07:11 2 min. Jesse Ahonen #5 Rzucenie na bandę
13:58 2 min. Jarosław Rzeszutko #13 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:40 2 min. Jakub Michałowski #5 Trzymanie przeciwnika
40:00 5 min. Illa Korenczuk #13 Rzucenie na bandę
40:00 20 min. Illa Korenczuk #13 Kara meczu za niesportowe zachowanie
46:50 2 min. Elias Elomaa #47 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:50 2 min. Nikita Bucenko #14 Opóźnianie gry
56:30 2 min. Adrian Jaworski #11 Zahaczenie
57:54 2 min. Jarosław Rzeszutko #13 Spowodowanie upadku przeciwnika

KONIEC SPOTKANIA

60. min - Torunianie w przewadze nie zagrozili bramce Spesnego i mamy końcową syrenę w dzisiejszym spotkaniu.
59. min - Minuta do końca spotkania i torunianie już w komplecie.
58. min - Rzeszutko za spowodowanie upadku.
57. min - Jaworski na dwie minuty za zahaczanie.

55. min - Błąd obrońców Zagłębia przy wyprowadzeniu krążka i Kamil Kalinowski dopada do gumy, lecz jego strzał ze spokojem łapie Spesny.
52, min - Goście bezradni w ataku i mimo pressingu nie potrafią przejąć krążka .
49. min - GOOOLLL!!! Zagłębie podwyższa prowadzenie, grając w osłabieniu, a strzelcem bramki Patryk Kogut.
49. min - Butsenko na dwie minuty za podanie krążka ręką przy wznowieniu.
47. min - GOOOLLL!!! Szybko rozegrany zamek przez Zagłębie. Kozłowski uderzył z niebieskiej i Butsenko zdołał zmienić jeszcze tor lotu krążka.

45. min - Torunianie w pełnym zestawieniu.
43. min - Zamieszanie pod toruńską bramką i Kozłowski umieszcza krążek w bramce pod parkanami bezradnego Mustukovsa
41. min - Zagłębie przez 5 minut w przewadze.
41. min - Korenchuk bezczelnie wraca na lód i kieruję się na ławkę kar, ale sędzia Kryś daje mu do zrozumienia, że dla niego jest już koniec spotkania.

KONIEC II TERCJI

40. min - Naróg długo nie podnosił się z lodu, ale ostatecznie mocno oszołomiony w asyście kolegów zjeżdża do szatni. Mamy koniec drugiej tercji.
40. min - Brutalny rzut na bandę Naroga przez Korenchuka równo z końcem drugiej tercji i to będzie kara meczu dla toruńskiego zawodnika.
38. min - Musktukovs podaje wprost na kij Witeckiego, ale ten miał za ostry kąt by umieścić krążek w bramce, ale podał do Koguta, a ten uderza mocno po lodzie. Bramkarz Torunia broni to uderzenie.
37. min - Goście próbują po raz kolejny nawiązać kontakt, ale na razie Zagłębie mądrze broni.
35. min - Torunianie założyli zamek i próbowali pokonać Spesnego. Najpierw z niebieskiej Jaworski uderzył po lodzie, a po chwili Kamil Kalinowski próbował z najbliższej odległości, ale Spesny zamroził krążek. Gospodarze w pełnym zestawieniu.
33. min - Michałowski na ławce kar za trzymanie przeciwnika.
28. min - GOOOLLL!!! Zagłębie podwyższa prowadzenie. Kogut dostał idealne podanie od Kozłowskiego i będąc sam na sam z toruńskim bramkarzem umieścił pewnie krążek w siatce.
25. min - GOOOLLL!!! Kontaktowy gol dla gości. Kalinowski odnalazł krążek przed bramką Zagłębia i umieścił go obok bezradnego Spesnego.
23. min - GOOOLLL!!! Duże zamieszanie pod bramką gości. Bramkarz torunian nie mógł znaleźć krążka, który tańczył w gąszczu nóg i ostatecznie Dubinin umieszcza go w odsłoniętej bramce.

23. min - Kalinowski uderza z niebieskiej. Spesny łapie krążek.
22. min - Michałowski z nadgarstka. Mustukovs dla bezpieczeństwa odbija parkanem krążek.
21. min - Zaczynamy druga tercję. W ataku Zagłębie.

KONIEC I TERCJI

20. min - Syrena oznajmia koniec pierwszej tercji.
19. min - Syty sam na sam ze Spesnym, ale strzela obok bramki.
17. min - Krawczyk próbował zaskoczyć bramkarza gości uderzeniem spod bandy. Ten jednak z problemami, ale broni to uderzenie.
16. min - Jaworski mocno uderza z niebieskiej linii. Spesny parkanem odbija ten strzał. Zagłębie w pełnym zestawieniu.
14. min - Rzeszutko za spowodowanie upadku przeciwnika.
12. min - Dwójkowa kontra gospodarzy, ale ostatecznie Kogut nie zdecydował się na podanie tylko strzał. Bramkarz Torunia broni to uderzenie.
10. min - Dubinin próbował z bekhendu. Mustukovs odbija parkanem to uderzenie.
9. min - Zagłębie w końcówce przewagi zakłada zamek, ale bez oddania strzału na bramkę. Goście w pełnym zestawieniu.
7. min - Ahonen na dwie minuty za rzucenie na bandę.
6. min - Torunianie mocno zepchnięci do defensywy. Zagłębie coraz śmielej poczyna sobie w ataku.
3. min - GOOOLLL!!! Szybko rozegrany atak przez pierwszą formację gospodarzy i Patryk Kogut umieszcza krążek w bramce torunian.
2. min - Zamieszanie pod bramką gości, ale ostatecznie obrońcy Torunia opanowują krążek.
1. min. - Ruszamy!!! Pierwszy krążek dla torunian.

#15 Michał Naróg LO 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Aleksandr Pawlenko LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#32 Damian Piotrowicz PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 0 0 0 0 0 -1 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Kamil Sikora PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Patrik Spěšný B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#78 Kryštof Stuchlík LO 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#66 Jakub Witecki PS 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
KH Energa Toruń
#1 Ervīns Muštukovs B 6 6.00 35 16 9 10 0 0 82.86 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#51 Mateusz Studziński B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0