1:1 Brandon Magee #19 ( Maciej Kruczek #12, Joona Monto #81 ) +/-
2:1 Vojtěch Polák #24 ( Patryk Wronka #15, Jiří Gula #89 ) +/-
5/5 61:12
05:02 2 min. Maciej Kruczek #12 Spowodowanie upadku przeciwnika
07:30 2 min. Dawid Musioł #34 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:32 2 min. Marek Račuk #21 Rzucenie na bandę

62. min - GOOOOL! Mikkola poślizgnął się, a był ostatnim obrońcą! To wykorzystał Polak i zapewnia dwa punkty Cracovii!
61. min - Gramy!

Koniec 3. tercji
60. min - GOOOL! Wykorzystali grę po wycofaniu bramkarza mistrzowie Polski i Magee najprzytomniejszy pod bramką Stojanovića!
59. min - Pusta katowicka bramka.
58. min - Czas dla GieKSy na 2 minuty i 30 sekund do końca.
58. min - Bepierszcz uderzył zadecydowanie za wysoko.
56. min - Wajda miał dużo czasu na oddanie strzału, ale zbyt długo zwlekał i uderzył anemicznie po lodzie.
54. min - Strata we własnej tercji krakowian, jednak napastnik gości mocno się pomylił.
52. min - Dwukrotnie krakowianie lepsi na buliku, ale ich strzały zakończone w raku bramkarza GieKSy.
51. min - Kasperlik sam prawą stroną, uderzył w parkan Murray'a!
50. min - W komplecie Cracovia.
49. min - Mnóstwo podań wymienili katowiczanie, aż guma trafiła do Kolusza, który z niebieskiej posłał gumę do raka Stojanovića.
48. min - Racuk na ławce kar!
47. min - Kapica zmienił tor lotu krążka, a te trafił w dobrze ustawionego Murray'a.
46. min - Stojanović teraz dużo pracował na łyżwach, żeby powstrzymać graczy gości!
45. min - Nacisnęli gospodarze, tym razem Kapica, ale czujnie bramkarz GieKSy!
44. min - GOOOOL! Kasperlik najechał z lewej strony i uderzeniem w okienko nie dał szans Murray'owi!
43. min - Dużo walki i niedokładności od początku. Blomqvist strzela spod bandy do raka Stojanovića.
41. min - Gramy!

Koniec 2. tercji
39. min - Kasperlik dwukrotnie znalazł się w znakomitej okazji, ale Murray dwukrotnie lepszy!
37. min - Mocno Mikkola z trudem broni Stojanović!
35. min - Jeżek potężnie z lewej strony, broni Murray! Z dobitą pognał Polak, ale obok.
33. min - Doskonałem podanie do Racuka, który stanął oko w oko z Murray'em! Górą golkiper GieKSy!
32. min - Goście stracili gumę za własną bramkę, ta znalazła się na kiju Wronki, który mocno się pomylił.
30. min - Mocne uderzenie Racuka spod bandy prosto w Murray'a.
28. min - Kasperlik chciał wykorzystać chwilowy brak w bramce golkipera GieKSy, jednak kąt był zbyt ostry.
26. min - Wronka urwał się z prawej strony i z bekhendu trafia w Murray'a.
25. min - Pasiut przeciął tor lotu gumy, ale ta znalazła się poza taflą.
24. min - Po chwili przewagi gości mało dzieje się na lodowisku.
22. min - Dobrze w drugą tercję weszli katowiczanie! Krakowianie bronią się szczęśliwie.
21. min - Gramy!

Koniec 1. tercji
18. min - Katowiczanie wygrali bulik, po którym Hitosato trafił w poprzeczkę!
17. min - Michalski pograł z Nemcem, jednak strzał tego pierwszego był za słaby i bez trudu grę mrozi golkiper GieKSy.
16. min - Kolejny błąd Stojanovića, któremu guma przeleciała pod parkanami! Hitosato miał pustą bramkę, ale w ostatnim momencie zablokowany przez obrońcę gospodarzy!
16. min - Żle teraz bramkarz Cracovii, który wypuścił gumę! Był tam Fraszko, ale uciekł mu krążek w decydującym momencie!
15. min - Jedno, drugie, trzecie uderzenie krakowian fenomenalnie broni Murray!
14. min - Stojanović instynktownie prawym parkanem broni strzał ze slotu!
13. min - Sawicki niesygnalizowanie uderza z prawego bulika, prosto do raka Murray'a!
12. min - Sędzia przeszkodził obrońcy gospodarzy w powrocie, wykorzystał to gracz przyjezdnych, który wykończył sam kontrę, ale bez problemu poradził sobie Stojanović!
11. min - Strata Cracovii we własnej tercji i od utraty gola ratuje ich bramkarz!
10. min - W pełnym zestawieniu GieKSa.
9. min - Gula traci gumę na niebieskiej, pognał z nią Fraszko, ale przegrał pojedynek ze Stojanovićem!
8. min - Musioł na ławce kar!
8. min - W komplecie katowiczanie.
7. min - Długo krakowianie utrzymują się w tercji GieKSy, ale nie przynosi to żadnego efektu.
6. min - Na ławce kar Kruczek!
6. min - Między parkanami Murray'a próbował Kapica.
5. min - Magee próbował umieścić gumę przy krótszym słupku, ale nie było tam miejsca dzięki dobrej postawie golkipera gospodarzy.
3. min - Zakotłowało się pod bramką Murray'a, jednak szczęśliwie dla katowiczan udało się wyjść z opresji.
2. min - Hitosato znalazł się przed bramką Cracovii, uderzył mocno, ale refleksem popisał się Stojanović!
1. min - Gramy! Gospodarze lepsi na wznowieniu.