06:14 2 min. Szymon Marzec #71 Zahaczenie
09:47 2 min. Roman Szturc #69 Spowodowanie upadku przeciwnika
15:00 2 min. Christian Mroczkowski #9 Przeszkadzanie
24:50 2 min. Patryk Krężołek #88 Zahaczenie
27:36 2 min. Filip Starzyński #26 Atak kijem trzymanym oburącz
37:14 2 min. Igor Smal #48 Trzymanie przeciwnika
50:34 2 min. Olaf Bizacki #12 Atak kijem trzymanym oburącz
55:39 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Szymon Marzec #71 Nadmierna liczba graczy na lodzie
55:39 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Mateusz Bepierszcz #24 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Koniec spotkania.
59. min - Fraszko oddał groźny strzał, wprost w Murraya.
58. min - Jaśkiewicz dobrze pracował w obronie i wybił gumę z tercji obronnej. Mamy uwolnienie w tercji tyszan.
56. min - Obustronne wykluczenie za nadmierną liczbę graczy na lodzie.
56. min - Tyszanie blokują kanonadę strzałów "GieKSy".
55. min - Galant podał krążek przed bramkę Katowic, lecz nikt nie przejął tego podania.
54. min - Dupuy obił poprzeczkę bramki Murraya.
53. min - Tyszanie grają w pełnym zestawieniu.
52. min - Kaskinen wybił gumę z tyskiej tercji i Katowice muszą opuścić tercję ataku.
51. min - Bizacki na ławce kar.
50. min - Magee oddał strzał z najbliższej odległości, lecz guma poszybowała obok bramki Fucika.
49. min - Jeziorski strzelił sprzed bramki Murraya, lecz za słabo uderzył gumę.
47. min - Musioł źle podał do Olssona i tyszanie przejęli krążek.
46. min - Jeziorski przejął gumę na wysokości linii niebieskiej i już wyprowadza kontrę tyszan.
45. min - Fraszko oddał strzał z lewego skrzydła. Bramkarz gości dobrze zbił gumę w stronę bandy.
44. min - Bepierszcz strzelił sprzed bulików, lecz Fucik dobrze obronił ten strzał.
42. min - Obie drużyny wyprowadzają liczne kontry. Nikt nie myśli, żeby odpuścić walkę o krążek.
41. min - Rozpoczynamy drugą tercję.

Koniec drugiej tercji.
39. min - Mroczkowski podał przed bramkę do Komorskiego, lecz ten nie trafił czysto w krążek.
38. min - Smal na ławce kar.
37. min - Lehtonen nie trafił czysto w krążek z najbliższej odległości do bramki Fucika.
36. min - Dupuy strzelił z prawego skrzydła, ale guma ominęła bramkę Katowic.
35. min - Pasiut rozgrywa akcję za tyską bramką, szukając podania do swoich kolegów z drużyny.
34. min - GOOL! Szybka druga bramka dla Tychów. Mroczkowski oddał strzał na dalszy słupek i dał Tychom prowadzenie.
33. min - GOOL! Do wyrównania doprowadził Jeziorski. Uderzył na niepilnowaną część bramki Katowic.

32. min - Tyszanie nie potrafią wjechać do tercji Katowic. "GieKSa" dobrze się broni.
30. min - Lehtonen zamknął rozgrywany zamek strzałem. Fucik złapał gumę i uspokoił grę.
29. min - Pasiut podawał do Fraszki na drugą stronę lodowiska, ale ten nie przyjął krążka i tyszanie przejęli kontrolę nad grą.
28. min - Kara dla Starzyńskiego.
27. min - Pociecha oddał strzał z nadgarstka, ale Murray obronił ten strzał parkanem.
26. min - Dupuy strzelił z ostrego kąta, lecz wprost w bramkarza Katowic.
25. min - Krężołek na ławce kar.
23. min - Blomqwist uderzył z lewego skrzydła, ale guma poszybowała nad tyską bramką.
22. min - Kruczek uderzył z linii niebieskiej, lecz Fucik pozostał czujny na swoim posterunku.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję.

Koniec pierwszej tercji.
20. min - Jeziorski strzelił na dalszy słupek bramki Katowic, ale Murray dobrze obronił.
19. min - Olsson chciał wprowadzić krążek do tyskiej tercji, lecz Galant zdążył go zatrzymać.
17. min - GOOL! Wynik spotkania otwarł Monto. Oddał mocny strzał, sprzed bramki Fucika prosto w jej okienko.
16. min - Katowiczanie nie potrafią założyć hokejowego zamka. Tyszanie dobrze się bronią.
15. min - Dupuy podał do Mroczkowskiego aby ten wyszedł sam na sam z Murrayem, lecz ten nie zdążył przejąć gumy.
14. min - Fraszko wyszedł sam na sam z Fucikiem. Górą wyszedł bramkarz Tychów.
13. min - Blomqwist strzelił z najbliższej odległości, ale tyski bramkarz zdążył z interwencą.
12. min - Lehtonen oddał groźny strzał po lodzie. Fucik interweniował kijem.
11. min - Katowiczanie koronkowo rozegrali zamek i zakończyli akcję strzałem Kolusza, lecz ten ustrzelił obrońcę Tychów.
10. min - Szturc na ławce kar.
10. min - Wróbel strzelił ze strefy międzybulikowej. Murray pewnie interweniował.
8. min - Hitosato mocno uderzył z okolic lewego bulika, ale bramkarz gości odbił krążek przed siebie.
7. min - Marzec na ławce kar.
6. min - Wajda oddał strzał z linii niebieskiej. Bramkarz Tychów złapał gumę i zamroził grę.
5. min - Kara dla Dupuy i Musioła.
4. min - Szturc strzelił z ostrego kąta. Murray dobrze zbił gumę.
3. min - Lehtonen uderzył sprzed bulików, ale Fucik dobrze interweniował.
2. min - Boivin wyprowadził samodzielną akcję ofensywną, lecz został powstrzymany przez katowickich obrońców.
1. min - Rozpoczynamy zmagania w Katowicach. W bramkach Murray i Fucik.

#11 Teemu Pulkkinen ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#97 Mateusz Rompkowski LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0