4:3 k. (1:1, 1:1, 1:1, d. 0:0, k. 2:0) Zakończony
0:1 Damian Kapica #95 ( Jiří Gula #89, Patryk Wronka #15 ) +/-
(+) Gula #89, Kapica #95, Kapica #91, Šaur #33, Wronka #15
(-) Bryk #69, Paś #14, Rajamäki #24, Švec #19, Urbanowicz #92
5/5 03:42
1:1 Maciej Urbanowicz #92 ( Raivo Freidenfelds #77, Eduards Hugo Jansons #5 ) +/-
4:3 Josef Mikyska #25 Karny decydujący 65:00
05:53 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Tuukka Rajamäki #24 Nadmierna liczba graczy na lodzie
50:53 2 min. Jiří Gula #89 Opóźnianie gry

Raivo Freidenfelds wykorzystuje decydujący rzut karny i JKH GKS wygrywa z Comarch Cracovią 4:3
KONIEC DOGRYWKI.
65. min - Graborenko !!! Zatańczył z Bálizsem, ale ten okazał się lepszy od Białorusina.
65. min - Górny zagrywał pod bramkę, ale jego podanie zostało zatrzymane przez defensorów JKH.
64. min - Kasperlik pojechał w indywidualnej kontrze i uderzył z nadgarstka. Broni Bálizs
63. min - Urbanowicz z nadgarstka, broni Zabolotny.
62. min - Sawicki w dwukowej akcji uderza z bliskiej odległości z nadgarstka, ale broni bramkarz JKH.
61. min - Podanie Pasia niedokładne, ale nie wykorzystali tego goście.
Zaczynamy dogrywkę. Wznowienie dla gospodarzy.

KONIEC 3. TERCJI.
60 min - Krejčí równo z syreną, ale łapie gumę Bálizs.
60. min - Czas dla JKH GKS Jastrzębie.
59. min - Wygląda na to, że będziemy mieli dogrywkę.
58. min - Próbował od zachrystii Graborenko, ale czujny bramkarz gospodarzy.
57. min - Sam na sam Kasperlik !!! Broni dwukrotnie bramkarz JKH.
55. min - Švec z dwóch metrów !!!. Instynktownie broni Zabolotny.
54. min - Graborenko chciał uderzyć z linii niebieskiej, ale nieczysto trafił w gumę.
53. min - Gra się bardzo uspokoiła i toczy się w środkowej tercji.
52. min - GOOOL !!! Dominik Paś uderza z bliskiej odległości. Nie złączył parkanów Zabolotny i guma wturlała się do bramki.
51. min - Gula za opóźnianie gry ląduje na ławce kar.

50. min - Urbanowicz kręcił obrońcami przez dłuższy czas, po czym oddał strzał, ale został obroniony przez Zabolotnego.
48. min - Mikyska uderzył z zerowego kąta i prawie zaskoczył Zabolotnego. Po chwili Jansons uderzył od razu po wygranym wznowieniu, ale jego próba została zablokowana.
47. min - Gra nam się nieco uspokoiła.
45. min - Jansons z bliska uderza bardzo niecelnie po chwili jego koledzy nie potrafili trafić na niemalże pustą bramkę.
44. min - Damian Kapica dwukrotnie próbował pokonać bramkarza JKH. Pierwszy raz w sytuacji sam na sam, ale jego próbę zatrzymał golkiper JKH, a dobitka również padła jego łupem.
43. min - Rajamäki próbował podawać pod bramką zamiast strzelać, ale to mu się nie opłaciło.
42. min - GOOOL !!! Erik Němec daje prowadzenie swojej drużynie.
42. min - Ševčenko z ostrego kąta. Tylko słupek !!!.
41. min - Kinnunen wrzucił krążek z linii niebieskiej, próbował strącać jeden z jego kolegów, nie ma bramki. Po chwili strzał Kaleinikovasa łapie do raka Zabolotny.
Wznowienie dla gości.

