Rozgrywki: 2022/23 - Liga Mistrzów: Faza grupowa
0:1 Marcel Brandt #92 ( Taylor Leier #7 ) (+1) 5/4 23:40
0:2 Taylor Leier #7 ( Travis St. Denis #74 ) 5/5 37:19
0:4 Taylor Leier #7 ( Travis St. Denis #74, Marcel Brandt #92 ) (+1) 5/4 48:22
11:50 2 min. Robert Arrak #10 Zahaczenie
15:49 2 min. Kayle Doetzel #48 Przeszkadzanie
19:39 2 min. Mike Connolly #22 Uderzanie kijem
19:51 2 min. Marcel Brandt #92 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
22:42 2 min. Matias Sointu #67 Zahaczenie
27:24 2 min. Marek Račuk #21 Wysoko uniesiony kij
31:08 2 min. Martin Kasperlík #82 Przeszkadzanie
34:27 2 min. Sandro Schönberger #27 Uderzanie kijem
45:50 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Mark Zengerle #89 Nadmierna liczba graczy na lodzie
47:41 2 min. Erik Němec #14 Zahaczenie
51:17 2 min. Robert Arrak #10 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:59 2 min. Patrik Husák #44 Zahaczenie

- 59 min - Krążek przed bramką Miska, ale nie zdołał umieścić krążka w bramce Rac.
- 56 min - Groźna akcja pod bramką Stojanovica, ale ten odbija gumę parkanem.
- 55 min - Spokojna gra już ekipy z Niemiec.
- 53 min - Z pierwszego krążka uderzył Turbnull, ale odbija parkanem Stojanovic.
- 52 min - Pierwsza minuta osłabienia wybroniona.
- 51 min - Arrak podciął rywala we własnej tercji. Goście ponownie zagrają w przewadze.
- 50 min - Wronka próbuje sam zainicjować bramkę rywala, ale nie stwarza to póki co dogodnych sytucji.
- 49 min - GOL! 0-4! Leier przed bramką dołożył kija po dokładnym podaniu St. Denisa i pokonał bramkarza Cracovii!
- 48 min - Kara dla Cracovii, Nemec zahaczył rywala w tercji ataku i udaje się na ławkę kar.
- 48 min - Strzał z pierwszego krążka Guli mija bramkę Miska.
- 47 min - Kasperlik przed bramką, ale zablokowany.
- 47 min - Kara dla gości za nadmierną ilość graczy na lodzie. W przewadze gospodarze.
- 46 min - Szansa przed Csamango, ale uderzył w parkan bramkarza.
- 45 min - Krążek uderza w telebim i mamy przerwę w grze.
- 44 min - Na bramkę rywala ruszył Kasperlik, ale jego strzał po lodzie z trudem łapie Miska.
- 44 min - Doetzel spod bandy, ale odbija skutecznie Miska.
- 43 min - Na razie spokojna gra obu drużyn. Wrzutka Cracovii pod bramkę i mrozi gumę Miska.

- Koniec II tercji.
- 40 min - GOL! 0-3! Podanie zza bramki i guma odbija się od łyżwy Doetzela i wpada do siatki! Zaskoczony całkowicie bramkarz "Pasów".
- 39 min - Strzał Akesona odbija parkanem Stojanovic. Przycisnęli goście.
- 37 min - GOL! 0-2! Stojanovic nie trafił w krażek i guma wpadła do bramki! O krążek walczył z obrońca Leier zagarnął go do przodu a bramkarz Cracovii nie trafił w gumę i ta wpadła po lodzie pomiędzy jego parkany!
- 36 min - Z boku uderzył Sawicki, ale to nie zaskoczyło bramkarza Straubinga.
- 35 min - Wronka dostał podanie przed bramkę i uderzył z pierwszego krążka prosto w bramkarza. Ależ to była tzw. "setka"!
- 34 min - Świetna sytuacja Doetzela, ale z bliska niedokładnie uderza i marnuje okazje. Był jednak przy tym faulowany i będzie kara dla Schonbergera.
- 33 min - Mocny strzał Turnbulla trafia w kask bramkarza Cracovii.
- 32 min - Spod niebieskiej huknął Brandt, ale odbija Stojanovic.
- 31 min - Strzał z bulika Akesona, pewnie mrozi gumę Stojanovic.
- 31 min - Mocno przy bandzie zaatakowany został Kasperlik przez Leiera. Napastnik Cracovii zaraz nie wytrzymał ciśnienia i faulował rywala.
- 31 min - Strzał Bourque, zamieszanie pod bramką i mrozi gumę Stojanovic.
- 29 min - Cracovia wybroniła się z osłabienia.
- 28 min - Zamieszanie pod bramką Stojanovica, ale guma nie wpadła do bramki.
- 27 min - Kara dla Racuka. Wcześniej dobrą sytuację miał Scheid ale broni Stojanovic.
- 26 min - Sam na sam Luke Adam i broni Stojanovic. Kontra Cracovii 2 na 1, ale Racuk nie zdołał pokonać Miska!
- 25 min - Cracovia zamknięta we własnej tercji, upadając na lód strzał oddał Brunnhuber. Odbija Stojanovic.
- 24 min - GOL! 0-1! Brandt uderzył spod niebieskiej a zasłonięty przez zawodnika Straubinga bramkarz Cracovii przepuszcza gumę tuż przy słupku!
- 23 min - Kara dla Sointu, który faulował Connolleygo. Napastnik gości chwilę wcześniej oddał z dwóch metrów groźny strzał, ale broni parkanem Stojanovic.
- 22 min - Obstrzeliwana bramka Miska. Uderzał Rac, Jezek i Kasperlik. Jednak świetnie ustawił się w bramce Miska.
- 21 min - Mocny strzał spod niebieskiej Guli, ale prosto w bramkarza.
- Drugą tercję rozpoczynamy od przewagi 5 na 3 gospodarzy.

