04:52 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
11:30 2 min. Olli-Petteri Viinikainen #39 Wysoko uniesiony kij
15:03 2 min. Bogusław Rąpała #23 Spowodowanie upadku przeciwnika
15:20 2 min. Jauhienij Kamienieu #9 Uderzanie kijem
16:54 2 min. Mateusz Bryk #69 Zahaczenie
36:49 2 min. Sebastian Harila #3 Trzymanie przeciwnika
48:15 2 min. Bartosz Florczak #5 Trzymanie kija przeciwnika
52:04 2 min. Bartosz Florczak #5 Zahaczenie

60. min - Teraz Tuukka Rajamäki o centymetry pomylił się celując na pustą bramkę sanoczan z pod własnej bramki.
59. min - Strzał Tamminena mija bramkę gospodarzy.
59. min - Wrzutka Valtoli sparowana do boku przez bramkarza JKH.
58. min - Czas dla STS-u. Świderski zjechał do bosku.
57. min - Próba Rajamäkiego zablokowana, a po drugiej stronie Kalle Valtola trafił w Sienkiewicza.
56. min - Bryk z lewego bulika spróbował zaskoczyć Świderskiego z nadgarstka. Czujny golkiper sanoczan.
55. min - Goście w pełnym zestawieniu.
54. min - Uderzał Bryk z ostrego kąta. Zdążył się przemieścić Świderski.
53. min - Florczak ponownie na ławce kar.
52. min - Heikkinen do Harili !!!. Niepewnie broni Bálizs
51. min - Podanie Šveca pod bramkę przecina Höglund. Goście w pełnym zestawieniu.
50. min - Trwa ofensywa JKH. Strzał bryka z bulika mrozi w parkanach Świderski.
49. min - Florczak na ławce kar.
48. min - Przewracany z indywidualnej kontrze J. Lorraine, ale nie ma kary, a po chwili strzał Valtoli broni parkanem Bálizs.
47. min - Marlon Wróbel z ostrego kąta. Odbija bramkarz JKH. Po drugiej stronie strzał Viinikainena z linii niebieskiej mrozi Filip Świderski.
46. min - Bryk z pod niebieskiej, obok bramki, a kilkadziesiąt sekund później strzelał Mikyska z nadgarstka. Łapie Świderski.
45. min - Krążek utknął teraz między ... getrami Ēriksa Ševčenki. Gra przerwana. Po chwili strzał Josefa Mikyski fenomenalnie broni Filip Świderski.
44. min - Wybicie gumy z tercji JKH, a krążek zahaczył o ... instalację wentylacyjną.
43. min - Kontra Freidenfeldsa, broni Świderski, a następnie strącenie gumy przez Šveca instynktownym refleksem zatrzymuje bramkarz Sanoka.
42. min - Niecelne zagranie Florczaka pod bramką JKH, po chwili próbę Jarosza blokuje Mäkelä.
41. min - Spokojny początek trzeciej odsłony.
Zaczynamy trzecią tercję. Wznowienie dla JKH.

KONIEC 2. TERCJI.
40. min - Goście w pełnym zestawieniu.
39. min - Ponownie Kamienieu. Tym razem uderzył z niebieskiej. Mrozi gumę Świderski.
38. min - Uderzenie z nadgarstka Hugo Jansonsa odbija lewą ręką Świderski, a kilkadziesiąt sekund później bramkarz STS-u zatrzymuje próby Urbanowicza i Kamieniewa.
37. min - Harila za trzymanie odpocznie dwie minuty.
36. min - Sanoczanie uspokajają grę we własnej tercji.
35. min - Strzał Viinikainena spod bandy broni na raty Świderski.
34. min - Uwolnienie. Gra wycofana do tercji JKH.
33. min - GOOOL !!! Strzał Karllssona podbił przed bramką Juho Mäkelä i pokonał Bence Bálizsa 4:2.
32. min - Heikkinen powstrzymany przez Jarosza, a strzał Valtoli broni bramkarz JKH.
31. min - Gra się nieco uspokoiła.
30. min - Urbanowicz sam na sam !!! Prosto do rękawicy Świderskiego.
29. min - Czas dla drużyny JKH.
29. min - Teraz uderzał z lewego skrzydła Bartosz Florczak. Zadźwięczał słupek, następnie Harila objeżdżał bramkę Bálizsa. Czujny golkiper JKH.
28. min - Dobrze teraz Rajamäki powstrzymuje szarżę jednego z sanoczan.
27. min - Teraz szansa przed Juho Mäkelä. Fenomenalnie broni bramkarz JKH. Po tej akcji ucierpiał Mateusz Bryk, który prawdopodobnie dostał kijem w twarz. Nie ma kary.
27. min - GOOOL !!! Strzał Arkadiusza Kostka obronił Świderski, a dobitka Rajamäkiego okazała się skuteczna. 4:1.
25. min - Strzał Mikyski z nadgarstka mija bramkę. Zaraz po tej akcji w dwójkowej kontrze Tamminen strzela obok słupka.
24. min - Indywidualna kontra Dominika Pasia, jednak jego strzał trafia w nogi defensorów Sanoka. Chwilę później J. Lorraine przestrzelił z czterech metrów po podaniu Valtoli.
23. min - Gra toczy się w tercji STS-u.
22. min - Spalony po ataku Rąpały.
21. min - Strzał Viinikainena z przestrzeni między bulikowej. Wyciągnął się jak długi Świderski i złapał ten strzał.
Zaczynamy drugą tercję. Krążek dla gospodarzy.

