2:1 Alex Maunula #34 ( Bartłomiej Neupauer #9, Damian Tomasik #15 ) +/-
14:29 2 min. Eetu Moksunen #21 Uderzanie kijem
19:43 2 min. Ondřej Volráb #28 Spowodowanie upadku przeciwnika
24:43 2 min. Alex Maunula #34 Trzymanie przeciwnika
28:43 2 min. Filip Wielkiewicz #86 Zahaczenie
31:59 2 min. Arkadiusz Kostek #16 Zahaczenie
52:58 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie

KONIEC MECZU !!!.
60. min - Bence Balizs !!! Próbował strzelić gola do pustej bramki. Minimalnie obok.
60. min - Trener Podhala wycofuje bramkarza. CZAS dla "Szarotek"
59. min - GOOOL !!! Maunula strzela kontaktowego gola. Jeszcze będzie ciekawie.
58. min - Gra toczy się w środku tafli/
57. min - Rajamaki w indywidualnej kontrze uderza zza obrońcy. Łapie Paweł Bizub.
56. min - Szczęście uśmiechnęło się teraz do jastrzębian, nowotarżanie nie wykorzystali idealnej sytuacji mając niemalże odkrytą bramkę.
56. min - Podhale gra w pełnym zestawieniu.
55. min - Svec z bliska. Mrozi Bizub. Po chwili Paś i ponownie bramkarz Podhala górą.
55. min - Goście zagrali w sześciu i teraz zagrają o jednego mniej.
54. min - Sygnalizowana kara dla Podhala za nadmierną liczbę graczy na lodzie.
53. min - Kudin !!! Fenomenalnie interweniuje Balizs łapiąc mocny strzał, w pozycji półleżącej.
52. min - Bryk z trzech metrów. Paweł Bizub wyrasta nam na bohatera tego spotkania.
51. min - Zorko sam na sam. Górą Balizs.
50.  min - Svec do Górnego !!! Czujny nowotarski bramkarz.
49. min - Svitana z nadgarstka. Mrozi Balizs.
48. min - Pelaczyk  najpierw uderza zza obrońcy, ale następnie z ostego kąta. Górą Bizub, chwilę później golkiper "Szarotek" odbija parkanem strzał Górnego.
47. min - Jarosz z nadgarstka. Bizub łapie do raka.
46. min - Viinikainen z mocno z pod niebieskiej, ale niecelnie.
45. min - Mikyska próbował od zachrystii. Odbija Bizub.
44. min - Niedokładne podanie mikyski do Sveca i akcja spalił na panewce.
43. min - Dwukrotnie Sevcenko i dwa razy fenomenalnie Bizub. Za pierwszym razem odbił strzał z ostrego kąta, a za drugim przykrył bliższy słupek.
42. min - Znowu dużo niedokładności z obu stron.
41. min - Ależ to była szansa na trzeciego gola, ale Adrian Słowakiewicz uprzedził Kaleinikovasa, który miał przed sobą pustą bramkę.
Wznowienie dla gospodarzy.
Rozpoczynamy trzecią tercję meczu

KONIEC 2. TERCJI.
40. min - Sporo niedokładności z obu stron.
39. min - Sevcenko z niebieskiej, ale obok bramki.
38. min - Strzał Górnego z linii niebieskiej zatrzymuje golkiper gości.
37. min - Svitana próbował przekierować krążek pod bramką, ale niecelnie.
36. min - Kalenikovas w indywidualnej kontrze, ale odbija Bizub.
35. min - Aleksandrow z bliska. Broni parkanem Balizs.
34. min - JKH w pełnym zestawieniu, po chwili Pelaczyk przekierowuje strzał Jarosza. Tylko słupek.
33. min - Cały czas atakują goście, ale jastrzębianie wybijają gumę z własnej tercji.
32. min - Pierwsze wykluczenie dla gospodarzy. Kostek na ławce kar.
32. min - Maunula miał szansę na kontaktowego gola, ale kapitalnie broni Balizs, po chwili zamieszanie pod jastrzębską bramką i sygnalizowana kara dla JKH.
31. min - Podhale w pełnym zestawieniu.
31. min - Najpierw Urbanowicz uderzał z niebieskiej. Broni Bizub. Z dobitką popędzili jego koledzy z zespołu, ale ponownie górą golkiper "Szarotek"
30. min - Jansons obok bramki.
29. min - Wielkiewicz za zahaczanie wędruje na ławkę kar.
28. min - Uwolnienie. Gra wycofana do tercji Podhala.
27. min - Podhale w pełnym zestawieniu, po chwili Paś sam na sam, ale ponad bramką.
26. min - Trwa ostrzeliwanie bramki Podhala. Obronną ręką wychodzi Bizub.
25. min - Maunula na ławce kar.
25. min - Sygnalizowana kara dla Podhala.
24. min - Urbanowicz z nadgarstka, odbija Bizub, chwilę później w identycznej sytuacji uderzał Kamiński, ale ponad bramką.
23. min - Uderzenie Szity z bliska, odbija kaskiem Bizub. Po chwili w zamieszaniu podbramkowym próbował strzelać Rajamaki, ale mrozi krążek bramkarz Szarotek.
22. min - Podhale w pełnym zestawieniu, ale trzeba przyznać, że dobrze zagrali ją gospodarze.
21. min - Zamieszanie pod bramką Podhala. Mrozi Bizub. Chwilę później dwukrotnie próbował Jansons. Pierwsza próba zablokowana, a przy drugiej wykazał się Bizub.
Rozpoczynamy drugą tercję.

