Mistrz Polski vs Zdobywca Pucharu Polski / Finał 2022
17:30 2 min. Grzegorz Pasiut #18 Atak kijem trzymanym oburącz
17:30 2 min. Marek Račuk #21 Atak kijem trzymanym oburącz
19:27 2 min. Patryk Wronka #15 Uderzanie kijem
21:42 2 min. Igor Smal #48 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:07 2 min. Radosław Sawicki #13 Zahaczenie

Koniec!
58. min - GOOOOL! Monto przytomnie do Olssona, a ten z skopletował hattricka!
58. min - GOOOOL! Blomqvist mógł strzelać, ale wolał podać do Pulkkinena, który pokonał Zabolotnego!

56. min - W spokojnym tempie zmierzamy do końca meczu.
54. min - Fraszko wypatrzył Pasiuta, ten z bekhendu obok bramki!
53. min - Cały czas w natarciu gospodarze.
52. min - W komplecie goście!
50. min - Kara dla zawodnika Cracovii!
48. min - Brynkus z ostrego kąta, broni golkiper GieKSy.
47. min - Murray dwukrotnie broni parkanami!
45. min - GOOOOL! Zamieszanie pod bramką gości, najprzytomniejszy Blomqvist, który notuje dublet!
44. min - Zabolotny podbił potężny strzał napastnika gospodarzy!
42. min - GOOOOL! Krężołek z popędził lewą stroną i zagrał do Blomqvista, który pokonał bramkarza gości!
42. min - Olsson mógł mieć hattricka, ale Zabolotny ratuję swój zespół!
41. min - Gramy, z pierwszym uderzeniem Cracovia!

Koniec 2. tercji
39. min - Świetne podanie zza bramki do Magee, ale ten z najbliższej odległości prosto w Zabolotnego!
38. min - Szansa przed Brynkusem, ale jego akcja nie zakończyła się golem!
37. min - Szybka kontra krakowian, mrozi gumę Murray.
35. min - Csamango długo holował krążek, uderzył z problemami bramkarz GieKSy!
34. min - Wrzutka pod bramkę Murray'a, który broni instynktownie parkanem.
33. min - Wysoko bronią krakowianie, pogubili się katowiczanie, ale dość szczęśliwie utrzymal się przy krążku.
30. min - GOOOL! Kruczek najechał z prawej strony i uderzył pomiędzy parkanami Zabolotnego!
28. min - Zamieszanie pod bramką GieKSy, był tam Csamango, ale nie zorientował się gdzie się guma.
27. min - GOOOOL! Sawicki znakomicie z lewej strony obsłużył Gulę, a ten pokonuje Murray'a!
25. min - W komplecie GieKSa.
23. min - Smal na ławce kar!
23. min - Kontra gospodarzy, Smal z bekhendu niecelnie!
22. min - GOOOL! Olsson zmienia tor lotu krążka po wrzutce Pasiuta i mamy drugie trafienie dla GieKSy!
21. min - Gramy!

Koniec 1. tercji
20. min - Zamieszanie pod bramką Zabolotnego, słychać gwizdki, więc mamy przerwę w grze.
20. min - Wronka na ławce kar!
18. min - Gramy 4 na 4!

17. min - Jezek dwukrotnie próbował po lodzie z lewej strony, ale dwukrotnie broni parkanem golkiper GieKSy.
15. min - Murray sparował krążek do boku, był tam zawodnik "Pasów", który nie dosięgnął gumy.
13. min - Smal z niebieskiej do raka Zabolotnego.
12. min - Michalski dostał podanie na prawą stronę, uderzył w dobrze ustawionego Murray'a.
10. min - Wronka pognał spod własnej bramki w stronę Murray'a, minął prawie wszystkich zawodników, ale z jego strzałem poradził sobie bramkarz gospodarzy!
7. min - GOOOL! Wygrany bulik przez katowiczan, z krążkiem do boku zjechał Hitosato, który wyłożył gumę prawie do pustej bramki Olssonowi, a ten umieścił ją w bramce!
5. min - Strata zawodnika "Pasów" zza własną bramką, guma trafiła do Kruczka, który huknął z między bulików, ale bramkarz krakowian dobrze interweniował!
4. min - Zabolotny z dwiema pierwszymi pewnymi interwencjami po strzałach z dystansu.
3. min - Zdecydowanie więcej roboty ma golkiper katowiczan.
2. min - Kasperlik sam na sam z Murray'em, ale krążek po strzale z bekhendu powędrował nad poprzeczką!
1. min - Gramy, wznowienie dla GieKSy!

#39 Rok Stojanovič B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#72 David Zabolotny B 7 7.00 39 16 6 17 0 0 82.05 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0