1:5 Patryk Wronka #15 ( Damian Kapica #95, Martin Bdžoch #26 ) +/-
1:6 Patryk Wronka #15 ( Vojtěch Tomi #47 ) +/-
5/5 54:53
04:52 2 min. Nikita Bucenko #14 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:31 2 min. Michał Naróg #15 Uderzanie kijem
36:37 2 min. Alan Łyszczarczyk #8 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
50:30 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Nikita Bucenko #14 Nadmierna liczba graczy na lodzie
51:08 2 min. Michał Kotlorz #71 Wysoko uniesiony kij
55:59 2 min. Roman Rác #88 Zahaczenie
59:42 2 min. Michał Naróg #15 Trzymanie przeciwnika

60. min - Syrena kończy dzisiejsze spotkanie.
59. min - Naróg na dwie minuty za trzymanie przeciwnika. Do końca spotkanie 18 sekund.
59. min - Cracovia w pełnym zestawieniu i tuż po wyjściu z boksu kar Rac mógł podwyższyć prowadzenie swojego zespołu,
55. min - GOOOLLL!!! Wronka zalicza hat tricka w dzisiejszym spotkaniu, umieszczając krążek w bramce obok bezradnego Szczepkowskiego.
55. min - Krejci uderza z niebieskiej linii. Szczepkowski pewnie odbija krążek.
54. min - Andreikiv sam na sam ze Stajonoviczem, ale górą bramkarz Cracovii.
52. min - Duże zamieszanie pod bramką gospodarzy, ale Szczepkowski odnajduję krążek w gąszczu nóg.
50. min - Podwójne osłabienie Zagłębia. Na ławce kar Butsenko i Kotlorz.
49. min - GOOOLLL!!! Wronka wręcz wpada z krążkiem do pustej bramki.
46. min - GOOOLLL!!! Po niespełna minucie Graborenko podwyższa wynik dzisiejszego spotkania.
45. min - GOOOLLL!!! Damian Kapica precyzyjnym uderzeniem z pola międzybulikowego sciąga pajęczynę w bramce Szczepkowskiego.

44. min - Podkręcają tempo gospodarze, ale na razie wynik bez zmian.
42. min - Witecki próbował zaskoczyć Stojanovicza z ostrego kąta.
41. min - Zaczynamy trzecią odsłonę. W ataku Cracovia.

40. min - Syrena kończy drugą tercję spotkania.
39. min - Cracovia w pełnym zestawieniu.
37. min - Jakieś pokrzykiwania z boksu Łyszczarczyka i odsiedzi teraz dwie minuty za niesportowe zachowanie.
35. min - W niezłych tarapatach Zagłębie, które od dłuższego czasu nie może opuścić własnej tercji.
33. min - Cracovia trochę przycisnęła gospodarzy. Dwukrotnie próbował uderzenia Bdzoch. ale obrona Zagłębia poradziła sobie z tymi sytuacjami.
30. min - Pavlenko poszedł sam do kontry i zdecydował się na mocny strzał po przejechaniu niebieskiej linii. Stojanowicz z problemami, ale broni to uderzenie.
29. min - Friberg dwukrotnie mógł wyrównać wynik spotkania, ale górą Stojanovicz.
27. min - Zagłębie w pełnym zestawieniu.
27. min - Rac miał odsłonięta bramkę, ale w chwili uderzenia na posterunku był już Szczepkowski, który pewnie broni strzał.
25. min - Naróg na dwie minuty za uderzanie kijem.
23. min - Koronkowa akcja Zagłębia zakończona technicznym strzałem Andreikiva. Stojanowicz jednak broni to uderzenie.
22. min - Szczęsliwa obrona Szczepkowskiego po strzale Polaka.
21. min - Ruszamy z drugą odsłoną. Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.

KONIEC PIERWSZEJ TERCJI
20. min - Syrena kończy pierwszą odsłonę spotkania.
19. min - Ostatnia minuta pierwszej tercji.
15. min - Gospodarze próbują wyrównać stan w tej tercji, lecz na razie bez powodzenia.
13. min - GOOOLLL!!! Łyszczarczyk zabawił się z obrońcami Zagłębia i pewnie umieszcza krążek między parkanami Szczepkowskiego.
12. min - Kogut oddaje kąśliwe uderzenie tuż po wjechaniu do tercji ataku. Bramkarz Cracovii broni to uderzenie.
11. min - Kasperlik stanął oko w oko ze Szczepkowskim. Tym razem górą bramkarz gospodarzy.
7. min - GOOOLLL!!! Szybka odpowiedź Zagłębia. Motloch idealnie odnalazł się pod bramką gości i umieścił krążek w bramce.
6. min - GOOOLLL!!! Po szybko rozegranym zamku Saur idealnie obsłużył Wronkę, a ten uderzył precyzyjnie z lewego bulika.

5. min - Butcenko na dwie minuty za spowodowanie upadku przeciwnika.

4. min - Bdzoch uderzył z niebieskiej, ale Szczepkowski pewnie broni.
2. min - Aktywnie w ataku Cracovia i na strzał zdecydował się Łyszczrczyk, ale jego próba minimalnie niecelna.
1. min - Ruszamy!!! Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.