0:3 Dominik Jarosz #98 ( Radosław Nalewajka #22, Łukasz Nalewajka #20 ) +/-
0:4 Łukasz Nalewajka #20 ( Dominik Jarosz #98 ) +/-
(-) Mrugała #77, Soroka #40, Tomasik #15, Wielkiewicz #86, Worwa #12
5/5 51:35
45:00 2 min. Martin Przygodzki #11 Uderzanie kijem

KONIEC MECZU !!!
60. min - Urbanowicz z trzech metrów. Jego próba została podbita i krążek znalazł się za taflą.
59. min - Paś chciał w dogodnej okazji podać do Urbanowicza. Nie zrozumieli się koledzy z Reprezentacji Polski.
58. min - Kaleinikovas przed bramkę od zakrystii. Nikt nie skorzystał z tego podania.
57. min - Wielkiewicz z ostrego kąta. Odbija bramkarz gości.
56. min - Urbanowicz z bliska !!!. Łapie Bizub.
55. min - Widać, że obie drużyny przeszły już na grę ekonomiczną.
54. min - Kaleinikovas z ostrego kąta. Broni Bizub.
53. min - Z bekhendu uderzył Huhdanpää. Minimalnie niecelnie, widać że bardzo chce dzisiaj strzelić gola. Po chwili Mikyska chciał złapać Bizuba na przemieszczeniu, ale zdążył się przemieścić golkiper "Szarotek"
52. min -  GOOOL !!! Teraz Jarosz zrewanżował się Łukaszowi Nalewajce i podał mu gumę pod bramkę. Jastrzębianin wykorzystując ten fakt uderzył nad parkanem bramkarza Podhala. 0:4.
50. min - Sinegubovs do Freidenfeldsa i Łotysz z najbliższej odległości trafia w słupek.
49. min - Zorko z najbliższej odległości obok bramki, po chwili ponownie uderzył Ukrainiec z pełnego zamachu, jednak ten strzał przypadkowo trafił w twarz Martina Przygodzkiego, który oszołomiony zjechał do boksu.
48. min -  GOOOL !!! Jarosz z bliska podwyższa prowadzenie JKH. 0:3.
47. min - Przygodzki zaraz po opuszczeniu ławki kar otrzymał krążek i popędził z akcją na bramkę JKH. Zagrywał jednak niecelnie.
47. min - Gospodarze w pełnym zestawieniu.
46. min - Strzał Viinikainena z linii niebieskiej podbity i guma znalazła się za lodowiskiem.
45. min - Kilkukrotnie uderzali teraz goście. Świetnie w każdej z sytuacji spisał się Bizub.
45. min - W końcu doczekaliśmy się pierwszej kary !!! Do boksu za uderzanie udaje się Przygodzki.
45. min - Rajamäki próbował zagrywać do swojego kolegi z zespołu. Niedokładnie.
44. min - Wielkiewicz w indywidualnej kontrze znalazł się przed bramką gości, ale jego strzał minął słupek.
43. min - Worona zatrzymany pod bramką przez defensorów JKH.
41. min - Urbanowicz zagrywa niedokładnie pod bramkę.
Zaczynamy trzecią tercję. Wznowienie dla jastrzębian.