KONIEC 1. TERCJI.
20. min - W osłabieniu zakończą tę tercję goście. Volrab na ławce kar.
20. min - Poteżnie Kamieneu z linii niebieskiej. Widowiskowo parkanem odbija Bizub.
19. min - Gra się nieco wyrównała.
18. min - Fric w indywidualnej kontrze. Łapie do raka Balizs.
17. min - Najpierw Szita, później Rajamaki, a na końcu Viinikainen strzelali na bramkę nowotarżan. Za każdym razem kapitalnie interweniuje Paweł Bizub.
16. min - GOOOL !!! Pierwszą bramkę w tym sezonie zdobywa Donat Szita i tym samym wykorzystuje przewagę swojego zespołu podwyższając wynik na 2:0.
15. min - Bryk uderza mocno z linii niebieskiej, ale mrozi Paweł Bizub.
15. min - Moksunen na ławce kar.
13. min - Chcą iść za ciosem gospodarze, ale tym razem spalili swoją akcję.
12. min - GOOOL !!! Urbanowicz otwiera wynik meczu podbijając przed bramkarzem uderzenie Freidenfeldsa. Asystował także Tuukka Rajamaki.
10. min - Uwolnienie. Gra wycofana do tercji Podhala. Chwilę później Bryk z przestrzeni międzybulikowej. Nad bramką
9. min - Paś z niebieskiej !!! Odbija Bizub.
8. min - Teraz Mikyska z lewego bulika. Minimalnie obok słupka. Po chwili spalony po ataku JKH.
8. min - Krążek teraz poleciał w stronę kibiców. Nie ma kary.
7. min - Dwukrotnie próbował Zorko, raz zablokowany, przy drugiej próbie mrozi gumę Balizs.
6. min - Gra się nieco uspokoiła.
5. min - Zorko z przestrzeni międzybulikowej, Odbija parkanem Balizs.
4. min - Strata gumy w tercji JKH i przed szansą Wielkiewicz. Obok bramki, po chwili podanie Freidenfeldsa do Urbanowicza przerwał Saroka i zażegnał kontrę gospodarzy.
3. min - Z niebieskiej uderza Radek Nalewajka, ale jego próba została zablokowana przez obrońcę.
2. min - Kolejne niedokładne zagranie gospodarzy.
1. min - Niedokładne podanie Sevcenki i krążek ucieka do tercji obronnej jastrzębian.
Zaczynany pierwsze wznowienie dla gości.
Obie drużyny już na tafli.
Dobry wieczór Państwu. Zapraszam na kolejny mecz Polskiej Hokej Ligi pomiędzy JKH GKS Jastrzębie i KH Podhale Nowy Targ. W obu drużynach wystąpią dziś debiutanci. W drużynie JKH zagra Tuukka Rajamaki, zaś w Podhalu Yegor Kudin. Jak się spiszą ?, Czy podniosą jakość swoich zespołów ? Przekonamy się. Relacje dla Państwa prowadzi Marcin Janicki.

#17 Kamil Górny LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Eduards Hugo Jansons PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#92 Maciej Urbanowicz LS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#39 Olli-Petteri Viinikainen PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
TAURON Podhale Nowy Targ
#50 Paweł Bizub B 2 2.05 41 13 13 15 0 0 95.12 58:30 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#72 Oskar Polak B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#2 Ołeksandr Ałeksandrow PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Martin Przygodzki LS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#40 Marat Soroka ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0