5:3 Jakub Witecki #66 ( Jarosław Rzeszutko #13 ) +/-
04:49 2 min. Nikita Bucenko #14 Zahaczenie
09:09 2 min. Jakub Michałowski #5 Przeszkadzanie
10:45 2 min. René Svitana #17 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:38 2 min. Lukáš Motloch #24 Zahaczenie
32:17 2 min. Jakub Michałowski #5 Uderzanie kijem
41:29 2 min. Christian Blomqvist #20 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:20 2 min. Lukáš Motloch #24 Spowodowanie upadku przeciwnika
51:14 2 min. Kamil Sikora #19 Zahaczenie
52:26 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Ołeksij Worona #88 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Podhale wygrywa u siebie po raz pierwszy od 432 dni !!! Tym samym gospodarze w zasadzie przekreślają szanse gości na zajęcie siódmej pozycji w tabeli. Dobranoc Państwu.
KONIEC MECZU !!!
60. min - GOOOL !!! Witecki strzałem z pierwszego krążka pokonuje Bizuba. To już łabędzi śpiew. 5:3
59. min - Tomasik wypalił teraz od razu po wznowieniu. Broni na raty Lipiński.
58. min - Blomqvist z najbliższej odległości próbował pokonać Bizuba, ale uderzył w słupek z półobrotu.
57. min - Uwolnienie. Gra wycofana do tercji Podhala.
56. min - Czas dla Podhala Nowy Targ.
55. min - Worona już na lodzie.
54. min - Próbują strzelić gola goście. Tym razem Nahunko z pierwszego krążka uderza obok bramki.
53. min - Błąd techniczny gospodarzy. Zagrali w 6 i gramy 4 na 4. Karę będzie odsiadywał Oleksiej Worona.
52. min - Bardzo nieodpowiedzialnie grają dzisiaj goście. Na ławce kar tym razem Sikora.

52. min - Saroka niecelnie do Bochnaka.
51. min - Wrzutka Andrejkiwa z okolic linii niebieskiej. Spokojnie łapie Bizub.
50. min - Worona ponownie w akcji !!! Ukrainiec przedarł się przez obronę gości, wjechał do tercji sosnowiczan i momentalnie wypalił. Niewiele ponad bramką !!!
49. min - Motloch z nadgarstka !!! Broni Bizub.
48. min - Teraz Bizub interweniuje na raty po strzale jednego z sosnowiczan.
47. min - Ponownie gospodarze nie potrafią poważnie zagrozić w przewadze gościom.
46. min - Ponownie Motloch zjeżdża do boksu na dwie karne minuty.
45. min - Fantastyczna akcja Czikancewa przejechał z krążkiem sporą część tafli, po czym obrócił się o 180 stopni w tercji rywala i oddał strzał. Minimalnie niecelny.
44. min - Blomqvist już na lodzie.
43. min - Zbyt przekombinowali gospodarze pod bramką gości.
42. min - Kara dla Blomqvista.
41. min - GOOOL !!! Cóż za cudowne rozpoczęcie trzeciej tercji przez nowotarżan. Na listę strzelców w zamieszaniu podbramkowym wpisuje się Worona lokując krążek do odsłoniętej części bramki. 5:2.

Zaczynamy trzecią tercję wznowienie dla gospodarzy.

KONIEC 2. TERCJI.
40. min - Worwa spod niebieskiej. Zablokowany.
39. min - Szarpana gra z obu stron. Mamy spalonego.
38. min - Pawlenko przedarł się pomiędzy obrońcami Podhala, ale w końcowej fazie przeniósł krążek nad bramką.
37. min - Minimalny spalony po ataku gospodarzy, który został odgwizdany z dużym opóźnieniem.
36. min - Witecki wjechał do tercji gospodarzy i momentalnie wystrzelił krążek. Trzeba przyznać, że ma dzisiaj rozregulowany celownik.
35. min - GOOOL !!! Svitana w końcu dopiął swego !!! Kapitalnie umieścił krążek obok bezradnego Lipińskiego. 4:2.
34. min - Svitana do Zorki !!! Niewiele pomylił się pod bramką Słoweniec.
33. min - Michałowski za uderzanie kijem, trafia na ławkę kar.
32. min - GOOOL !!! Przygodzki zagrywa do Worony, ten przełożył sobie gumę na stronę forchendową i pewnym strzałem pokonał Lipińskiego. 3:2.

31. min - Strzał Blomqvista z lewego bulika odbija parkanem bramkarz gości. Po chwili szansa Worony, ale został powstrzymany przez defensorów gości.
29. min - Strzał Neupauera z korytarza bulikowego, na raty broni Lipiński.
28. min - Strzelał Wsół z linii niebieskiej. Niepewnie interweniuje bramkarz gospodarzy.
27. min - Worona do Svitany, ale ten z ostrego kąta strzela ponad bramką.
27. min - Blomqvist z prawego bulika. Broni Bizub.
26. min - Witecki z bliska !!! Odbija krążek Bizub.
25. min -  GOOOL !!! Zorko dokłada kija pod bramką gości i mamy wyrównanie. 2:2.
25. min - Mądrze bronią się goście, a gospodarze bez pomysłu na wykorzystanie przewagi.
24. min - Akcja gospodarzy pod bramką Zagłębia i poruszona bramka przez Lipińskiego.
24. min - Motloch na ławce kar.
23. min - Ponownie Friberg, tym razem z nadgarstka, ale ta próba zablokowana przez Czikancewa.
22. min - Friberg z bulika trafia prosto w Bizuba.
21. min - W przerwie nastąpiła zmiana bramkarza w drużynie gospodarzy. Do boksu zjeżdża Oskar Polak, a mecz między słupkami dokończy Paweł Bizub.
Zaczynamy drugą tercję. Wznowienie dla gospodarzy.

