Rozgrywki: 2022/23 - Liga Mistrzów: Faza grupowa
Faza grupowa / Grupa F
1:0 Martin Kasperlík #82 ( Roman Rác #88, Radosław Sawicki #13 ) (+1) 5/4 08:10
1:1 Blaž Tomaževič #98 ( Robert Sabolič #55 ) 5/5 10:41
2:1 Martin Kasperlík #82 ( Patryk Wronka #15, Daniel Krejčí #27 ) 5/5 32:02
2:2 Nicolas Mattinen #52 ( Blaž Tomaževič #98, Andrew Desjardins #84 ) (+2) 5/3 35:52
23:50 2 min. Rok Stojanovič #39 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:08 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Sebastian Brynkus #71 Nadmierna liczba graczy na lodzie
29:34 2 min. Robert Arrak #10 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
30:37 2 min. Andrew Desjardins #84 Ostrość
30:37 2 min. Aleš Ježek #90 Ostrość
34:11 2 min. Erik Němec #14 Wysoko uniesiony kij
34:46 2 min. Kayle Doetzel #48 Rzucenie na bandę
38:55 2 min. Derek Joslin #28 Przeszkadzanie
47:23 2 min. Matias Sointu #67 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
48:14 2 min. Kevin Moderer #74 Atak kijem trzymanym oburącz
52:01 2 min. Artūrs Kulda #17 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:15 2 min. Matias Sointu #67 Zahaczenie

- Koniec Meczu
- 59 min - GOL! 4-2! Do pustej bramki trafia Mateusz Michalski!
- 57 min - Kasperlik przed bramką, ale przy strzale został zablokowany.
- 56 min - Uderzenie Lindnera po kasku Stojanovica wychodzi poza taflę.
- 56 min - Zamieszanie pod bramką Stojanovica, ale nie dał się pokonać po strzale Grafenthina.
- 55 min - Ostatnie sekundy przewagi i mocny strzał Rauchenwald zza bulika zatrzymuje Stojanovic.
- 55 min - Cracovia spokojnie w defensywie, bez większego zagrożenia.
- 54 min - Tym razem kara dla Sointu. Przez niespełna minutę będzie gra toczyła się 4 na 4.
- 53 min - Sawicki do Wronki wzdłuż bramki, lecz ten drugi zbyt długo czekał i uderzył w parkan bramkarza.
- 52 min - Kulda trafia na ławkę kar za spowodowanie upadku przeciwnika. W przewadze Cracovia.
- 52 min - Walka przy bandzie o krążek w tercji gospodarzy.
- 51 min - Kontra Wallenty, ale strzał z bulika zatrzymany przez Stojanovica.
- 50 min - Strzał Polaka, odbija bramkarz Villach.
- 49 min. - GOL! 3-2! Roman Rac! Błąd Sabolica przy wyprowadzaniu krążka, który przejął napastnik Cracovii i w sytuacji sam na sam pokonał Schmidta!
- 48 min - Krótka przewaga gości. Na ławkę kar siada Moderer za powalenie pod bramką Jezka
- 48 min - Kara dla Cracovii. Ponownie za wystrzelenie krążka poza taflę. Na ławce Sointu.
- 47 min - Aktywny Kasperlik, ale jego strzał odbija nad poprzeczką bramkarz Villach.
- 46 min - W sytuacji sam na sam Tomaževič, ale Stojanovic wygrał ten pojedynek!
- 46 min - Gula pod bramką dołożył kija, ale krążek minął słupek.
- 45 min - Z trzech metrów Nemec, ale odbijaką skutecznie Schmidt.
- 44 min - Mocny strzał Sabolica, ale parkanem do boku odbija Stojanovic.
- 42 min - Sam na sam Kasperlik, ale uderzył w słupek!
- 41 min - Groźnie uderzył Despres, ale na raty odbija Stojanovic. Dość niepewnie.