KONIEC 2. TERCJI.
40. min - Goście w pełnym zestawieniu.
39. min - Teraz czterokrotnie bombardowali bramkę Cracovii zawodnicy JKH. W każdej z tych szans świetnie spisał się golkiper gości.
38. min - Gula na ławce kar.
37. min - Sygnalizowana kara dla Cracovii. JKH bez bramkarza.
36. min - Rajamäki sam na sam, ale broni David Zabolotny.
35. min -  Teraz próbowali Jansons i Pelaczyk, ale bez efektu bramkowego.
34. min - GOOOL !!! Wronka w sytuacji sam na sam pokonuje bramkarza JKH. 2:2
32. min - Obie drużyny w pełnym zestawieniu.
31. min - Zamieszanie pod bramką Cracovii. Zabolotny sobie tylko znanym sposobem wybronił strzał jednego z napastników JKH.
30. min -  Teraz w krótkim czasie aż 5. zawodników znalazło się na ławce kar. W drużynie Cracovii są to Ježek oraz Rác, a w drużynie JKH Łukasz Nalewajka i Josef Švec. Wszyscy zawodnicy zostali ukarani za ostrość w grze. Natomiast kilka sekund później do swoich kolegów dołączył Fabian Kapica za zahaczanie.
29. min - Kaleinikovas z bliska uderza minimalnie obok bramki.
28. min - Freidenfelds, pojechał w indywidualnej kontrze, pociągnął z nadgarstka. Łapie krążek Zabolotny. Po chwili zamieszanie pod krakowską bramką, ale nie ma gola.
27. min - Kinnunen zrobił potężny zamach i uderzył spod niebieskiej, ale złamał mu się kij, a jego strzał został zablokowany.
26. min - Tomi uderza z ostrego kąta, ale łapie gumę Bálizs.
25. min - GOOOL !!! Freidenelds zagrał do Horzelskiego pod bramkę, a "Horzel" strzałem od słupka wyprowadza JKH na prowadzenie. 2:1
25. min - Jansons uderzył z linii niebieskiej, ale odbija kijem Zabolotny, po chwili bramkarz gości broni groźną kontrę Raivo Freidenfeldsa.
24. min - Uwolnienie. Gra wycofana do tercji JKH.
23. min - Blanik uderzył z nadgarstka, ale broni jego strzał Zabolotny.
22. min - JKH w pełnym składzie. Po chwili Bryk uderzył z trzech metrów, ale zatrzymał go Zabolotny.
21. min - Dobry najazd Romana Ráca, ale defensorzy JKH powstrzymali swojego byłego kolegę do spółki ze swoim bramkarzem.
Zaczynamy drugą tercję. Wznowienie dla gości.

Ważna informacja !!! Na stronie polski hokej eu jest błędnie napisany strzelec gola dla Cracovii, ponieważ bramkę strzelił Damian Kapica a nie Damian Kapa. Damiana Kapy nie ma nawet w składzie na ten mecz. Przepraszam, za wcześniejsze błędne info.

KONIEC 1. TERCJI.
20. min - Němec z nadgarstka uderza obok bramki.
19. min - Paś na ławce kar.
19. min - Rác w indywidualnej kontrze minął obrońców JKH, ale zagrał niecelnie i akcja przerwana.
18. min - Pelaczyk przejechał połowę lodowiska, został zahaczany przez jednego z zawodników gości, po chwili uderzył na bramkę, ale jego próbę złapał Zabolotny.
17. min - JKH w pełnym zestawieniu. Goście nie zagrozili bramce gospodarzy.
16. min - Mądrze bronią się gospodarze.
15. min - Kara dla Górnego za spowodowanie upadku przeciwnika.
13. min - Niedokładne podanie Pasia w tercji rywali. Mógł strzelać, ale zdecydował się zagrywać do kolegi z zespołu. Po chwili Šaur mocno strzelił z linii niebieskiej, ale broni golkiper JKH.
12. min - Podanie Sinegubovsa pod bramkę przerwał... sędzia. I tym samym goście przejęli krążek.
11. min - Akcje przenoszą się spod jednej bramki pod drugą. Szybki mecz w Jastrzębiu-Zdroju.
10 min - Zamieszanie pod krakowską bramką, Maciej Urbanowicz mógł strzelić gola ale w decydującym momencie krążek podskoczył mu przed łopatką kija.
9. min - GOOOL !!! Urbanowicz tuż po wyjściu z ławki kar znalazł się sam na sam z Zabolotnym i pokonał bramkarza krakowian. 1:1
9. min - Sawicki z ostrego kąta. Broni golkiper JKH. Gospodarze już w 4/5.
8. min - Gula mocno z niebieskiej, ale odbija parkanem Bálizs. Trwa ostrzał jastrzębskiej bramki.
7. min - Urbanowicz za trzymanie odesłany na ławkę kar. Gwizdy na trybunach.
6. min - Gospodarze zagrali w sześciu i teraz przez dwie minuty zagrają w 4/5

5.  min - Pelaczyk z ostrego kata uderza obok bramki.
4. min - GOOOL !!! Strzał Guli z niebieskiej odbił parkanem bramkarz JKH, jednak wobec dobitki Damiana Kapicy był już bezradny. 0:1.
4. min - Uderzenie Kasperlika z bulika i kaskiem odbija golkiper JKH.
3. min - Z indywidualną akcją urwał się Pelaczyk, ale zagrał niedokładnie i akcja spaliła na panewce. Po przeciwnej stronie Martin Kasperlik przegrał pojedynek z Bálizsem.
3. min - Uwolnienie gra wycofana do tercji JKH.
2. min - Najpierw z niebieskiej uderzał Kostek, jego strzał obronił Zabolotny, a chwilę później Bdžoch w indywidualnej kontrze nie trafił w światło bramki.
1. min - Zaczynamy. Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.
Obie drużyny już na lodzie. W bramkach Bence Bálizs oraz David Zabolotny.
Dzień dobry Państwu. Zapraszam na kolejny mecz 34 kolejki Polskiej Hokej Ligi między JKH GKS Jastrzębie i Comarch Cracovia Kraków. Czy jastrzębianie przełamią impass i wygrają po raz pierwszy z gośćmi z "Grodu Kraka" w tym sezonie. Relację prowadzi dla Państwa Marcin Janicki.

#59 Marcin Horzelski LO 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Eduards Hugo Jansons PO 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Mark Kaleinikovas LS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Jauhienij Kamienieu PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Arkadiusz Kostek LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0