30:21 2 min. Witalij Andrejkiw #69 Ostrość
36:49 2 min. Antons Sinegubovs #29 Zahaczenie
42:55 2 min. Dominik Nahunko #57 Przeszkadzanie
44:19 2 min. Witalij Andrejkiw #69 Uderzanie kijem
49:15 2 min. Jakub Witecki #66 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:36 2 min. Dominik Paś #14 Wysoko uniesiony kij
57:53 2 min. Michał Kotlorz #71 Opóźnianie gry
64:20 2 min. Oskar Krawczyk #4 -

Koniec dogrywki. Będą rzuty karne!
65. min - Jansons potężnie sprzed bulika, ale broni Spesny!
65. min - Czas dla JKH GKS-u Jastrzębie.
65. min - Krawczyk na ławce kar.
64. min - Jak? Takie pytanie z pewnością zadają sobie jastrzębscy kibice, po tym, jak Urbanowicz nie trafił do pustej siatki!
63. min - Kontra jastrzębian powstrzymana przez sosnowiecką defensywę.
62. min - Urbanowicz z dystansu, ale pewnie golkiper miejscowych.
61. min - Sikora indywidualnie z lewego skrzydła, jednak bezskutecznie.

Koniec III tercji
59. min - Czas dla Zagłębia Sosnowiec. 63 sekundy do końca tej tercji.
59. min - GOOOOL!!!!! 3:3! Jastrzębianie zdołali wyrównać tuż przed końcem trzeciej odsłony! Freidenfelds uderzył z ostrego kąta bez namysłu i zaskoczył Spesnego!
59. min - Rajamaki z dystansu i wydaje się, że krążek musnął słupek.
58. min - Kara dla Kotlorza.
57. min - Cóż za interwencja Spesnego! Sytuacja jastrzębian sam na sam, ale fenomenalnie zachował się w tej sytuacji bramkarz Zagłębia!
56. min - Andriejkiw huknął z dystansu i odbija gumę Balizs.
55. min - Paś na ławce kar.
54. min - Kostek z dystansu, podbita guma przed bramką, ale bez bramki.
52. min - Pelaczyk najeżdżał na bramkę z prawej strony, lecz nie był w stanie zaskoczyć bramkarza gospodarzy.
51. min - Strzał Jansonsa z dystansu złapany przez Spesnego.
50. min - Ależ bomba Mikyski! Krążek jednak powędrował za bramkę i rollingiem powędrował do tercji JKH.
50. min - Witecki wysłany na ławkę kar.
49. min - Podanie zza bramki do niekrytego Pelaczyka, ale jak on tego nie wykorzystał!?
48. min - Pawlenko indywidualnie z prawego bulika, lecz nie pokonał Balizsa.
47. min - Górny groźnie z dystansu, lecz nieskutecznie.
46. min - GOOOOL!!!!! 3:2! Trójkowa kontra sosnowiczan, Kozłowski wycofał gumę do Sikory, który nie pomylił się i wpakował gumę do siatki zdobywając bramkę w liczebnym osłabieniu!
45. min - Groźna kontra Rajamakiego, który został nieprzepisowo powstrzymany. Andriejkiw wędruje na ławkę kar.
44. min - Kozłowski sprzed bulika, ale pewnie odbija gumę jastrzębski golkiper.
43. min - Kolejny błąd w przewadze Nahunki, który został odesłany na ławkę kar.
43. min - Kara dla Pasia.

43. min - Witecki indywidualnie środkiem, ale nie przedarł się przez szyki obronne jastrzębian.
42. min - GOOOOL!!!!! 2:2! Cóż za trafienie Mikyski! Czech z zerowego kąta trafił pod poprzeczkę po dalszym słupku!
41. min - Zaczynamy trzecią tercję.

40. min - Jest kontra sosnowiczan zwieńczona strzałem wprost w bramkarza.
38. min - Źle rozgrywają tę przewagę gospodarze.
37. min - Sinegubovs na ławce kar.
36. min - Jastrzębianie w natarciu.
35. min - Indywidualna akcja Pawlenki, wymanewrował jastrzębskiego obrońcę, lecz nie zdołał pokonać Balizsa.
33. min - Kotlorz w zapasach z Mikyską pod boksem JKH. Obaj udadzą się za to na ławkę kar.
32. min - Mikyska szybko bez przyjęcia z prawego bulika, ale zdążył się przesunąć golkiper Zagłębia.
31. min - Bomba Jansonsa zatrzymana przez Spesnego.
31. min - Andriejkiw dołączył do Luszniaka.
31. min - Paś mocno wkomponowany w bandę przez Luszniaka, który został odesłany na ławkę kar.