- 40 min - Koniec II tercji.
- 40 min - Kara dla Joslina, ale błąd w rozgrywaniu przewagi i zaraz na ławkę kar trafia Doetzel za podcięcie rywala gdy wychodził na czystą pozycję w sytuacji 2 na 1.
- 39 min - Strzał Husaka spod niebieskiej, obok bramki.
- 38 min - Jezek dostał podanie na czystą pozycję ale zbyt długo czekał i jego strzał został zablokowany.
- 36 min - GOL! 2-2! Mattinen huknął spod niebieskiej w same okienko bramki Stojanovica.
- 36 min - Groźnie uderzał niepilnowany Desjardis, ale dobrze skrócił kąt Stojanovic i odbił gumę.
- 35 min - Druga kara dla Cracovii. Będzie przewaga 5 na 3 przez 1:25.
- 34 min - Kara dla Nemca za wysoki kij. W przewadze drużyna z Austrii.
- 32 min - GOL! 2-1 Sam na sam Kasperlik! Podanie Wronki do czeskiego napastnika a ten skutecznie uderzył po lodzie nie dając szans Schmidtowi.
- 31 min - Strzał spod niebieskiej, lot krążka zmienił pod bramką Moderer, jednak świetnie przemieścił się w bramce Stojanovic i chwycił gumę.
- 30 min - Wymiana uprzejmości pomiędzy Jezkiem a Desjardinsem. Obaj trafiają na ławkę kar.
- 30 min - Mocny strzał Mattinena odbija Stojanovic, dobitka również nieskuteczna.
- 29 min - Kontra Csamango, jego strzał z nadgarstka sprawił wiele problemów Schmidtowi.
- 28 min - Cracovia nie dała się zaskoczyć i bez problemu obroniła się w osłabieniu.
- 27 min - Kara dla Cracovii za nadmierną ilość graczy na lodzie. W przewadze goście.
- 27 min - Arrak dostał dobre podanie, ale zbierał się do tego zbyt wolno i zbyt lekki strzał aby zaskoczyć Schmidt.
- 26 min - Gula spod bandy, ale po rykoszecie nie dociera do bramki.
- 25 min - Strzał z boku Raca, odbija Schmidt.
- 24 min - Źle Wronka we własnej tercji, dał sobie odebrać krążek przy bandzie i faulu przed bramką dopuścił się Stojanovic. Gramy 4 na 4.
- 23 min - Kara dla Moderera. W przewadze gospodarze.

- 22 min - Wronka ponownie przed szansą, ale przełożył gumę i uderzył obok słupka.
- 22 min - Wymiana krążka Wronki z Polakiem i strzał tego pierwszego zbyt lekki i odbija bramkarz.
- 21 min - Desjardins z okolicy bulika uderzył w bok słupka.

- Koniec I tercji.
- 19 min - Świetna okazja Cracovii Polak dopadł do długiego podania w tercję rywala, wyszedł bramkarz Villach a napastnik Cracovii oddał strzał do pustej bramki ale ofiarna interwencja Kuldy zapobiega utraty gola!
- 18 min - Kontra Cracovii 2 na 1, Kasperlik ruszył z prawej strony, podał dokładnie do Doetzela wzdłuż bramki, ale ten z metra trafił prosto w bramkarza.
- 17 min - Na ławkę kar trafia Vojtech Polak i drużyna z Austrii gra w przewadze 4 na 3.
- 17 min - Moderer zaatakował Raca przez co powstała przepychanka. Obaj trafiają na ławkę kar.
- 16 min - Zagranie wysokim kijem, przerwa w grze.
- 14 min - Z niebieskiej Joslin, odbija Stojanovic.
- 13 min - Michalski objechał bramkę i próbował zaskoczyć bramkarza strzałem w krótki róg, ale ten nie dał się pokonać.
- 11 min - GOL! 1-1! Podanie pod bramkę i kija dołożył Tomaževič. W pierwszej chwili wydawało się, że Stojanovic złapię gumę, ale ta jednak wpadła do siatki.
- 11 min - Spalony w polu bramkowym, Jezek przepychał się tuż przed bramkarzem z Desjardinsem.
- 10 min - Mattinen z niebieskiej, pewnie w parkanach krążek zatrzymuje Stojanovic.
- 10 min - Z trzech metrów uderzył Rauchenwald, łapie do raka pewnie Stojanovic.
- 9 min - GOL! 1-0! Z bliska strzał Kasperlik dobija strzał Raca! Pierwszy gol Cracovii w tej edycji Hokejowej Ligi Mistrzów.
- 8 min - Kara dla zawodnika gości. Na ławce kar Moderer.
- 7 min - Desjardins uderzył z trzech metrów, krążek po kasku ląduje nad bramką.
- 6 min - Mattinen po rykoszecie nad poprzeczką.
- 6 min - Strzał spod niebieskiej czwartej formacji Cracovii, pewnie Schmidt.
- 5 min - Wronka próbował indywidualnie ruszyć w tercję rywala, ale spalony.
- 4 min - Strzał spod bandy Jezka, ale zablokowany.
- 3 min - Z boku uderzył Desrajdins, odbija parkanem Stojanovic.
- 2 min - Sawicki pod bramką, ale trafił w zawodnika. Zaraz ponownie Sawicki po podaniu zza bramki, ale uderzył prosto w bramkarza.
- 1 min - Wallenta zablokowany przed bramką.
- 1 min - Pierwszy krążek dla gości.

Villach SV
#25 Alexander Schmidt B 3 3.05 23 9 7 7 0 0 86.96 59:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#35 Jakob Sprachmann B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0