KONIEC 2. TERCJI.
40. min - Wielkiewicz z bliska uderza obok słupka.
39. min - Lauri Huhdanpää uderzył z pierwszego krążka po zagraniu jednego ze swoich kolegów. Odbija parkanem Bizub. Niezwykle aktywny jest dziś Fin.
38. min - Strzał Urbanowicza zablokowany.
37. min - Przygodzki z nadgarstka spróbował  swoim sił z korytarza bulikowego. Łapie krążek Bálizs.
36. min - Gra się nam uspokoiła.
35. min - Huhdanpää z nadgarstka !!! Zadźwięczał słupek i niewiele zabrakło aby Fin zdobył gola w swoim debiucie w JKH.
34. min - GOOOL !!! Jastrzębianie w końcu dopięli swego. Mikyska zagrał do Šveca, a ten strzałem między parkanami Bizuba umieścił krążek w siatce. 0:2.
33. min - Próba Słowakiewicza z ostrego kąta pada łupem bramkarza JKH.
32. min - Rajamäki z lewego bulika uderza w obrońcę gospodarzy, chwilę później Kostek z bliskiej odległości obrócił się z krążkiem i uderzył z pełnego zamachu. Niecelnie.
31. min - Strzał Jansonsa z linii niebieskiej. Nad bramką.
30. min - W drugiej tercji jak dotąd stroną dominującą są gospodarze.
29. min - Worona z pierwszego krążka pod bramką JKH !!! Zadźwięczał słupek !!! Bliscy wyrównania są gospodarze.
28. min - Neupauer !!! Ależ to była okazja. Napastnik Podhala złożył się do strzału i uderzył z nadgarstka. Poprzeczka !!!
27. min - Niecelne podanie Pasia pod bramkę i akcja spaliła na panewce.
26. min - Gospodarze wybijają gumę z własnej tercji. Dużo niedokładności w grze jastrzębian.
25. min - Švec uderzył zza prawego bulika. Zdążył się przemieścić bramkarz "Szarotek".
24. min - Kostek z nadgarstka. Obok słupka.
24. min - Strzał Jansonsa, spod niebieskiej podbity przez obrońców gospodarzy.
23. min - Huhdanpää uderzył z półobrotu z wysokości prawego bulika. Broni parkanem Paweł Bizub.
22. min - Ależ dwukrotna szansa Luki Zorko !!!. Najpierw urwał się obrońcom, ale jego strzał obronił parkanem jastrzębski golkiper, a chwilę później uderzył mocno z linii niebieskiej. Ponownie górą Bálizs.
21. min - Akcja Kostka zatrzymana przez Wielkiewicza.
Zaczynamy drugą tercję. Wznowienie dla gospodarzy.

KONIEC 1. TERCJI
20. min - Freidenfelds próbował strzelić z kolan, ale minął się z krążkiem.
19. min - Strzał Przygodzkiego z korytarza bulikowego. Łapie Bálizs.
18. min - Kaleinikovas z ostrego kata !!! Niewiele się pomylił.
15. min - Dobra interwencja Bálizsa po strzale Svitany.
14. min - Uderzenie z boku Wielkiewicza i łapie Bálizs.
12. min - GOL! 0-1! Ševčenko z niebieskiej a zasłonięty przez dwóch zawodników Bizub przepuszcza bramkę przy bliższym słupku. 0:1.
11. min. - Soroka zza bulika, nad bramką.
9. min. - Sam na sam Słowakiewicz, przełożył sobie krążek na backhand - ale mrozi w parkanach Bálizs.
8. min. - Mikyska zablokowany pod bramką rywala.
6. min - Nowotarżanie dobrze przeszkadzają rywalom.
4. min - Paś pod bramkę, ale w dobrej okazji do krążka nie doszedł Rajamäki.
3. min - Sędzia nie uznaje gola, był spalony w polu bramkowym.
3. min - Z niebieskiej uderzył Viinikainen, krążek w siatce. Ale sędziowie będą analizować wideo czy Maciej Urbanowicz nie przeszkodził bramkarzowi w polu bramkowym. Trwa długa analiza wideo.
3. min - Jansons z niebieskiej, lot krążka zmienił Ł. Nalewajka, ale broni Bizub.
2. min - Próbował uderzać Lauri Huhdanpää broni jego strzał Bizub.
1. min - Wznowienie dla Gospodarzy
Relację prowadzi dla Państwa Marcin Janicki.

#72 Oskar Polak B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#2 Ołeksandr Ałeksandrow LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Wiktor Bochnak LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Mychajło Czikancew ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#4 Jakub Malasiński ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Robert Mrugała PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#72 Oskar Polak B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Martin Przygodzki LS 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#40 Marat Soroka LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 René Svitana PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Dominik Szlembarski LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Damian Tomasik LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#86 Filip Wielkiewicz PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Ołeksij Worona ŚR 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Jakub Worwa LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#6 Patryk Wsół PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Luka Zorko PO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#1 Bence Bálizs B 0 0.00 20 7 9 4 0 0 100.00 60:00 1 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0