4:3 Joel Nyström #26 ( Marcus Nilsson #10, Henrik Björklund #41 ) (+1) 5/4
05:47 2 min. Max Lindroth #55 Zahaczenie
25:45 2 min. Sebastian Brynkus #71 Zahaczenie
30:42 2 min. Jakub Šaur #33 Trzymanie kija przeciwnika
31:49 2 min. Henrik Björklund #41 Trzymanie przeciwnika
34:39 2 min. Elliot Ståhlberg #38 Ostrość
34:39 2 min. Vojtěch Polák #24 Ostrość
34:39 2 min. Jakub Šaur #33 Ostrość
39:43 2 min. Martin Kasperlík #82 Wysoko uniesiony kij
48:16 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Martin Johnsen #16 Nadmierna liczba graczy na lodzie
53:41 2 min. Patryk Wronka #15 Spowodowanie upadku przeciwnika
57:17 2 min. Patrik Husák #44 Opóźnianie gry

60. min - Dwie sekundy do końca trzeciej tercji i uwolnienie spowodowane przez Cracovię.
59. min - Trwa ostrzeliwanie bramki Cracovii, ale dobrze w bramce spisuje się Zabolotny.
58. min - Husak wędruje na ławkę kar, a Rudolf Rohacek poprosił o czas dla swojej drużyny.
57. min - Cały czas pustka szwedzka bramka, a goście mocno atakują swoich rywali.
55. min - GOOOOOL!!!!! Nyström huknął sprzed bulików i wpakował gumę do siatki tuż pod poprzeczkę!
55. min - Hildeby we własnym boksie! Do końca trzeciej tercji 5 minut i 20 sekund.
55. min - Czas dla drużyny Färjestad Karlstad.
55. min - Strzał z bliska zamrożony przez Zabolotnego.
54. min - Wronka spowodował upadek przeciwnika i odpocznie 120 sekund na ławce kar.
53. min - Petarda gości bez przyjęcia sprzed bulików zatrzymana przez bramkarza gospodarzy.
51. min - Nilsson próbował z bliska po lodzie, jednak górą Zabolotny!
50. min - Skutecznie bronią się goście.
49. min - Błąd w boksie Szwedów i mamy karę za nadmierną liczbę graczy na lodzie.
48. min - GOOOOOL!!!!! Husak podwyższa prowadzenie Comarch Cracovii na 4:2!
47. min - Dwójkowo atakują gospodarze, ale podanie do partnera z drużyny zostało przecięte przez ofiarnie interweniującego Szweda.
46. min - Rac indywidualnie, ale wpadł na bramkę Hildeby'ego.
45. min - Krakowianie skutecznie rozbijają ataki gości.
44. min - Rac pod bandą walczy o gumę w tercji rywala.
43. min - Trwa napór ze szwedzkiej strony, ale ruszona bramka Cracovii i mamy przerwę w grze.
41. min - Bergqvist huknął mocno z dystansu, lecz górą Zabolotny.

40. min - Kasperlik wędruje na ławkę kar.
40. min - Zagranie przed bramkę, skąd był celny strzał, jednak nie zaskoczył on golkipera gospodarzy.
38. min - Mocny strzał krakowian z niebieskiej powstrzymany przez Hildeby'ego.
37. min - GOOOOL!!!!!!! Racuk indywidualnie pognał prawą stroną, uderzył z bekhendu z ostrego kąta i wpakował gumę do siatki!
37. min - Ofiarna, ale też i skuteczna interwencja Zabolotnego po strzale z zerowego kąta.
36. min - Brynkus z bliska, ale zablokowany przez defensorów rywali.
35. min - Spore zamieszanie pod bramką Cracovii z czego wynikła szarpanina i po dwóch graczy z obu zespołów zostali odesłani na ławkę kar.
34. min - W doskonałej sytuacji sam na sam znalazł się krakowski gracz, który przełożył sobie gumę na bekhend, ale nie trafiłw światło bramki.
33. min - Lekki strzał z bulika pewnie odbity do boku przez Zabolotnego.
32. min - Tym razem Björklund zagrał nieczysto i odpocznie na ławce kar.
31. min - Nieczysto postąpił Saur względem swojego przeciwnika i został odesłany na ławkę kar.
30. min - GOOOOL!!!!! Kasperlik zwiódł obrońcę i został w sytuacji sam na sam i pokonał Szwedzkiego bramkarza!
29. min - "Pasy" goszczą w tercji rywala, ale nic z tego nie wynika.
28. min - Zagranie na środek przed bramkarza, ale Zabolotny wybił tę gumę.
27. min - Dwa potężne uderzenie gości z niebieskiej, ale żaden z nich nie pokonał Zabolotnego.
26. min - Brynkus za zahaczanie wędruje na ławkę kar.
26. min - Zakotłowało się pod bramką Hildeby'ego, ale ostatecznie zdołał zamrozić gumę!
25. min - Gospodarze skutecznie bronią się przed wjazdem rywali do ich tercji.
24. min - Uderzenie krakowian z dystansu, dobitka z bliskiej odległości, ale górą Szwedzki golkiper.
23. min - Trójkowa akcja gości zakończona niecelnym strzałem.
21. min - Krakowianie próbują wyjść z kontrą, lecz nieskutecznie.

20. min - Strzał gości z bliska, ale wprost w parkan Zabolotnego.
19. min - Gospodarze sporo czasu spędzili w tercji rywala, jednak brakowało precyzyjnych uderzeń na bramkę.
18. min - Kontra Raca zwieńczona niecelnym podaniem.
17. min - Sprytne uderzenie Szwedów z lewego bulika, jednak minimalnie minęło ono światło bramki.
16. min - "Pasy" zamknięte we własnej tercji.
15. min - Michalski mocno walczy na bandzie we własnej tercji.
13. min - Sprytnie uderzenie Szwedów z bulika, ale pewnie broni Zabolotny.
12. min - Trójkowa kontra "Pasów" na samego bramkarza, ale górą Szwed.
10. min - Krakowianie skutecznie wyrzucają rywali z własnej tercji.
9. min - GOOOOL!!!! Nilsson uderzył z bulika, dobitka Ejdsella i mamy gola do pustej bramki!
9. min - Groźnie pod bramką gości, krążek odbity przez golkipera Farjestad i opuszcza tercję Szwedów.
8. min - Wronka sam na sam, ale trafiony słupek szwedzkiej bramki!
8. min - GOOOOOL!!!!! Kinnunen przydymił z dystansu i zaskoczył bramkarza gości!
7. min - Ostrzeliwanie bramki Hildeby'ego, ale czujnie golkiper Szwedów.
6. min - Lindroth na ławce kar! 120 sekund gry w przewadze dla Cracovii.
5. min - Napędzają akcję ofensywną "Pasy", ale powstrzymana kontra przez obrońców gości.
4. min - GOOOL!!!!!! Berglund przymierzył bez przyjęcia sprzed bulików i pokonał Zabolotnego!
2. min - Gospodarze przecięli akcję rywali, jednak nie zdołali wyjść z kontrą.
1. min - Rozpoczynamy pierwszą tercję spotkania w Krakowie!

Prowadzący relację: Mikołaj Hoder