01:26 2 min. Karol Biłas #12 Trzymanie przeciwnika
06:37 2 min. Niko Ahoniemi #27 Spowodowanie upadku przeciwnika
13:17 2 min. Kalle Valtola #66 Spowodowanie upadku przeciwnika
15:56 2 min. Arkadiusz Kostek #16 Uderzanie kijem
16:23 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Uderzanie kijem
18:25 2 min. Niko Ahoniemi #27 Uderzanie kijem
18:25 2 min. Jauhienij Kamienieu #9 Przeszkadzanie
19:22 2 min. Eduards Hugo Jansons #5 Opóźnianie gry
24:26 2 min. Juho Mäkelä #2 Trzymanie kija przeciwnika
37:46 2 min. Olli-Petteri Viinikainen #39 Zahaczenie
38:04 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Konrad Filipek #42 Nadmierna liczba graczy na lodzie
45:25 2 min. Łukasz Nalewajka #20 Uderzanie kijem
59:17 2 min. Niko Ahoniemi #27 Zahaczenie
59:17 2 min. Niko Ahoniemi #27 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:59 2 min. Jozef Švec #19 Spowodowanie upadku przeciwnika
61:01 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Zahaczenie

- Koniec Meczu 3-4.
- 64 min - GOL! 3-4! Mikyska uderzył z trzech metrów pod poprzeczkę.
- 64 min - Gramy już w pełnych zestawieniach.
- 63 min - Mocne uderzenie Kaleinikovasa, odbija Salama.
- 62 min - E. Lorraine do brata Johana - obok bramki.
- 61 min - Na ławce kar Urbanowicz za zahaczanie.
- 61 min - Sygnalizowana kara dla Urbanowicza, w tym czasie uderzył Valtola i J. Lorraine obok słupka.

- 60 min - Będzie dogrywka.
- 60 min - Kara dla jastrzębian. Na ławce kar Svec.
- 60 min - Kontra STS-u strzał Karlssona obok słupka.
- 60 min - 43 sekundy do końca tercji. Czas dla STS-u.
- 59 min - Kara 2+2 dla Ahoniemiego, który powstrzymywał rywala w tercji ataku. Fiński napastnik w krótkiej chwili dwa razy faulował rywala.
- 58 min - Indywidualnie Makela, jego strzał z backhandu broni Balizs.
- 57 min - Ponownie kopia akcji Mikyska do Sevcenko, ale ponownie nie zamknął dokładnie akcji.
- 57 min - Mikyska zakręcił rywalami, podał pod bramkę ale Sevcenko z bliska nie zdołał pokonać Salamy.
- 56 min - Z bliska po podaniu zza bramki uderzał Freidenfelds - ale obok bramki. JKH zamknęło rywala w ich tercji.
- 55 min - GOL! 3-3! Złe podanie w tercji rywala Łysenki, z kontrą wyszedł Mikyska i zagrał dokładnie wzdłuż bramki do Viinikainen, który skutecznie zamkną akcję.
- 54 min - Niecelne podanie i JKH wystrzeliwuje na uwolnienie.
- 53 min - Dwa uderzenia rywala łapie pewnie do raka Salama.
- 53 min - Uderzał Heikkinen i z trudem odbija koło słupka gumę Balizs.
- 52 min - GOL! 3-2! Miccoli wypuścił dokładnym podaniem Filipka na sytuację sam na sam i ten uderzył celnie po lodzie!
- 51 min - Kontra STS-u, ale strzał Tamminena ląduje obok słupka.
- 51 min - Z boku Sinegubovs, odbija Salama.
- 50 min - Kaleinikovas złamał akcję do środka, ale uderzył w środek bramki.
- 50 min - Strzał Białasa spod bandy, po rykoszecie poza taflą ląduje guma.
- 49 min - Szita zderzył się z Urbanowiczem i stracili krążek, ale uwolnienie.
- 48 min - Uderzenie Ahoniemiego prosto po wygranym wznowieniu, odbija poza taflę Balizs.
- 47 min - Kontra gospodarzy, ale strzał Elliota Lorraine nad poprzeczką.
- 46 min - GOL! 2-2! Valtola z nadgarstka, przed siebie odbił Balizs i do siatki z bliska trafił Johan Lorraine.
- 45 min - Kara dla Ł. Nalewajki. Sanoczanie w przewadze.
- 45 min - Spod niebieskiej Viikinainen - odbija Salama.
- 44 min - Seria niedokładnych podań z obu stron.
- 42 min - Podanie pod bramkę, ale Pelaczyk nie trafił dokładnie w krążek.
- 41 min - Tamminen do J. Lorraine, ale jego strzał po lodzie odbija parkanem Balizs.

