(-) Andrejkiw #69, Bernacki #98, Kogut #68, Nahunko #57, Piotrowicz #32, Witecki #66
(-) Andrejkiw #69, Blomqvist #20, Motloch #24, Pawlenko #11, Rzeszutko #13, Witecki #66
27:48 2 min. István Gábor Szűcs #97 Zahaczenie
39:05 2 min. Jarosław Rzeszutko #13 Trzymanie przeciwnika
55:37 2 min. Elias Elomaa #47 Atak kijem trzymanym oburącz

KONIEC SPOTKANIA

60. min - GOOOLLL!!! Koskinen przechwycił krążek w swojej tercji i pomknął na pustą bramkę gospodarzy.
59. min - Kolejny raz pusta sosnowiecka bramka.
58. min - GOOOLLL!!! Zagłębie w końcówce kary zdecydowało się na wycofanie bramkarza, ale zamek gospodarzy nie przyniósł efektu bramkowego, a tuż po wyjściu z boksu kar Eloma przechwycił krążek i pomknął na pustą bramkę Zagłębia.
56. min - Eloma odpocznie dwie minuty za cross-checking.
53. min - Kocioł pod bramką torunian, ale ostatecznie sędziowie kończą poszukiwanie krążka.
52. min - Szucs spróbował z ostrego kąta, ale krążek ostatecznie zagubił się gdzieś między parkanami Lipińskiego.
47. min - Rzeszutko stanął oko w oko z Rosenem, ale jego strzał z pierwszego krążka broni pewnie bramkarz Torunia.
46. min - Zagłębie próbuje doprowadzić do wyrównania, ale na razie Rosen pewnie odbija uderzenia gospodarzy.
44. min - Rzeszutko pomknął w samotnym ataku na bramkę Rosena, ale jego strzał mocno niecelny.
43. min - Groźna akcja torunian, ale podanie powrotne od Augstkainsa nie znajduje odbiorcy.
41. min - Zaczynamy trzecią odsłonę. Przy krążku torunianie.

KONIEC DRUGIEJ TERCJI

40. min - GOOOLLL!!! Równo z końcową syreną torunianie wykorzystują przewagę, a strzelcem bramki Mikalai Syty.
40. min - Wpada bramka dla torunian równo z końcową syreną i będziemy mieli analizę video tej sytuacji.
39. min - Rzeszutko na dwie minuty za trzymanie przeciwnika.
37. min - Gimiński wrzuca krążek na bramkę Lipińskiego, ale guma mija bramkę gospodarzy.
35. min - Torunianie wyraźnie nabrali ochoty do gry i próbują wyjść na prowadzenie w dzisiejszym spotkaniu
32. min - GOOOLLL!!! Kolejna akcja gości i Koskinen drugi raz wpisuję się na listę strzelców. Mamy wyrównanie.
30. min - GOOOLLL!!! Gospodarze zaskoczeni podczas gry w przewadze. Torunianie wyszli z szybką kontrą i Koskinen umieszcza krążek obok zaskoczonego Lipińskiego.

29. min - Dobra pierwsza minuta przewagi w wykonaniu Zagłębia. Blomqvist próbował dwukrotnie, ale oba strzały broni Rosen.

28. min - Mamy pierwsze wykluczenie w dzisiejszym spotkaniu. Szucs siada na dwie minuty za zahaczanie.
27. min - GOOOLLL!!! Zamieszanie pod bramką torunian i najwięcej zimnej krwi zachowuje Pavlenko, który umieszcza krążek obok zaskoczonego Rosena.
25. min - Chwilowa przerwa w grze, ponieważ jeden z rozjemców ucierpiał w starciu przy bandzie.
23. min - Torunianie wyszli z dwójkową kontrą i Syty zdecydował się na kąśliwe uderzenie. Lipiński z problemami, ale broni to uderzenie.
22. min - Sikora oddaje strzał tuż po wznowieniu. Rosen odbija krążek do boku.
21. min - Krążek rzucony. Zaczynamy drugą odsłonę.

KONIEC PIERWSZEJ TERCJI
20. min - Syrena kończy pierwszą odsłonę spotkania.
18. min - Torunianie na razie bez argumentów, by zagrozić bramce gospodarzy.
16. min - Elomaa próbował zaskoczyć Lipińskiego strzałem z zerowego kąta.
15. min - Witecki próbował z lewego bulika. Rosen łapie to uderzenie.
13. min - Kozłowski wstrzelił krążek zza niebieskiej linii i guma minimalnie minęła toruńską bramkę. Uderzenie to mogło zaskoczyć Rosena.
11. min - Dwójkowa akcja torunian zakończona tuż przed bulikami w tercji Zagłębia.
9. min - Kotlorz mocnym strzałem z niebieskiej próbował zaskoczyć bramkarza gości, ale ten mimo gąszczu nóg, zamyka gumę w parkanach.
7. min - Kotlorz samotnie pomknął do ataku i krótkich przepychankach za bramką gości, wywalczył krążek i oddał go do nadjeżdżającego Rzeszutki. Ten strzela jednak dużo ponad poprzeczką.
5. min - Trójkowa akcja gospodarzy zakończona celnym strzałem Blomqvista.
2. min - GOOOLLL!!! Zagłębie po niespełna dwóch minutach obejmuje prowadzenie. Friberg tuż po wznowieniu oddał strzał, ale Rosen odbił krążek. Po chwili gospodarze szybko rozegrali akcje i Szwed umieścił gumę w bramce gości.
1. min - Ruszamy!!! Pierwszy krążek dla gości.