0:1 Grzegorz Pasiut #18 ( Brandon Magee #19, Maciej Kruczek #12 ) +/-
0:2 Hampus Olsson #95 ( Shigeki Hitosato #91, Marcin Kolusz #20 ) +/-
1:2 Christian Blomqvist #20 ( Sebastian Modén #7, Jarosław Rzeszutko #13 ) +/-
(+) Blomqvist #20, Kogut #68, Modén #7, Naróg #15, Rzeszutko #13
(-) Pulkkinen #11, Rompkowski #97, Wanacki #5
(+2) 5/3 25:40
2:2 Aleksandr Pawlenko #11 ( Jarosław Rzeszutko #13, Witalij Andrejkiw #69 ) +/-

KONIEC SPOTKANIA
63. min - GOOOLLL!!! Magge po podaniu przez Lehtonena uderza mocno po lodzie i umieszcza krążek w bramce Spesnego.
62. min - Pasiut przejął krążek w tercji ataku, ale nie miał z kim go rozegrać, ponieważ koledzy się zmieniali.
61. min - Obie trójki już na lodzie. Zaczynamy.

KONIEC TRZECIEJ TERCJI
60. min - Syrena kończy trzecią odsłonę. Za chwilę będziemy mieli 5 minutową dogrywkę.
60. min - Sikora mógł zakończyć to spotkanie, ale jego strzał mija bramkę Murraya. Będziemy mieli dogrywkę w tym spotkaniu.
59, min - Mogle przed szansą na bramkę, ale górą Spesny.
58. min - Strzał Rzeszutki minimalnie nad poprzeczką bramki Murraya.
56. min - GOOOLLL!!! Mamy wyrównanie. Zmasowane ataki Zagłębia w końcu przyniosły efekt. Rzeszutko będąc za bramką Murraya doskonale obsłużył Pavlenkę, a ten strzałem po lodzie umieszcza gumę w bramce GKS-u.
55. min - Moden wprost w Murraya.
54. min - Sikora przedryblował dwóch rywali, ale ostatecznie jego rajd został zakończony słabym strzałem.
52. min - Błąd Murraya przy przyjęciu krążka i sosnowiczanie mieli okazje na wyrównanie, ale żaden z gospodarzy nie zdołał skierować krążka do pustej bramki.
51. min - Kolusz mocno uderza z niebieskiej. Spesny odbija to uderzenie.
48. min - Strzał Kruczka mija dalszy słupek bramki Spesnego.
47. min - Zagłębie mocno przyspieszyło w ostatnich minutach i katowiczanie zepchnięci momentami do głębokiej defensywy.
45. min - Pavlenko próbował z ostrego kąta. Murray pewnie broni to uderzenie.
44. min - Hitosato strzela z lewego bulika, ale Spesny odbija to uderzenie. Wajda próbował jeszcze dobijać krążek, lecz grę przerywają gwizdki sędziów, ponieważ bramka gospodarzy została ruszona.
43. min - Pavlenko mocno z prawego bulika. Murray broni to uderzenie.
42. min - Moden poszedł z samotną akcją, ale górą Murray, który ze spokojem wyłapał strzał.
41. min - Zaczynamy trzecią odsłonę. Krążek dla Zagłębia.

KONIEC DRUGIEJ TERCJI
40. min - Syrena kończy drugą tercję.
39. min - Kruczek próbował z niebieskiej, ale Spesny pewnie odbija krążek i po chwili obrońcy wybijają gumę z tercji.
38. min - Kotlorz na ławce kar i GKS praktycznie już do końca tercji będzie grać w przewadze.
36, min - Spesny pewnie odbija krążek po strzale Hitosato z czystej pozycji.
34. min - Piotrowicz miał doskonałą okazję na wyrównanie, ale nie trafia w krążek tuż przed Murrayem.
32. min - Zagłębie w pełnym zestawieniu.
30. min - Wykluczenie po stronie gospodarzy. Na ławce kar Piotrowicz.
28. min - Kocioł pod bramką Zagłębia po gwizdku sędziego, ale rozjemcy szybko opanowują sytuacje.
26. min - GOOOLLL!!! Doskonale rozegrana przewaga przez Zagłębie i nowy nabytek Zagłębia Blomqvist strzela kontaktową bramkę.
25. min - Podwójne wykluczenie w drużynie GKS-u.
23. min - GOOOLLL!!! Olsson podwyższa prowadzenie na 0:2, po doskonałym podaniu przez Hitosato.
22. min - Za lekkie podanie Witeckiego po wjechaniu do tercji ataku i krążek przejmuje katowiczanie.
21. min - Obie piątki już na lodzie. Zaczynamy drugą odsłonę.

KONIEC PIERWSZEJ TERCJI
20. min - Syrena kończy pierwszą tercje spotkania.
18. min - Moden próbował zaskoczyć Murraya strzałem z zerowego kąta, lecz ten czujnie pilnował prawego słupka.
15. min - Katowiczanie w pełnym zestawieniu.
15. min - Mamy chwilową przerwę w grze, ponieważ na lodzie pojawiła się krew u jednego z zawodników Zagłębia, a konkretnie Bernackiego.
13. min - Hitosato odpocznie dwie minuty za atak kijem trzymanym oburącz.
12. min - Strzał Piotrowicza ląduje w okolicach spojenia bramki Murraya.
12. min. Kruczek dostał idealne podanie przed bramkę od Hitosato. Nie miał jednak miejsca na oddanie strzału.
10. min - Nahuńko tuż po przejechaniu niebieskiej linii oddaje strzał. Murray z trudem odbija parkanem krążek.
8. min - Kolejna próba Fraszki, Krążek po jego strzale zatrzymuje się na łyżwach obrońców Zagłębia.
5. min - Kopia sytuacji sprzed chwili. Tym razem Fraszko stanął przed bramką, lecz uderzył obok słupka.
3. min - GOOOLLL!!! Grzegorz Pasiut otwiera wynik dzisiejszego spotkania mocnym strzałem po lodzie okolic bulika.
2. min - Mocne otwarcie z obu stron. Pod obiema bramkami było gorąco.
1. min - Ruszamy!!!

#98 Michał Bernacki PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Christian Blomqvist PS 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Kacper Opiłka PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Aleksandr Pawlenko PS 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0