- 40 min - GOL! 1-2! Równo z syreną trafia do bramki Bryk! Sędziowie nie będą sprawdzać wideo.
- 39 min - Z bliska Sevcenko tuż przy słupku celował, świetnie parkanem Salama odbija gumę!
- 38 min - Wyrównał się stan zawodników na lodzie, na ławkę kar trafia Filipek za nadmierną ilość graczy na lodzie.
- 38 min - Na ławce kar Viinikainen, za przewrócenie pod bramką Heikkinena.
- 37 min - Sanoczanie w natarciu. Próbował spod bandy J. Lorraine a następnie Valtola uderzył prosto w bramkarz w dobrej sytuacji.
- 36 min - Dwukrotnie próbował Sinegubovs, ale jego strzał i dobitkę zatrzymuje Salama.
- 34 min - Gospodarze zamknęli rywala w ich tercji. Szansę miał Ahoniemi, Lorraine i Łysenko - zbyt długo zwlekali z oddaniem strzału.
- 33 min - Uderzał Viinikainen, ale obok słupka. Jastrzębie w natarciu.
- 33 min - Kamienieu z bulika, odbija Salama.
- 32 min - Strzał Elliota Lorraine spod bandy, odbija Balizs.
- 31 min - Akcja gości, ale spalony.
- 30 min - Podanie pod bramkę, ale Johan Lorraine nie zamyka akcji.
- 29 min - Paś dopadł do bezpańskiego krążka ale po rykoszecie guma ląduje poza taflą.
- 28 min - Podanie pod bramkę, ale Sinegubovs uderzył niezbyt dokładnie i mrozi Salama.
- 27 min - Valtola spod bandy, ale trafił w Biłasa.
- 27 min - Paś z nadgarstka, łapie do raka Salama.
- 26 min - Podanie przed bramkę, z pierwszego krążka uderzył Kaleinikovas - odbija Salama.
- 26 min - Salama stracił kask, przerwa w grze.
- 25 min - Urbanowicz z bulika, prosto w Salamę.
- 24 min - Zamknięci we własnej tercji gospodarze. Będzie kara dla Makeli.
- 23 min - Strata Biłasa pod bandą i na bramkę pojechał Ł. Nalewajka, odbija Salama.
- 23 min - Spod bandy E. Lorraine, odbija instynktownie Balizs.
- 22 min - Mikyska mocno z trzech metrów, ale prosto w odbijakę Salamy.
- 21 min - GOL! 1-1! Sędziowie uznają gola po analizie wideo. Bramkę objechał i wepchnął do bramki Heikkinen!
- 21 min - Ręce w górze sanockich zawodników. Krążek w bramce Balizsa, ale sędzia będzie analizował wideo.
- 21 min - Uderzał E. Lorraine, ale zbyt lekko w bramkarza.

