4:3 Emil Bagin #76 Karny decydujący 65:00
00:55 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Spowodowanie upadku przeciwnika
12:17 2 min. Bartłomiej Jeziorski #91 Ostrość
25:31 2 min. Eduards Hugo Jansons #5 Przeszkadzanie
33:26 2 min. Eduards Hugo Jansons #5 Opóźnianie gry
34:17 2 min. Ēriks Ševčenko #6 Opóźnianie gry
43:11 2 min. Emil Bagin #76 Uderzanie kijem
57:24 2 min. Christian Mroczkowski #9 Wysoko uniesiony kij
62:09 2 min. Alexander Younan #13 Spowodowanie upadku przeciwnika
64:57 2 min. Jean Dupuy #39 Zahaczenie

Krótka przerwa, a zaraz po nich seria rzutów karnych.
65. min - Dupuy na ławce kar.
64. min - Pusta bramka JKH.
64. min - Kaleinkovas ustrzelił poprzeczkę bramki Fucika.
63. min - Kara dla Younana.
62. min - Nilsson oddał strzał z ostrego kąta, lecz Kieler dobrze obronił ten strzał barkiem.
61. min - Rozpoczynamy dogrywkę.

Przerwa.
59. min - JKH koronkowo rozgrywa przewagę.
58. min - Mroczkowski na ławce kar.
57. min - Pelaczyk w samodzielnej akcji pomknął na tyską bramkę. Fucik dobrze interweniował parkanem.
56. min - JKH gra wysokim pressingiem i nie pozwala na dużo swobody na lodzie hokeistom z Tychów.
55. min - Mroczkowski wyprowadzał kolejną kontrę tyszan, lecz został powstrzymany w tercji środkowej przez Kostka.
53. min - Dupuy uderzył ze strefy między-bulikowej. Bramkarz gości skutecznie obronił to uderzenie parkanem.
52. min - Mikyska walczy pod bandą ze Starzyńskim o krążek.
51. min - Dupuy strzelił z lewego skrzydła, ale Kieler zdążył podbić gumę.
50. min - Nilsson wyprowadza i konstruuje akcję tyszan za bramką Fucika.
49. min - Pociecha mocno uderzył z linii niebieskiej, lecz obił tym uderzeniem jednego z obrońców Jastrzębia.
47. min - JKH dobrze gra przy bandach i nie wypuszcza tyszan z ich tercji obronnej.
46. min - Tyszanie grają w pełnym zestawieniu. Dobrze przetrwali okres gry w osłabieniu.
45. min - Mikyska strzelił sprzed tyskiej bramki, lecz wprost w bramkarza gospodarzy.
44. min - Bagin na ławce kar.
42. min - Bryk oddał mocny strzał z linii niebieskiej, lecz Fucik dobrze obronił ten strzał.
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję.

Przerwa.
39. min - GOOL! Do wyrównania w meczu doprowadził Mroczkowski. Zachował zimną krew pod bramką Kielera i w dużym zamieszaniu dobił gumę do siatki.
37. min - Trwa ostrzał bramki JKH. Jastrzębianie dobrze grają w obronie.
36. min - Dupuy strzelił z ostrego kąta. Kieler dobrze interweniował barkiem.
35. min - Kara dla Sevcenki.
34. min - Jansons na ławce kar.

33. min - Younan z Urbanowiczem walczy o krążek za tyską bramką. Górą zawodnik JKH.
32. min - Wróbel oddał dobry strzał w okolice okienka bramki JKH, ale minimalnie chybił.
31. min - Mikyska posłał potężny strzał z prawego bulika, lecz Fucik skutecznie obronił to uderzenie.
30. min - Jastrzębianie nie wykończyli dobrze zapowiadającej się koronkowej akcji.
28. min - JKH gra w pełnym zestawieniu.
27. min - Urbanowicz uderzył z okolic lewego bulika, ale guma poszybowała ponad bramką Fucika.
26. min - Kara dla Jansonsa.
25. min - JKH dobrze gra w tercji środkowej. Nie pozwala wejść tyszanom do ich tercji.
23. min - Mikyska strzelił sprzed bulików, lecz gumę podbił jeden z tyskich obrońców.
22. min - Starzyński oddał strzał z linii niebieskiej. Kieler dobrze interweniował parkanem.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję.

Przerwa.
20. min - GOOL! Po błędzie tyskiej obrony, do pustej bramki krążek wpakował Kostek.
19. min - Svec uderzył z bliskiej odległości do tyskiej bramki, lecz minimalnie chybił.
18. min - Bagin bez faulu zatrzymał Urbanowicza za bramką Fucika i wyprowadził tyską kontrę.
17. min - Kostek dobrze pilnował Marca, który rozpędził się i chciał zaatakować bramkę Kielera.
16. min - Ubowski z Sobeckim dobrze pracowali na linii niebieskiej i wypchali ze swojej tercji ofensywę JKH.
15. min - Nilsson podał do Krzyżka, ale to podanie zostało przerwane przez jednego z obrońców Jastrzębia.
13. min - GOOL! Jastrzębie skutecznie wykorzystuje przewagę liczebną na lodzie, a potężnym strzałem z prawego skrzydła popisał się Mikyska.
13. min - Kara dla Jeziorskiego.
12. min - Górny strzelił z linii niebieskiej. Fucik dobrze zbił gumę parkanem.
11. min - Boivin mocno uderzył sprzed bulików, lecz Kieler dobrze obronił ten strzał.
9. min - Zmiana w bramce JKH. Balizsa zastąpił Kieler.
9. min - GOOL! Zaledwie 22 sekund potrzebowali tyszanie do ponownego prowadzenia w meczu, a na listę strzelców wpisał się Krzyżek.
9. min - GOOL! Do wyrównania w spotkaniu doprowadza Rajamaki. Oddał strzał z bliskiej odległości pod poprzeczkę.

8. min - Kaleinkovas strzelił z bliskiej odległości do tyskiej bramki, ale tyski bramkarz pozostał czujny na posterunku.
7. min - Mikyska oddał strzał z ostrego kąta. Fucik złapał gumę i zamroził grę.
6. min - Mamy dużo walki przy bandach. Żadna z drużyn nie odpuszcza walki o krążek.
5. min - Marzec dobrze powstrzymał Urbanowicza, który mknął w stronę bramki Fucika.
4. min - Mikyska podał na drugą stronę tafli do Górnego, lecz ten minął się z krążkiem.
2. min - GOOL! Tyszanie szybko wykorzystują przewagę i tym samym otwierają wynik spotkania. Jeziorski zbił gumę w stronę bramki gości po mocnym strzale Pociechy.
1. min - Urbanowicz na ławce kar.
1. min - Rozpoczynamy zmagania w Tychach. W bramkach Fucik i Balizs.

#96 Oskar Jaśkiewicz LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski PS 1 0 0 0 1 0 2 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#40 Oliwier Kasperek PS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Jan Krzyżek LS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Szymon Marzec PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Christian Mroczkowski LS 1 0 0 0 1 -1 2 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
#7 August Nilsson PO 0 1 1 0 1 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 2 2 0 2 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#59 Marcin Horzelski LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Eduards Hugo Jansons PO 0 0 0 0 0 -1 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0