- Koniec I tercji. Na razie bez goli.
- 20 min - Druga kara dla gości, Marcel Brandt wystrzelił gumę poza taflę i będzie 5 na 3 przez 1:49!
- 20 min - Connolly faulował w tercji ataku i mamy przewagę po raz pierwszy dla gospodarzy.
- 19 min - Świetne dwie okazję miał po indywidualnej akcji Brynkus. Najpierw uderzył z boku, ale ofiarnie wybronił strzał Miska, napastnik Cracovii przechwycił gumę i drugi raz z nadgarstka postraszył rywala.
- 18 min - Podanie przed bramkę i myli się z bliska St. Denis. Uderzył obok słupka!
- 17 min - Groźnie z nadgarstka St. Denis, odbija do boku Stojanovic. Trudne chwile gospodarzy.
- 17 min - Spod niebieskiej gumę wrzucił Connolly a tuż przed bramką lot krążka zmienił Adam. Broni instynktownie Stojanovic parkanem!
- 16 min - Doetzel otrzymał dwie minuty za przeszkadzanie. W przewadze goście.
- 16 min - Gula w wyśmienitej sytuacji, był sam przed bramkarzem i mógł go zapytać w który róg strzelać, ale uderzył prosto w niego! Lekkie przepychanki pod bramką Straubinga.
- 15 min - Wronka w indywidualnej akcji, ruszył prawą stroną - ale jego strzał z ostrego kąta zatrzymuje Miska.
- 14 min - Gospodarze wybronili się z osłabienia.
- 13 min - Kibice domagali się kary bo ich zawodnik był podcinany we własnej tercji, ale sędziowie bez reakcji.
- 13 min - Groźnie uderzał Connolly, na posterunku Stojanovic.
- 12 min - W dobrej sytuacji faulowany Brunnhuber przez Arraka. Zdołał jeszcze oddać strzał ale przeleciał on nad poprzeczką. Kara 2 minuty dla Estońskiego zawodnika.
- 12 min - Dwie świetne szanse drużyny z Niemiec. Najpierw Connolly a następnie Tuomie nie zdołali pokonać Stojanovica.
- 11 min - Leier dostał podanie przed bramk0ę, ale nie zdołał pokonać Stojanovica.
- 10 min - Próba akcji Wronki, ale on i jego atak zatrzymany pod bandą. Bez zagrożenia.
- 9 min - Zamieszanie pod bramką Stojanovica, ale guma mija słupek.
- 7 min - Drużyna z Niemiec zamknęła rywali w ich tercji, ale bez groźnej strzału.
- 6 min - Uderzenie z bulika, odbija po rykoszecie bramkarz Cracovii. Z dobitką ruszył Adam Luke, ale nie dał się zaskoczyć Stojanovic.
- 5 min - Interwencja bramkarza Cracovii, pewnie chwyta gumę.
- 3 min  - Zamieszanie pod bramką Stojanovica, ale ten mrozi gumę
- 2 min - Uderzenie Racuka trafia w słupek, ale bocznej konstrukcji bramki.