07:52 2 min. Bartłomiej Neupauer #9 Uderzanie kijem
21:02 2 min. Mateusz Bepierszcz #24 Zahaczenie
21:41 2 min. Aleksi Varttinen #71 Rzucenie na bandę
25:54 2 min. Patryk Krężołek #88 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:09 2 min. Krzysztof Jarczyk #10 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:42 2 min. Ołeksandr Ałeksandrow #2 Zahaczenie
39:44 2 min. Robert Mrugała #77 Atak kijem trzymanym oburącz
42:20 2 min. Ołeksandr Ałeksandrow #2 Zamknięcie krążka w rękawicy
45:47 2 min. Patryk Wsół #6 Wysoko uniesiony kij
49:16 2 min. Brandon Magee #19 Atak kijem trzymanym oburącz
51:51 2 min. Brandon Magee #19 Opóźnianie gry
52:23 2 min. Adrian Słowakiewicz #25 Zahaczenie

60. min - Zorko na drugą do Bochnaka, ale ten nie pokonał Miarki.
59. min - GOOOOL!!! 8:0! Varttinen środkiem wypuścił Fraszkę, który po chwili zagrał na prawą do Pasiuta, a ten od razu uderzył w krótki róg!
59. min - Fraszko z pierwszego sprzed bramki, lecz w parkan bramkarza.
58. min - Magee indywidualnie z prawego bulika, ale do raka Bizuba.
57. min - Olsson z kontrą, ale po kiju rywala.
57. min - Szlembarski źle przed bramkę.
55. min - Fraszko niecelnie z niebieskiej.
54. min - Soroka indywidualnie środkiem i trafia prosto w katowickiego golkipera.
54. min - Ależ zaprzepaszczona sytuacja Varttinena, który nieczysto trafił w gumę i spudłował do pustej bramki!
53. min - Słowakiewicz wysłany na ławkę kar.
52. min - Magee ponownie trafia na ławkę kar.

52. min - Kacper Malasiński spomiędzybulików i czujnie Miarka!
51. min - Petarda Zorki obok bramki.
51. min - Skutecznie bronią się gospodarze.
50. min - Kara dla Magee.
49. min - Ciepielewski spomiędzybulików obok bramki.
48. min - GOOOOL!!!! 7:0! Olsson wykorzystał dobrą okazję i uderzył bez przyjęcia przy słupku, co przyniosło dla niego pozytywne skutki!
48. min - Kolusz minimalnie obok słupka z niebieskiej.
47. min - Bepierszcz nie trafia do niemalże pustej siatki!
46. min - Wsół odesłany na ławkę kar.
46. min - GOOOOL!!!! 6:0! Magee zagrał na drugą stronę przez całą szerokość tafli do Fraszki, a ten uderzył bez namysłu i trafił w odsłoniętą część bramki!
44. min - GOOOOL!!! 5:0! "Rozklepana" defensywa gości. Monto sprzed bramki wystawił gumę Olssonowi, który bez większych dywagacji uderzył na bramę i pokonał Bizuba!

43. min - Ałeksandrow na ławce kar.
42. min - Szarża katowiczan powstrzymana przez "Szarotki".
41. min - Zaczynamy trzecią odsłonę środowego starcia.

40. min - Mrugała na ławce kar. Bizub w boksie.
39. min - Simek na środek, krążek odbity od łopatki kija Zorki i łapie go Bizub.
38. min - Jarczyk przed bramkarzem, jednak nie zdołał go pokonać.
37. min - Soroka sprzed bulika szukał okienka, ale barkiem interweniuje Miarka.
36. min - Olsson mocno i trafił w Bochnaka.
35. min - Dużo podań, mało strzałów - tak można określić grę katowiczan w tej przewadze.
34. min - Ałeksandrow na ławce kar.
34. min - Czas dla TAURON Podhala Nowy Targ.
34. min - GOOOOOL!!!! 4:0! Monto zagrał na środek do Bepierszcza, a ten huknął pod poprzeczkę!
33. min - Bochnak na środek do Wsóła, a ten uderzył niecelnie.
32. min - Ciepielewski z prawego bulika, jednak przestrzelił.
31. min - Zakotłowało się pod nowotarską bramką, ale krążek nie wpadł ostatecznie do siatki.
29. min - GOOOL!!! 3:0! Kolusz pognał lewym skrzydłem, wystawił gumę Simkowi, który uderzył bez przyjęcia przy bliższym słupku!
29. min - Tym razem Jarczyk został odesłany na ławkę kar.
28. min - Kolusz potężnie z niebieskiej i efektownie rakiem interweniuje nowotarski bramkarz.
26. min - Kara dla Krężołka.
26. min - Maciaś przed bramkę do Ciepielewskiego, jednak ten z bliska nie wpakował gumy do siatki.
26. min - Krężołek z bliska padając na lód jeszcze oddał strzał, który powstrzymał Bizub.
25. min - Kolusz huknął z dystansu, lecz krążek nie dotarł do bramkarza przyjezdnych.
24. min - Soroka na środek do Zorki, ale krążek po kiju Rompkowskiego trafił do Miarki.
23. min - Czikancew sprzed bulików nieco ponad bramką.
22. min - Varttinen dołącza do Bepierszcza.
22. min - Bepierszcz odesłany na ławkę kar.