KONIEC 1. TERCJI.
20. min - GOOOL !!! Strzał Michałowskiego z linii niebieskiej ląduje w bramce. Klasyczna bramka do szatni. 1:2.
20. min - Wstrzelenie krążka z tercji neutralnej i z problemami broni Polak.
19. min - Worona w indywidualnej kontrze urwał się zawodnikom, ale spalił tą akcję. Mimo to oddał strzał po gwizdku, który odbił się od słupka. Mamy przepychankę Worony z Fribergiem.
18. min - Neupauer z bliska !!! Obronił ten strzał Lipiński, po chwili dwie dobitki, ale nie ma bramki dla gospodarzy.
17. min - Nowotarżanie stracili krążek przy jego wyprowadzeniu, ale bez konsekwencji.
15. min - Gra często toczy się w środkowej tercji.
14. min - Blomqvist zagrywa do boku do Naroga, ale ten nieznacznie się pomylił, po chwili wrzutkę Szweda z linii niebieskiej broni Polak.
13. min - GOOOL !!! Piotrowicz strzałem po lodzie spod linii niebieskiej wykorzystuje przewagę. 1:1.
12. min - Goście w pełnym zestawieniu. Po chwili kocioł pod bramką gospodarzy próbował Andrejkiw, ale dobrze broni Polak i mamy gwizdek sędziego.
12. min - Z prawego bulika strzelał Zorko. Broni Lipiński.
11. min - Svitana na ławce kar. Gramy 4 na 4.
11. min - Dobrze bronią się goście.
10. min - Kolejne wykluczenie dla gości. Dwie karne minuty dla Michałowskiego.
9. min - Svitana z bekhendu, z okolic lewego bulika. Strzał po rykoszecie poszybował nad bramką.
8. min - Nie ma bramki !!! Spalony w polu bramkowym.
8. min - Krążek w bramce Podhala !!! Będzie jednak analiza wideo. Sprawdzany potencjalny spalony w polu bramkowym.
7. min - Goście w pełnym zestawieniu.
6. min - Fantastyczne uderzenie Neupauera z bliskiej odległości, jednak jeszcze lepsza interwencja Lipińskiego.
5. min - Bucenko za zahaczanie trafia na ławkę kar.
5. min - Ależ szansa na wyrównanie. Oko w oko z Polakiem stanął Sikora, ale nie zdołał podnieść krążka i golkiper gospodarzy obronił ten strzał.
4. min - GOOOL !!! Z krążkiem od linii niebieskiej popędził Kudzin, wjechał pod bramkę gości, wymanewrował Lipińskiego i umieścił gumę obok jego prawego parkana. 1:0.
3. min - Bochnak z ostrego kąta pociągnął z nadgarstka. Zamroził krążek golkiper gości.
2. min - Szansa dla nowotarżan !!! Dwójkową akcję rozegrali Worona i Przygodzki, ale strzał tego drugiego broni fenomenalnie Lipiński.
1. min - Witecki przewraca się w tercji gospodarzy, ale sędziowie nie odgwizdali kary.
Zaczynamy wznowienie dla gości.
Dobry wieczór Państwu. Zapraszam na kolejny mecz PHL pomiędzy drużynami Tauron Podhale Nowy Targ i Zagłębie Sosnowiec. Pozycja gospodarzy już się nie zmieni i za niecały miesiąc sezon dla nich się zakończy. Z kolei goście mogą uzyskać jeszcze siódmą lokatę. Będzie niezwykle ciężko gdyż tracą do Energi Toruń na chwilę obecną siedem punktów (do końca sezonu zasadniczego zostały trzy z dzisiejszym spotkaniem), ale mają o jedno spotkanie rozegrane mniej niż sosnowiczanie. Torunianie muszą jednak zagrać "dla sosnowiczan". W ekipie gości bardzo groźnej kontuzji doznał ich golkiper Patrik Spěšný, a jego przerwa w grze potrwa najprawdopodobniej 6. tygodni. W każdym razie emocji nie zabraknie. Relację prowadzi Marcin Janicki.

#72 Oskar Polak B 2 6.00 14 14 0 0 0 0 85.71 20:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#2 Ołeksandr Ałeksandrow LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Martin Przygodzki LS 0 4 2 2 4 2 0 0 0 0 0 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#25 Adrian Słowakiewicz PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Luka Zorko PO 1 1 0 1 2 -1 0 0 0 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#45 Sebastian Lipiński B 5 5.00 28 10 11 7 0 0 82.14 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#29 Mikołaj Szczepkowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#69 Witalij Andrejkiw LO 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#98 Michał Bernacki PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Christian Blomqvist ŚR 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#32 Damian Piotrowicz LS 1 1 1 0 2 1 0 0 0 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Kamil Sikora LS 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Mikołaj Szczepkowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0