- Koniec I tercji.
- 20 min - Na ławkę kar siada Jansonsa. W przewadze gospodarze. Zawodnik JKH zamroził krążek pod bandą w strefie środkowej.
- 20 min - Uderzenie Jansonsa nad poprzeczką.
- 19 min - Kara dla Ahoniemiego i Kamienieu, którzy walczyli pod bramką Balizsa.
- 18 min - Mało podać i ruchu w poczynaniach gospodarzy podczas gry w przewadze. To zmora sanoczan w tym sezonie.
- 17 min - Strzał Johana Lorraine odbija nad poprzeczką Balizs.
- 16 min - Będą kary dla obu drużyn. Na ławce Karlsson i Urbanowicz. Do sędziów musiał podjechać Rąpała aby porozmawiać z rozjemcami po polsku zamiast Tamminena.
- 16 min - Krążek pod bramką JKH GKS i wymiana ciosów pomiędzy zawodnikami.
- 16 min - Na ławkę kar siada Kostek. W przewadze STS.
- 16 min - Trwa interwencja służb medycznych po upadku Salamy. Drużyna STS-u protestuje ale sędziowie niewzruszeni.
- 16 min - Podcięty Salama, leży na lodzie ale gra trwa dalej. Dopiero po chwili sędzia przerywa grę ale kary nie będzie.
- 15 min - GOL! 0-1! Mocny strzał z bulika Urbanowicza ląduje w bramce.
- 14 min - Obstrzeliwana bramka Salamy. Najpierw Kaleinikovas, następnie Urbanowicz i Svec, ale bezskutecznie.
- 13 min - Walka pod bramką Salamy i ręka sędziego Noworyty powędrowała w górę. Kara dla Valtoli.
- 13 min - Jastrzębianie zamknęli rywala w ich tercji. Strzał Sveca obok słupka.
- 11 min - Bryk stworzył doskonałą sytuację Urbanowiczowi, podał mu wzdłuż bramki - ale Salama szybko się przemieścił i zatrzymał strzał napastnika JKH.
- 10 min - Świetna sytuacja przed bramką Makeli, ale został zablokowany w ostatniej chwili!
- 10 min - Ahoniemi na przeciw bramkarza, ale uderzył prosto w bramkarza.
- 9 min - Spod niebieskiej Jarosz, był rykoszet i łapie skaczący krążek Salama.
- 8  min - Wrzutka pod bramkę, zmiana lotu krążka przez Sveca - boczna siatka.
- 7 min - Podanie pod bramkę, ale Paś nieczysto trafił w krążek. Guma poza tercją gospodarzy.
- 7 min - Druga kara dla gospodarzy. Na ławkę kar siada Ahoniemi.
- 6 min - Mikyska pod bramkę, ale w krążek nie trafił Kaleinikovas.
- 5 min - Próbują akcję stworzyć sanoczanie, ale dobrze pod bandą goście.
- 4 min - Łysenko z niebieskiej, ale obok bramki.
- 3 min - Ponownie ruszył sam z prawej strony Kaleinikovas, ale odbija parkanem Salama.
- 3 min - Nad poprzeczką uderzył Kaleinikovas.
- 2 min - Na ławce kar Biłas, w przewadze JKH GKS.
- 1 min - Łysenko wrzucił spod bandy, łapie Balizs.
- 1 min - Spod niebieskiej Sevcenko, odbija Salama.
- 1 min - Pierwszy krążek dla gospodarzy.

#11 Sami Tamminen ŚR 0 1 1 0 1 -2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#44 Wsewołod Tołstuszko PO 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#66 Kalle Valtola PO 0 2 1 1 2 0 2 1 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#1 Bence Bálizs B 3 2.83 28 7 10 11 0 0 89.29 63:40 0 0 0 0.00 0 1 0 0 0 0 0
#1 Bence Bálizs B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#69 Mateusz Bryk PO 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Raivo Freidenfelds ŚR 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#5 Eduards Hugo Jansons PO 0 0 0 0 0 2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#98 Dominik Jarosz ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Mark Kaleinikovas LS 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Jauhienij Kamienieu LO 0 1 0 1 1 -1 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0