(-) Ahopelto #25, Cichy #78, Jākobsons #7, Pangiełow-Jułdaszew #58, Szczechura #8
2:3 Bartosz Fraszko #10 ( Grzegorz Pasiut #18 ) +/-
07:02 2 min. Andrij Denyskin #71 Zahaczenie
11:30 2 min. Shigeki Hitosato #91 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:29 2 min. Aleksi Varttinen #71 Spowodowanie upadku przeciwnika
21:40 2 min. Aleksi Varttinen #71 Opóźnianie gry
25:46 2 min. Sebastian Kowalówka #12 Atak łokciem
54:36 2 min. Mateusz Rompkowski #97 Gra złamanym kijem

61. min - GOOOOL!!!! 2:3! Pasiut do Fraszki, a ten strzałem bez przyjęcia pokonuje oświęcimskiego golkipera!
61. min - Kruczek z lewego skrzydła i mrozi gumę Lindskoug.

Koniec III tercji
60. min - Fraszko sam na sam w ostatniej sekundzie obok bramki!
59. min - Niegroźne wrzucenie na bramkę GKS-u mogło się dla katowiczan źle skończyć. Murray mrozi gumę.
57. min - Da Costa huknął z niebieskiej, jednak niecelnie.
56. min - Słaba przewaga w wykonaniu Unii. Skutecznie bronią się Mistrzowie Polski.
55. min - Rompkowski wędruje na ławkę kar.
55. min - Pulkkinen z bliska nie wpakował gumy do siatki!
54. min - Kontra Unii. Szybkie podanie na drugą do Wanata, ten uderzył z pierwszego, lecz nie pokonał Murraya.
53. min - Fraszko przed bramkę, ale nikt nie trącił gumy.
51. min - Dziubiński z bekhendu z ostrego kąta, lecz niecelnie.
50. min - Indywidualna akcja Denyskina. Objechał całą bramkę i złożył się do strzału sprzed bulików po lodzie, ale zdążył złączyć parkany Murray.
49. min - Wajda z dystansu, trącenie gumy przez Simka i niewiele brakło, żeby krążek zatrzepotał w siatce.
49. min - Paszek sprzed bulika i odbija do boku gumę katowicki golkiper.
47. min - Niesygnalizowany strzał Dziubińskiego, jednak górą Murray.
46. min - Wanat indywidualnie lewym skrzydłem, ale nie trafił w światło bramki.
45. min - Da Costa przejął gumę w tercji rywala i momentalnie uderzył z bulika, lecz nieco przestrzelił.
44. min - Uderzenie Bepierszcza, lecz nie ma bramki.
42. min - Varttinen z niebieskiej, ale trącona guma mija bramkę.
41. min - GOOOOOL!!!! 2:2! Pasiut pod bramkę do Fraszki, ale ten nie pokonał Lindskouga, jednak gumę przejął Magee, który uderzył zza bramki i nabił Lindskouga!

40. min - Petarda Pangiełowa tuż po wygranym wznowieniu, lecz trafił wprost w golkipera rywali.
39. min - Sołtys przed bramkę, jednak nikt nie przejął tego podania.
39. min - Pasiut z lewego bulika w oświęcimskiego bramkarza.
38. min - Hitosato samotnie zza bulika, lecz ponad bramką.
37. min - GOOOOOL!!!! 2:1! Wanacki przymierzył z prawego koła bulikowego, Fraszko zmienił tor lotu krążka, czym zaskoczył Lindskouga!
36. min - Kolusz uderzył z niebieskiej i połamał kija.
35. min - Ależ bombardowanie katowickiej bramki! Krążek najpierw minimalnie minął linię bramkową, potem Denyskin nie zdołał dobić krążka do pustej siatki, a później Sołtys trafił w boczną siatkę!
35. min - Wanacki z bliska nie zaskoczył Lindskouga.
34. min - Da Costa sam przed bramkarzem, ale skutecznie katowicki golkiper!
33. min - GOOOOL!!!! 2:0! Dziubiński na drugą stronę do Ahopelto, a ten uderzył szybko na bramkę z zerowego kąta i nabił Murraya!
31. min - Strzał katowiczan spod niebieskiej ponad bramką.
30. min - Jerofejevs z dystansu i krążek po rykoszecie minimalnie wędruje obok bramki.
29. min - Bepierszcz z lewego skrzydła w spojenie!
28. min - Fraszko z bliska bez przyjęcia, ale górą Lindskoug.
27. min - Laakso zwija się z bólu po tym jak przyjął na siebie strzał rywala.
26. min - Kowalówka na ławce kar.
25. min - Laakso na niebieską do M. Noworyty, ale ten niecelnie.
24. min - Dwójkowa kontra gości, ale Olsson trafia obok bramki.
23. min - Kontra katowiczan powstrzymana przez bramkarza Unii.
23. min - Dziubiński z prawego bulika w parkan katowickiego golkipera.
22. min - Varttinen wraca na ławkę kar.
22. min - Varttinen sam na sam, ale odbija krążek Lindskoug.
22. min - Denyskin indywidualnie z bliska, jednak obok bramki.
22. min - Pangiełow spod niebieskiej i do boku odbija gumę Murray.
21. min - Zaczynamy drugą tercję.

