0:1 Erik Němec #14 ( Marek Račuk #21, Daniel Krejčí #27 ) +/-
0:2 Saku Kinnunen #16 ( Aleš Ježek #90, Marek Račuk #21 ) +/-
1:2 Teddy Da Costa #77 ( Michael Cichy #78, Sebastian Kowalówka #12 ) +/-
(+) Cichy #78, Da Costa #77, Denyskin #71, Kowalówka #12, Pangiełow-Jułdaszew #58
(-) Bdžoch #26, Gula #89, Kasperlík #82, Rác #88
(+1) 5/4 22:28
2:2 Erik Ahopelto #25 ( Krystian Dziubiński #61, Aleksandrs Jerofejevs #23 ) +/-
7:2 Andrij Denyskin #71 ( Teddy Da Costa #77, Roman Graborenko #92 ) +/-
(+) Cichy #78, Da Costa #77, Denyskin #71, Graborenko #92, Pangiełow-Jułdaszew #58

Koniec meczu
60. min - Husak z niebieskiej i krążek po rykoszecie mija bramkę.
59. min - Zabolotny w boksie!
57. min - Kinnunen do Sawickiego, lecz ten nie zaskoczył rywali.
56. min - Polak z prawego bulika bez przyjęcia, ale w parkan Lindskouga.
56. min - Gula z niebieskiej i ofiarna interwencja Laakso.
55. min - Kara dla Da Costy.
54. min - Da Costa samotnie z prawego skrzydła, lecz przestrzelił.
53. min - Oświęcimianie przetrwali napór rywali.
52. min - Kocioł pod oświęcimską bramką, która została poruszona.
51. min - Graborenko na ławce kar.
51. min - Spore zamieszanie pod bramką Unii, ale Lindskoug mrozi gumę.
50. min - GOOOL!!!!! 7:4! Wronka pognał do tercji gospodarzy, wystawił gumę Polakowi, a ten pewnie huknął pod poprzeczkę!
49. min - GOOOL!!!! 7:3! Trójkowa kontra gości zwieńczona strzałem Brynkusa sprzed bulika tuż pod poprzeczkę!

48. min - Kowalówka wrzucił gumę z dystansu, ale złapał ją do raka Zabolotny.
47. min - GOOOOL!!!!! 7:2! Rozklepana obrona Cracovii! Da Costa wystawił gumę Denyskinowi, a ten uderzył bez namysłu w okienko!
46. min - Racuk zabrał gumę Wanatowi, jednak nic nie wyniknęło z jego akcji.
45. min - "Pasy" próbują wyprowadzić kontrę, lecz nieskutecznie.
44. min - Dziubiński z dystansu, ale przecięte to zagranie.
42. min - Krakowianie zamknięci we własnej tercji.
41. min - Zaczynamy trzecią tercję.

Koniec II tercji
40. min - Indywidualnie Arrak, ale po parkanie Lindskouga krążek mija bramkę.
39. min - Pangiełow do Da Costy, ten przed bramkę, lecz nikt nie trącił gumy.
38. min - GOOOOOL!!!! 6:2! Indywidualna akcja Adriana Prusaka zakończona celnym strzałem tuż przy słupku!
37. min - GOOOOL!!!!! 5:2! Ahopelto wykorzystał fakt, iż Zabolotny nie był rozgrzany, szybko uderzył na jego bramkę, a ten nieskutecznie interweniował i krążek wturlał się do bramki!

37. min - Zabolotny zmienia kolegę z zespołu.
37. min - GOOOOL!!!! 4:2! Denyskin wymanewrował rywali i zaskoczył Stojanovicia!
36. min - Pangiełow indywidualnie z lewej strony, wystawił gumę Da Coscie, lecz ten nie pokonał bramkarza rywali.
35. min - Kara dla Husaka.
35. min - Nareszcie wznawiamy grę!
Przedłuża się przerwa. Wciąż problemy z lodem pod bandą przy ławkach obu drużyn.
35. min - Przerwa w grze. Dziura na tafli. Zawodnicy udają się do szatni.
35. min - Kontra "Pasów" 2 na 1, ale zwieńczyli ją strzałem w parkan.
34. min - Kapica kilkukrotnie z bliska, lecz nieskutecznie.
32. min - Ostra walka na bandach w oświęcimskiej tercji.
31. min - Ależ kontra biało-niebieskich! Pognali do przodu trójką graczy, Cichy uderzył z bekhendu, z powietrza dobijał Denyskin, ale dobrą interwencją popisał się krakowski golkiper.
30. min - Skutecznie bronią się oświęcimianie. Kradną cenne sekundy z wykluczenia.
29. min - Laakso na ławce kar.
29. min - Jezek z dystansu, ale obok bramki.
28. min - Czas dla Comarch Cracovii.
28. min - GOOOOL!!!! 3:2! Sołtys dostał idealne podanie, po którym ruszył sam na sam i pewnym strzałem przy słupku pokonał Stojanovicia!
27. min - GOOOOL!!!!!! 2:2! Dziubiński przymierzył z daleka, Ahopelto stał przed bramkarzem i dobił gumę pomiędzy parkanami!