21. min - Maunula próbował podać do kolegi z zespołu, który miał szansę wyjechać sam na sam, lecz katowiczanie przecięli to podanie.

20. min - Kolusz mocno z dystansu wprost w Bizuba.
19. min - Ałeksandrow próbował uderzyć z prawego bulika, ale zostało zablokowane to zagranie.
18. min - Ależ doskonała szansa Pasiuta! Fraszko odegrał do niego na środek, gdzie był niepilnowany i w sytuacji sam na sam trafił w słupek!
16. min - Jakub Malasiński próbował od zakrystii i uniósł nawet ręce w geście radości po zdobyciu bramki, jednak sędzia uznał, że krążek nie przekroczył całkowicie linii bramkowej.
15. min - Przyjezdni próbują wychodzić z kontrami, jednak bezskutecznie.
13. min - Zorko na środek do Jakuba Malasińskiego, ale ten wpadł na bramkarza gospodarzy.
12. min - Hitosato przed bramkę do Pulkkinena, lecz goście przecięli to zagranie.
11. min - Simek osamotniony przed bramkarzem, przełożył gumę na bekhend, jednak górą nowotarski golkiper!
10. min - GOOOOL!!!! 2:0! Ależ trafienie Smala! Maciaś zagrał do niego przed buliki, a ten od razu uderzył w lewe okienko bramki!
9. min - Słowakiewicz wyłuskał gumę i pognał z kontrą, jednak stracił równowagę.
9. min - Fraszko przed bramkę, ale czujny był Bizub, który od razu zamroził grę.
9. min - Pasiut od razu zdecydował się na strzał z koła bulikowego, jednak nie zaskoczył tym nowotarskiego bramkarza.
8. min - Kapitan "Szarotek" Neupauer odesłany na ławkę kar.
8. min - Neupauer z kontrą i niecelnym strzałem.
8. min - Magee kąśliwie bez sygnalizacji sprzed bulika, ale rakiem łapie gumę Bizub.
7. min - Pasiut przed niebieską do Rompkowskiego, lecz ten przestrzelił.
6. min - Kolusz źle rozegrał kontrę i mamy uwolnienie.
5. min - GOOOOL!!!! 1:0! Simek z niebieskiej podał na prawy bulik do Monty, a ten obrócił się z krążkiem i umieścił go w siatce po dalszym słupku!
5. min - Rompkowski pewnie uderzył, ale nie zaskoczył golkipera gości.
4. min - Magee bez przyjęcia z bulika, jednak niecelnie.
4. min - Kolusz przedarł się przez szyki obronny Podhala, zagrał do Magee, lecz ten niecelnie podał do kolegów.
3. min - Strzał "Szarotek" z niebieskiej w parkan Miarki.
2. min - Mocno ciałem powstrzymał szarżującego nowotarżanina Maciaś.
2. min - Maciaś huknął z dystansu wprost w Bizuba.
1. min - Unosi się doping w "Satelicie", wszakże kibice katowiczan wrócili na obiekty sportowe swojego zespołu kończąc bojkot.
1. min - Mrugała niecelnie z niebieskiej.
1. min - Zaczynamy to spotkanie. W bramkach Miarka i Bizub.

Minuta ciszy ze względu na niedawną śmierć byłego zawodnika GieKSy - Janusza Świerca.

#72 Oskar Polak B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#2 Ołeksandr Ałeksandrow PO 0 0 0 0 0 0 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Wiktor Bochnak PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Mychajło Czikancew PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Krzysztof Jarczyk LS 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#4 Jakub Malasiński ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#89 Kacper Malasiński PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#34 Alex Maunula LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer ŚR 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#72 Oskar Polak B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz ŚR 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#40 Marat Soroka LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Dominik Szlembarski LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Damian Tomasik LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Krystian Wikar PO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#6 Patryk Wsół PO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0