20. min - Kara dla Varttinena.
20. min - Padakin niepilnowany z lewego bulika ponad bramką.
19. min - Simek próbował spomiędzy bulików, ale zablokowane to uderzenie.
18. min - Znacząco spadło nam tempo tego spotkania.
17. min - Padakin mocno z prawego skrzydła i ofiarnie interweniuje Murray.
15. min - Zrobił nam się niezły mecz walki.
14. min - Trzeba przyznać, że katowiczanie świetnie wybronili to osłabienie i nawet nie dało się rozpoznać, że grają o jednego zawodnika mniej.
13. min - Pulkkinen z bliska bez przyjęcia trafia w poprzeczkę!
12. min - Fraszko z kontrą w osłabieniu, ale górą okazał się golkiper Unii.
12. min - Hitosato ląduje na ławce kar.
11. min - Nieźle najechał na bramkę "Tadek", jednak skutecznie wyczuł go Murray, który złapał gumę do raka.
11. min - Samotna kontra Da Costy, który był faulowany i mamy karnego!
10. min - Kruczek z dystansu i niewiele brakło, żeby krążek po rykoszecie wylądował w bramce!
10. min - Rompkowski zza bulików i efektowna interwencja Lindskouga.
10. min - Denyskin objechał bramkę i wystawił gumę Padakinowi, lecz jego strzał po rykoszecie powędrował ponad bramką.
9. min - Szybkie podanie na drugą do Hitosato, lecz ten źle przyjął gumę.
8. min - Ależ akcja Padakina! Ukrainiec zdołał wywalczyć gumę w katowickiej tercji, wymanewrował trójkę rywali i został w sytuacji niemalże sam na sam, jednak górą bramkarz gości.
8. min - Pierwsze wykluczenie w tym spotkaniu. Na ławce kar Denyskin.
7. min - Pasiut po lodzie z bliska i mrozi gumę oświęcimski golkiper.
7. min - Wajda z dystansu wprost w Lindskouga.
6. min - Kowalówka z zerowego kąta w słupek.
6. min - Jerofejevs z niebieskiej wprost w Murraya.
5. min - Ponownie gorąco pod bramką GKS-u, jednak krążek obok słupka.
4. min - Fraszko z lewego bulika, lecz ponad bramką.
3. min - Walka o gumę za bramką Unii.
2. min - Ależ się kotuje pod katowicką bramką! Krążek jednak nie wleciał do siatki.
1. min - GOOOOOL!!!!! 1:0! Szybkie otwarcie wyniku spotkania w Oświęcimiu! Cichy najechał samotnie na bramkę rywala i wcisnął gumę do siatki pomiędzy parkanami Murraya!
1. min - Od razu Magee z bliska z bekhendu po lodzie, ale wystawił parkan Lindskoug.
1. min - Rozpoczynamy pierwszą tercję spotkania.

TAURON Re-Plast Unia Oświęcim
#47 Kevin Lindskoug B 3 2.96 31 11 10 8 2 0 90.32 60:44 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 1 0
#25 Erik Ahopelto PS 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#4 Peter Bezuška LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#78 Michael Cichy ŚR 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Teddy Da Costa LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Andrij Denyskin LS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Roman Diukow LO 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Kristaps Jākobsons PO 0 1 0 1 1 -2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Aleksandrs Jerofejevs PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#44 Łukasz Krzemień ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#63 Tommi Laakso LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#47 Kevin Lindskoug B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Patryk Noworyta PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Pawło Padakin LS 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#58 Filipp Pangiełow-Jułdaszew LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#96 Kamil Paszek PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Jan Sołtys PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Alexander Szczechura PS 0 1 1 0 1 -2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Dariusz Wanat ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 John Murray B 2 1.98 33 14 8 10 1 0 93.94 60:44 0 0 0 0.00 0 1 0 0 0 0 0
#24 Mateusz Bepierszcz PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0