27. min - Dziubiński sprzed bulika, dobitka Padakina, ale czujnie Stojanovic.
26. min - Skutecznie bronią się krakowianie w osłabieniu.
25. min - Wykluczenie dla Brynkusa. Wanat zwija się z bólu.
24. min - Kontra "Pasów" zatrzymana przez oświęcimian.
23. min - GOOOL!!!!! 1:2! Da Costa przymierzył mocno sprzed bulika i umieścił gumę w samym okienku!
23. min - Krejci na ławce kar.
23. min - Padakin sam na sam.... ale uderzył wprost w bramkarza, który na raty zamroził gumę.
22. min - Kontra Unii, podanie Padakina na drugą, jednak nikt nie sięgnął tego podania.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję.

Koniec I tercji
20. min - Kasperlik na drugą do Raca, ale ten nie był w stanie pokonać Lindskouga.
19. min - Walka o gumę pod bandą w tercji gospodarzy.
17. min - Da Costa sprzed obrońcy, ale wprost w Stojanovicia.
16. min - Jerofejevs potężnie z lewego skrzydła, jednak równie niecelnie.
16. min - Laakso z lewej strony szukał okienka, ale krążek po rykoszecie wylądował poza taflą.
15. min - Kowalówka z bliska, ale wprost w krakowskiego golkipera.
14. min - Wronka na ławce kar.
14. min - Wronka indywidualnie z bliska, lecz nieskutecznie.
12. min - GOOOL!!! 0:2 Kinnunen potężnie huknął z dystansu, czym zaskoczył bramkarza gospodarzy!
11. min - Zamieszanie pod bramką gospodarzy, ale zwycięską ręką wychodzi z niego Lindskoug.
10. min - Kontra gości. Rac pognał do tercji rywala, zostawił gumę Sawickiemu, lecz ten trafił wprost w łyżwy rywala.
10. min - Pangiełow sprzed obrońcy, co mogło zaskoczyć Stojanovicia, ale nic bardziej mylnego.
8. min - Kowalówka z bekhendu, lecz niecelnie.
7. min - Saur z dystansu, ale pewnie interweniuje golkiper gospodarzy.
6. min - Trójkowa kontra "Pasów" zakończona celnym strzałem w parkan Lindskouga wprost z bulika.
5. min - Wrzutka przed bramkę, Padakin kilkukrotnie próbował z bliska, lecz nieskutecznie,
4. min - Kontra Sawickiego powstrzymana przez obronę Unii.
3. min - GOOOOOL!!!!! 0:1! Nemec wymanewrował oświęcimską defensywę, objechał bramkę i uderzył od zakrystii tuż przy słupku, gdy Lindskoug nie zdążył się przesunąć i mamy otwarcie wyniku spotkania!
2. min - Jakobsons pognał do gumy po wygranym buliku w krakowskiej tercji, uderzył spod niebieskiej, oświęcimianie próbowali jeszcze dobijać z bliska, ale skutecznie broni Stojanovic.
1. min - Pangiełow z dystansu przed bramkę, Da Costa zmienił tor lotu krążka, lecz ten minął bramkę.

#53 Robert Kowalówka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#47 Kevin Lindskoug B 4 4.00 33 12 7 14 0 0 87.88 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#25 Erik Ahopelto PS 2 0 0 0 2 1 0 0 0 0 1 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#4 Peter Bezuška LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#78 Michael Cichy ŚR 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Teddy Da Costa PS 1 1 1 0 2 1 2 1 0 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Andrij Denyskin LS 2 0 0 0 2 1 0 0 0 0 1 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Roman Diukow LO 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#61 Krystian Dziubiński ŚR 0 2 2 0 2 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#92 Roman Graborenko PO 0 1 0 1 1 1 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Kristaps Jākobsons PO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Aleksandrs Jerofejevs PO 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#53 Robert Kowalówka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 2 0 2 2 -2 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#44 Łukasz Krzemień ŚR 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0