2:1 Vojtěch Polák #24 ( Damian Kapica #95, Saku Kinnunen #16 ) +/-
01:37 2 min. Roman Diukow #9 Atak kijem trzymanym oburącz
30:26 2 min. Alexander Szczechura #8 Ostrość
31:21 2 min. Krystian Dziubiński #61 Ostrość
31:21 2 min. Erik Němec #14 Ostrość
35:14 2 min. Patrik Husák #44 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:18 2 min. Damian Kapica #95 Ostrość

60. min - Padakin z dystansu obok bramki.
59. min - Krakowianie wybili gumę z własnej tercji i dosłownie o milimetry krążek minął słupek!
59. min - Kevin Lindskoug w boksie Unii.
59. min - Czas dla TAURON Re-Plast Unii Oświęcim. 102 sekundy do końca trzeciej tercji.
59. min - D. Kapica odesłany na ławkę kar. To spora szansa na wyrównanie dla Unii.
58. min - Petarda oświęcimian z niebieskiej, lecz obok bramki.
57. min - Dwójkowa kontra "Pasów". Kasperlik na drugą do Sawickiego, jednak ten nie przyjął dobrze gumy.
56. min - Kontra Ahopelto, jednak ten nie oddał nawet strzału.
56. min - GOOOOOL!!!! 2:1 Polak z bliska na raty pokonuje Lindskouga!
55. min - Denyskin indywidualnie przed bramką, uderzył z bekhendu, jednak nie pokonał Stojanovicia.
54. min - Groźnie Rac sprzed lewego bulika, jednak górą Lindskoug.
53. min - Pangiełow uderzeniem z niebieskiej połamał kija rywalowi.
52. min - Gra toczy się w tercji gospodarzy, ale skutecznie bronią się krakowianie.
51. min - Padakin próbował zmieścić gumę przy słupku od zakrystii, ale górą krakowski bramkarz.
50. min - Denyskin z ostrego kąta w krótki róg i barkiem broni Stojanovic.
49. min - Krejci z dystansu obok bramki.
48. min - Kolejne szarpaniny pod oświęcimska bramką. Tym razem obejdzie się bez wykluczeń.
47. min - Dziubiński z zerowego kąta, jednak nieskutecznie.
46. min - Cały czas groźnie jest pod krakowską bramką.
45. min - Kontra Krzemienia, próbował zagrać na środek do Da Costy, ale krążek odbił się od łyżew rywala.
44. min - Jakobsons z niebieskiej i do raka łapie gumę golkiper gospodarzy.
43. min - Michalski próbował zagrać na środek, ale zablokowane to zagranie.
41. min - Zakotłowało się pod krakowską bramką, ale krążek mija światło bramki.

39. min - Szybka akcja krakowian i strzał z pierwszego Wronki, ależ efektownie obronił to Lindskoug.
38. min - Oświęcimianie zamknęli rywali w ich tercji.
37. min - Kontra "Pasów" i strzał D. Kapicy w boczną siatkę.
36. min - Husak odesłany na ławkę kar.
35. min - Racuk sprzed bulika, ale widział to uderzenie golkiper gości.
34. min - Samotna kontra Kowalówki i górą Stojanovic.
33. min - Sawicki na drugą do Jezeka, ten huknął bez przyjęcia, jednak skutecznie Lindskoug.
32. min - Nemec, D. Kapica, Diukow i Dziubiński odesłani na ławkę kar za wymianę ciosów pod bramką Unii.
32. min - Lindskoug uwija się w bramce Unii! Zamieszanie jeszcze i spore szarpaniny pod bramką gości.
31. min - Szczechura za powalenie ręką Jezeka odesłany na ławkę kar.
30. min - Sawicki próbował spomiędzybulików, jednak nieskutecznie.
28. min - Krzemień z prawego bulika obok bramki.
27. min - Kontra Unii. Sołtys dobrze wystawił gumę na środek do Prusaka, ale ten w doskonałej sytuacji nie pokonuje golkipera gospodarzy. Wściekły po tej akcji Adrian Prusak.
26. min - Strzał z lewego skrzydła i górą Lindskoug.
25. min - Zwód Dziubińskiego pod niebieską, wystawienie do Diukowa na bulik, ten oddał mocny strzał, ale wprost w Stojanovicia.
24. min - Cichy w podobny sposób z prawego bulika, jednak skutecznie interweniuje krakowski bramkarz.
23. min - Kasperlik z lewego skrzydła, lecz ponad bramką.
22. min - Kontra krakowian i strzał w kask Lindskouga.
21. min - Zaczynamy drugą tercję.

20. min - Kasperlik z kontrą i strzał z bekhendu, jednak górą golkiper gości.
20. min - GOOOOOL!!!! 1:1! Dziubiński uderzył sprzed bulika w stronę bramki, a tam Ahopelto trącił gumę, która zatrzepotała w siatce!
18. min - Kontra "Pasów", Wronka zagrał na drugą do Racuka i rozpaczliwie interweniuje Lindskoug.
17. min - Cichy huknął z bulika, ale efektownie interweniuje Stojanovic.
16. min - Krakowianie zamknęli rywali w ich tercji.
15. min - Bezuska po lodzie z niebieskiej i krążek mija bramkę.
14. min - Jakobsons na środek do kolegi w kontrze, jednak Saur czujnie rzucił się pod krążek.
13. min - Kinnunen kąśliwie sprzed obrońcy, ale widział to uderzenie Lindskoug i złapał je do raka.
12. min - Gula sprzed bulika, lecz minimalnie się pomylił.
11. min - Szczechura pomiędzy bulikami, ale górą Stojanovic.
9. min - GOOOOOL!!!! 1:0! Ależ petarda Wronki! Saur z niebieskiej zagrał na lewy bulik do Wronki, a ten z pełnego zamachu bez przyjęcia uderzył w kierunki bramki Unii i wpakował gumę do siatki!
8. min - Kasperlik z ostrego kąta, lecz nie pokonał golkipera Unii.
7. min - Saur z niebieskiej, dobitka Krejciego i krążek ląduje poza taflą.
6. min - Tomi z prawego bulika chciał zaskoczyć Lindskouga strzałem nad parkanem, ale do raka łapie gumę oświęcimski bramkarz.
5. min - Krzemień do Denyskina, ten uderzył z pełnego zamachu, ale trafił wprost w Stojanovicia.
4. min - Wronka pociągnął z lewego bulika, jednak nie pokonał Lindskouga.
3. min - Kinnunen z niebieskiej i parkanami interweniuje oświęcimski golkiper.
2. min - Diukow na ławce kar.
2. min - Kowalówka wywalczył gumę pod bandą i pognał do tercji rywala strzelając w boczną siatkę.
1. min - Polak z bliska, ale górą Lindskoug.

TAURON Re-Plast Unia Oświęcim
#47 Kevin Lindskoug B 2 2.06 47 19 13 15 0 0 95.74 58:18 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#25 Erik Ahopelto PS 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#4 Peter Bezuška LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#78 Michael Cichy ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Teddy Da Costa LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Andrij Denyskin LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Roman Diukow LO 0 0 0 0 0 1 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 0 1 1 0 1 0 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Kristaps Jākobsons PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Aleksandrs Jerofejevs PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#44 Łukasz Krzemień ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#63 Tommi Laakso LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#47 Kevin Lindskoug B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Patryk Noworyta PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Pawło Padakin LS 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#58 Filipp Pangiełow-Jułdaszew LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#96 Kamil Paszek PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Adrian Prusak ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Jan Sołtys PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Alexander Szczechura PS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0