30. min - Witecki na pamięć do Sikory, jednak przecięte to zagranie.
28. min - Paś samotnie na środku, ale jak on tego nie trafił!? Niepilnowany uderzył ze strefy międzybulikowej, lecz przestrzelił.
27. min - Kotlorz potężnie z niebieskiej, lecz nieskutecznie.
25. min - Urbanowicz z prawego bulika, jednak wprost w rywala.
24. min - Jastrzębianie zamknięci we własnej tercji.
23. min - Nahunko rozpędził się prawą stroną, zagrał na drugą do Rzekanowskiego, jednak ten nie opanował krążka.
22. min - Krawczyk indywidualnie z prawego skrzydła, lecz górą Balizs.
21. min - Mikyska szukał luki przy bliższym słupku, ale skuteczniejszy Spesny.

20. min - GOOOOL!!!! 2:1! Dwójkowa kontra Dubinina z Pawlenką, ten zdecydował się na strzał i trafił do siatki tuż przy słupku!
20. min - Ambitnie z gumą walczy Dubinin w tercji rywala.
18. min - Dobre podanie na środek do Jansonsa, ale krążek po rykoszecie mija światło bramki.
17. min - Paś z zerowego kąta i mrozi gumę bramkarz gospodarzy.
15. min - GOOOOL!!!! 1:1! Mamy wyrównanie w osłabieniu! Urbanowicz wyszedł dwójkowo z Pasiem, ten drugi zdecydował się na strzał, który odbił się od parkanów Spesnego i powędrował do kapitana gości, który nie pomylił się i wpakował gumę do niemalże pustej siatki!
14. min - Błąd Spesnego za własną bramką, jednak obyło się dla niego bez konsekwencji.
13. min - Groźny strzał Bucenki z lewego skrzydła, ale widział to uderzenie jastrzębski golkiper.
13. min - Kara dla Freidenfeldsa.
12. min - Witecki przed bramkę do Pawlenki, ale ten nie sięgnął gumy.
11. min - Szybkie akcje cios za cios, ale bez klarownych strzałów w kierunku bramki.
10. min - Nahunko na ławce kar.
10. min - Viinikainen odesłany na ławkę kar.

10. min - Nahunko samotnie sam na sam z jastrzębskim obrońcą, lecz nie poradził sobie z nim.
9. min - Końcówką parkanu broni Balizs strzał rywali z dystansu.
8. min - Kotlorz mocno wkomponowany w bandę za własną bramką.
7. min - Mikyska samotnie powalczył o gumę pod bandą z dwoma rywalami i udało mu się to. Jastrzębianie próbowali wywiązać z tego jakąś akcję, lecz na nic im to się zdało.
6. min - Urbanowicz bez przyjęcia po lodzie, ale obok bramki.
5. min - GOOOOOL!!!! 1:0! Ależ bramka Nahunki! 27-letni napastnik wypalił prawym skrzydłem i samotnie przymierzył z okolic bulika i trafił w dalsze okienko jastrzębskiej bramki!
4. min - Wysoki pressing sosnowiczan, Andriejkiw wyłuskał gumę i uderzył z dystansu, ale skutecznie Balizs.
3. min - Nieskuteczne ataki gości.
2. min - Sinegubovs od zakrystii, lecz nieskutecznie.
1. min - Od razu szybka akcja jastrzębian. Freidenfelds przymierzył z bliższa z bekhendu, ale czujnie Spesny.

7.14% 40.85
#61 Patrik Spěšný B 3 2.77 42 13 10 11 7 1 92.86 65:00 0 4 1 75.00 0 0 0 0 0 0 1
#17 Oskar Rzekanowski LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Kamil Górny LO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Eduards Hugo Jansons PO 0 1 0 1 1 -2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#98 Dominik Jarosz ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0