dupuy #39 Zahaczenie
46:26 2 min. Adrian Słowakiewicz #25 Trzymanie przeciwnika
59:42 2 min. Filip Starzyński #26 Uderzanie kijem

Koniec spotkania.
59. min - Kara dla Starzyńskiego.
59. min - GOOL! Piątą bramkę dla tyszan zdobył Sedivy.
58. min - Younan posłał potężny strzał sprzed bulików, ale guma poszybowała nad bramką Podhala.
56. min - Krzyżek nie trafił czysto w krążek i Słowakiewicz przejął kontrolę nad grą.
55. min - Sedivy oddał groźny strzał z prawego bulika. Mrugała zdążył lekko zbić gumę by ta nie poszybowała w stronę bramki.
54. min - Dupuy uderzył z ostrego kąta, lecz bramkarz Podhala nie dał się zaskoczyć.
53. min - Kaskinen strzelił z okolic lewego bulika. Bizub złapał gumę i zamroził grę.
52. min - Tyski bramkarz dobrze obronił strzał Frica z linii niebieskiej.
51. min - Lewartowski źle podał do swoich obrońców i Podhale przejęło krążek.
50. min - Ubowski strzelił sprzed bulika. Bizub dobrze odbił gumę parkanem.
48. min - Tyszanie koronkowo rozgrywają hokejowy zamek, lecz Podhale dobrze się broni.
47. min - Słowakiewicz na ławce kar.
46. min - Przygodzki oddał strzał z lewego bulika, lecz guma poszybowała obok bramki Lewartowskiego.
45. min - Kara dla Dupuy.
45. min - Mamy sygnalizację kary dla Tychów i Bizub zjechał do boksu.
44. min - GOOL! Czwartą bramkę dla tyszan zdobył Sedivy. Dostał podanie przed bramkę Bizuba i mocnym strzałem pod poprzeczkę pokonał bramkarza z Nowego Targu.
43. min - Słowakiewicz wyprowadził kolejną kontrę Podhala, ale został powstrzymany przez Bagina.
42. min - Nillson uderzył z linii niebieskiej, lecz krążek ominął bramkę Podhala.
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercje.

Koniec drugiej tercji.
39. min - Mrugała uderzył z linii niebieskiej, ale Lewartowski dobrze obronił ten strzał.
38. min - Nowotarżanie próbują założyć hokejowy zamek, lecz dobrze im przeszkadzają tyscy obrońcy.
37. min - Kara dla Galanta.
37. min - Gościński strzelił ze strefy międzybulikowej, lecz czujnie zagrali obrońcy Podhala i powstrzymali go.
35. min - Zorko mocno uderzył z linii niebieskiej, ale tyski bramkarz pewnie obronił.
34. min - Marzec na ławce kar.
33. min - GOOL! Tyszanie ponownie obejmują prowadzenie dzięki Baginowi. Obrońca Tychów oddał strzał na dalszy słupek i ulokował gumę w bramce.
32. min - Na ławce kar melduje się Svitana.
31. min - Kara dla Aleksandrowa.

30. min - Jeziorski samodzielnie pognał na bramkę Bizuba, lecz został zatrzymany przez Neupauera.
29. min - Nillson strzelił z linii niebieskiej. Bramkarz Podhala wybił krążek po za taflę.
28. min - Marzec zbijał strzał Boivina, ale Bizub nie dał się zaskoczyć tym zagraniem.
26. min - Mrugała na ławce kar.
26. min - Galant wyprowadził samodzielną akcję, lecz został powstrzymany przez obrońców Podhala.
25. min - GOOL! Do wyrównania w meczu doprowadził Volrab. Oddał mocny strzał po lodzie z linii niebieskiej i umieścił krążek w siatce.
25. min - Switana mocno uderzył, ale bramkarz Tychów pewnie obronił.
24. min - Słowakiewicz strzelił z ostrego kąta. Lewartowski złapał krążek i zamroził grę.
23. min - Podhale gra w pełnym zestawieniu.
22. min - Younan strzelił z linii niebieskiej, lecz Bizub czujnie broni swojego posterunku.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję.

Koniec pierwszej tercji.
20. min - Przygodzki na ławce kar.
20. min - Tomasik na ławce kar.

19. min - Szybka odpowiedź tyszan, lecz Dupuy obił słupek bramki Bizuba.
18. min - GOOL! Pierwszą bramkę dla Podhala zdobył Przygodzki. Obsłużony świetnym podaniem strzelił na pustą tyską bramkę.
16. min - Younan oddał strzał z okolic linii niebieskiej. Bramkarz gości złapał krążek.
15. min - Bizacki został mocno zaatakowany przez Słowakiewicza. Sędziowie odesłali obu Panów do swoich boksów.
14. min - Duże zamieszanie pod bramką Podhala. Ostatecznie Bizub zamroził grę.
13. min - Galant strzelił z prawego bulika. Bizub odbił krążek w stronę bandy.
12. min - Kara dla Tomasika.
12. min - Trwa dyskusja obu kapitanów z sędziami tego spotkania.
12. min - GOOL! Drugą bramkę dla tyszan zdobył Kaskinen. Tyski napastnik oddał strzał pod poprzeczkę bramki Podhala.
11. min - Mroczkowski zagrywał przed bramkę Podhala do Dupuy, ale ten minął się z krążkiem.
9. min - Gościński strzelił z linii niebieskiej, lecz bramkarz Podhala pewnie obronił ten strzał.
8. min - GOOL! Tyszanie obejmują prowadzenie w meczu za sprawą Boivina. Kanadyjczyk oddał strzał z bliskiej odległości, nad parkanem Bizuba.
7. min - Wróbel strzelił sprzed samej bramki Bizuba, lecz wprost w bramkarza gości.
6. min - Moksunen uderzył z okolic lewego bulika. Tyski bramkarz złapał i zamroził grę.
5. min - Jeziorski oddał strzał z najbliższej odległości, ale został on zablokowany.
4. min - Zorko strzelił z linii niebieskiej. Bramkarz Tychów zbił gumę parkanem.
3. min - Kamiński oddał groźny strzał po lodzie, lecz Lewartowski dobrze obronił.
2. min - Kara dla Mroczkowskiego.
1. min - Rozpoczynamy zmagania w Tychach. W bramkach Lewartowski i Bizub.

#33 Tomáš Fučík B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Kamil Lewartowski B 2 2.00 25 8 9 8 0 0 92.00 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0