KONIEC 1. TERCJI.
20. min - Ahoniemi próbował wymanewrować bramkarza JKH. Czujny jednak Bence Bálizs.
19. min - Gospodarze w pełnym zestawieniu.
18. min - Strzał Nalewajki z lewego skrzydła. Obok bramki.
17. min - Gospodarze dobrze się bronią. Rąpała i Kamienieu już na lodzie.
17. min - Bryk za zahaczanie dołącza do Kamieniewa.
16. min - Kamienieu za uderzanie kijem trafia do boksu kar. Gramy 4/4.
16. min - Kara dla Rąpały.

15. min - Kapitalna akcja gości !!! Anioniemi w dwójkowej akcji zagrywa pod bramkę do Sienkiewicza, którego strzał z 3. metrów świetnie broni bramkarz JKH.
14. min - Viinikainen już na lodzie.
14. min - GOOOL !!! Po błędzie sanoczan w sytuacji sam na sam znalazł się Dominik Paś wymanewrował Świderskiego i podwyższa prowadzenie JKH. 3:1.
13. min - Gra toczy się w tercji JKH. Strzał Valtoli łapie bramkarz gospodarzy. 37. sekund do końca kary Viinikainena.
12. min - Viinikainen za wysoki kij trafia na ławkę kar.
11. min - Heikkinen szukał prawego słupka bramki JKH. Przestrzelił.
10. min - Höglund strzelał z linii niebieskiej, przed bramkarzem JKH przejechał jeszcze Mocarski, ale Bálizs poradził sobie z tym uderzeniem.
9. min - Spalony w polu bramkowym gospodarzy.
8. min - Wstrzelenie krążka do tercji rywali, jednak żaden z jastrzębian nie przejął krążka i mamy uwolnienie.
6. min - GOOOL !!! Od razu po wznowieniu krążek otrzymał Johan Lorraine, który w indywidualnej kontrze zmieścił go nad leżącym golkiperem JKH. 2:1.
6. min - GOOOL !!! Łysenko podał we własnej tercji gumę na kij do Kamieniewa, a ten bez skrupułów umieszcza go w bramce. 2:0.

6. min - Rajamäki uderzał z linii niebieskiej, łapie krążek Świderski.
5. min - Goście zagrali w 6. i teraz przez dwie minuty muszą sobie radzić w osłabieniu.
4. min - Łysenko spróbował uderzyć z lewego bulika. Nad bramką. Po chwili próba Ahoniemiego zablokowana przez Górnego.
3. min - Harila próbował z nadgarstka w odpowiedzi na straconą bramkę, ale broni Bálizs.
2. min - GOOOL !!! Świderski nie zamroził gumy po strzale jednego z jastrzębia i Jansons pakuje go do bramki. 1:0.
2. min - Bryk z prawego bulika strzelił z nadgarstka. Broni Filip Świderski.
1. min - Niecelne podanie Rajamäkiego przecięte przez Tamminena.
Zaczynamy mecz. Wznowienie dla  gospodarzy.
Dzień dobry Państwu. Zapraszam na kolejny mecz PHL między drużynami JKH GKS Jastrzębie i Marma Ciarko STS Sanok. W piątkowym pojedynku jastrzębianie pomimo prowadzenia 3:0 pozwolili dogonić się rywalom i ostatecznie przegrali tamto starcie 3:4 po rzutach karnych. Czy dzisiaj gospodarze unikną błędów w defensywie i zrewanżują się sanoczanom ? Relację prowadzi dla Państwa Marcin Janicki

#59 Marcin Horzelski LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Eduards Hugo Jansons LS 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#92 Maciej Urbanowicz LS 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#39 Olli-Petteri Viinikainen LO 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Marma Ciarko STS Sanok
#30 Dominik Salama B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Filip Świderski B 4 4.17 39 9 15 15 0 0 89.74 57:36 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#27 Niko Ahoniemi LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0