16:46 2 min. Jakub Malasiński #14 Zahaczenie
20:26 2 min. Filip Wielkiewicz #86 Wysoko uniesiony kij
26:23 2 min. Fabian Kapica #91 Uderzanie kijem
32:11 2 min. René Svitana #17 Wysoko uniesiony kij
38:55 2 min. Mateusz Zieliński #4 Przeszkadzanie
39:44 2 min. Oskar Bajwenko #12 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:25 2 min. Ołeksij Worona #88 Zahaczenie
50:45 2 min. Damian Tomasik #15 Atak kijem trzymanym oburącz
59:38 2 min. Mateusz Zieliński #4 Ostrość
59:38 2 min. Patrik Frič #96 Ostrość

Koniec meczu!
60. min - GOOOL! Tym razem Zając się nie pomylił!
60. min - Zając próbował szczęścia strzałem przez całe lodowisko, ale znacznie się pomylił.
59. min - Bez bramkarza nowotarżanie.
58. min - Czas dla gości!
57. min - Augustkalns wrzuca na bramkę nie łapie Bizub, ale nie ma zagrożenia, choć blisko był Syty.
55. min - Przejęli inicjatywę nowotarżanie!
53. min - GOOOL! Wypalił Korenczuk sprzed prawego bulika i guma ląduje w siatce!
53. min - Tomasik na ławce kar.
52. min - Przygodzki pilnowany przez dwóch obrońców, oddał strzał po lodzie, jednak obok.
51. min - Vorlab z niebieskiej ponad bramką, ale dla pewności grę mrozi bramkarz gospodarzy.
50. min - Za nami połowa trzeciej tercji, przypomina ona trochę wydarzenia z pierwszej odsłony.
47. min - Zorko z niebieskiej prosto w golkipera gości.
46. min - Nie wygodnie leciał krążek w stronę Ekholma, który przy interwencji ruszył bramkę.
44. min - Sprytnie Koskinen chciał umieścić gumę w siatce, ale czujny Bizub i w komplecie przyjezdni.
43. min - Teraz torunianie w przewadze.
42. min - Worona na ławce kar.
41. min - W czwórkę gospodarze.
41. min - Gramy!

Koniec 2. tercji
40. min - Bajwenko na ławce kar.
39. min - Zieliński na ławce kar.

39. min - GOOOOL! Przygodzki z półobrotu z okolicy prawego bulika i nowotarżanie łapią kontakt!
38. min - GOOOL! Mrugała z niebieskiej wrzucił gumę, przed Ekholmem był Czikancew, który zmienił tor lotu krążka!

37. min - Torunianie długo utrzymują się w tercji nowotarżan, jednak nie udało się dojść do strzału i "Szarotki" przejmują gumę.
35. min - W komplecie Podhale.
33. min - Svitana na ławce kar.
32. min - GOOOOL! Korenczuk z Sytym wymieniali między sobą podania, aż w końcu na strzał zdecydował się ten pierwszy i pokonał Bizuba!
31. min - Puściły nerwy Svitanie i ląduje na ławce kar.
30. min - Vitanen pognał za uderzonym krążkiem, lecz jego dobitka minęła bramkę!
28. min - GOOOOL! Tym razem Koskinen zrewanżował się Elomie, którego obsłużył dokładnym podaniem!
27. min - Kapica na ławce kar.
26. min - Korenczuk bez namysłu z ostrego kąta i na stojąco broni Bizub!
25. min - Lewym skrzydłem pognał Elomaa i na raty mrozi krążek bramkarz gości.
23. min - Wenker w samotnej kontrze, uderzył nieprzyjemnie dla Bizuba, ale ten poradził sobie i dobrze interweniował!
22. min - GOOOL! Elomaa dobrze wypatrzył Koskienana, a ten umieścił gumę w praktycznie pustej bramce!
21. min - Wielkiewicz na ławce kar.
21. min - Gramy!

Koniec 1. tercji
19. min - Goście w komplecie. Minuta do końca.
17. min - Malasiński na ławce kar.
17. min - W komplecie gospodarze.
15. min - Koskinen na ławce kar.
14. min - Od długiego czasu nie byliśmy świadkami celnego uderzenia z żadnej ze stron.
12. min - Czas mija a na lodowisku dzieje się niewiele. Dużo przerw w grze spalone akcje i uwolnienia.
10. min - Połowa pierwszej tercji za nami.
9. min - W komplecie gospodarze.
8. min - Czwórka torunian na lodzie.
7. min - Pierwsza celna próba gości, próbował Wielkiewicz, ale zasłonięty Ekholm złapał gumę do raka.
6. min - Koskinen na ławce kar. Gramy 3 na 5!
6. min - Szucs na ławce kar.

6. min - Goście wciąż bez celnego strzału, gospodarze próbują, ale kończy się tylko na próbach.
4. min - Jaworski mocno z niebieskiej linii po wygranym buliku przez torunian, lecz prosto do raka nowotarskiego golkipera.
3. min - Dogranie przed bramkę i K. Kalinowski uderza z bekhendu, jednak w porę przesunął się bramkarz gości!
2. min - Korenczuk z pierwszym uderzeniem w tym spotkaniu, parkanem broni Bizub.
1. min - Gramy!