01:52 2 min. Eduards Hugo Jansons #5 Uderzanie kijem
01:52 2 min. Mateusz Bepierszcz #24 Uderzanie kijem
01:52 2 min. Jakub Wanacki #5 Przeszkadzanie
14:43 2 min. Mateusz Rompkowski #97 Zahaczenie
38:29 2 min. Łukasz Nalewajka #20 Przeszkadzanie
39:18 2 min. Dominik Paś #14 Uderzanie kijem
39:21 2 min. Bence Bálizs #1 Opóźnianie gry
41:59 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:08 2 min. Patryk Krężołek #88 Spowodowanie upadku przeciwnika
57:50 2 min. Teemu Pulkkinen #11 Atak kijem trzymanym oburącz

Koniec meczu!
60. min - Przed nami ostatnie 30 sekund.
58. min - Pulkkinen na ławce kar.
58. min - Mrugała po dłuższym czasie bez celnego strzału trafia prosto do raka Balizsa.
58. min - Mało dzieje się na lodzie.
57. min - "Zabijają" ten mecz jastrzębianie, którzy znacznie zwalniają tempo swoich akcji.
56. min - W komplecie GieKSa.
54. min - Krężołek na ławce kar.
53. min - GOOOL! R. Nalewajka huknął w Murray'a, który odbił gumę, a do niej dopadł Jansons i dopełnił formalności!
50. min - Długo walczyli o krążek hokeiści pod bandą, aż ten w końcu trafił w posiadanie katowiczan.
48. min - Murray poradził sobie ze strzałem Sinegubovsa.
46. min - Zadzwonił słupek po uderzeniu Simka!
44. min - JKH w komplecie.
43. min - GOOOOL! Odważnie Kaleinikovas ruszył w osłabieniu i sam zdecydował się finalizować akcję i zakończył ją trafieniem!
42. min - Urbanowicz na ławce kar.
41. min - GOOOOL! Nawet nie drgnął Balizs po atomowym uderzeniu Kolusza!
41. min - Zakończyła się pierwsza kara. Katowice dalej grają w podwójnej przewadze!
41. min - Gramy! Trzech zawodników gości na ławce kar.

Koniec 2. tercji
40. min - Trzecia kara dla jastrzębian! Balizs wyrzucił gumę poza lodowisko!
40. min - Druga kara dla gości!
39. min - Kara dla zawodnika JKH.

36. min - Lehtonen był niepilnowany, lecz Paś w porę zainterweniował i pozbawił gracza gospodarzy dogodnej okazji na oddanie strzału.
35. min - Jansons z lewej strony szukał dalszego słupka, jednak w porę odbił gumę Murray!
34. min - Svec z prawego bulika prosto do raka katowickiego golkipera.
33. min - Huhdanpa rozpędził się lewą stroną, ale kąt był zbyt ostry i uderzył prosto w Murray'a ustawionego przy bliższym słupku.
32. min - Jastrzębianie oddalili grę od własnej bramki i katowiczanie mają problem z wykreowaniem sobie dogodnej okazji.
30. min - GOOOOL! Sinegubovs przedarł się środkiem, z pierwszym uderzeniem poradził sobie Murray, ale przy dobitce nie miał żadnych szans!
28. min - Fraszko sam środkiem, uderzył z bekhendu po lodzie i bramkarz JKH broni prawym parkanem.
27. min - Przedarł się Smal przez dwóch obrońców gospodarzy, ale jego strzał nie sprawił trudu Balizsowi.
26. min - Górą golkiper GieKSy!
26. min - Rajamaki kontra Murray!
26. min - Rzut karny dla gości po faulu na Górnym!
25. min - GOOOOL! Nic nie zwiastowało trafienia dla JKH, jednak po wygranym buliku pod bramką Murray'a guma trafiła do Viinikainena, a ten huknął nie do obrony!
24. min - Bezradni na początku drugiej tercji goście muszą odpierać ataki mistrzów Polski.
23. min - Pulkkinen przeczekał pierwsze tempo i na to dał się nabrać obrońca jastrzębski, który zostawił dużo przestrzeni zawodnikowi GieKSy, jednak ten chybił znacząco.
22. min - Fraszko ruszył prawą stroną zagrał wzdłuż bramki gości, ale Balizs przechytrzył zawodnika gospodarzy i parkanem zmienił tor lotu gumy, która nie dotarła do zamykającego akcję Magee.
21. min - Gramy!

KONIEC 1. TERCJI.
20. min - Uspokoiła się gra.
19. min - Pelaczyk z nadgarstka !!!. Odbija Murray.
18. min - Wanacki z lewego skrzydła. Broni Bálizs.
16. min - Jarosz !!! Jak on tego nie strzelił ? Zostawili go katowiczanie, ale katowicki bramkarz obronił uderzenie napastnika gości.
16. min - GOOOL !!! Paś wykorzystuje błąd Murraya, który wyjechał za daleko od bramki i mamy 1:2.
15. min - Rompkowski na ławce kar.

14. min - Wrzutka drużyny katowickiej i spokojnie Bence Bálizs.
13. min - Magee z lewego skrzydła chciał zmieścić gumę przy bliższym słupku. Czujny bramkarz JKH.
12. min - Freidenfelds !!! Miał przed sobą pustą bramkę, ale jego strzał z ostrego kąta zdążył podbić Krężołek.
11. min - Šimek !!! Pociągnął bez zastanowienia po podaniu Bepierszcza i zerwał pajęczynę jastrzębskiej bramki !!! 1:1.
10. min - Błąd Wanackiego, ale Murray ratuje skórę swoim kolegom z drużyny. Po chwili Kolusz spróbował powtórzyć wyczyn Kostka, ale minimalnie chybił.
10. min - Krążek w siatce katowiczan, ale gol nie uznany, gdyż mamy spalonego w polu bramkowym.
9. min -  W odpowiedzi Pasiut zza bulika. Bez problemów golkiper JKH.
8. min - GOOOL !!! Kostek idealnie przymierzył przy słupku i goście wychodzą na prowadzenie. 0:1.
8. min - Jarosz z prawego bulika mierzył przy dalszym słupku, ale broni Murray.
7. min - Kruczek mocno z linii niebieskiej, ale zablokowany przez Kaleinikovasa.
6. min - Zamieszanie pod bramką JKH i mrozi gumę bramkarz JKH.
5. min - Obie drużyny już w komplecie. Po chwili Pulkkinen po znakomitym zagraniu Olssona przegrywa pojedynek z Bálizsem.
4. min - Podanie krążka ręką i gra wycofana do tercji neutralnej. Do tej pory bez zagrożenia bramki Murraya.
3. min - Kary dla Wanackiego, Bepierszcza i Jansonsa. W przewadze goście.
3. min - Sygnalizowana kara dla gospodarzy
2. min - Małe spięcie na linii środkowej i mamy przerwę w grze. Po chwili strzał Olssona po wygranym buliku i broni Bálizs.
1. min - Zamieszanie pod bramką gości. Bez większego zagrożenia.
Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.
Zaczynamy już za chwilę.
Dobry wieczór Państwu. Zapraszam na drugi mecz ćwierćfinałowy pomiędzy drużynami GKS Katowice i JKH GKS Jastrzębie. We wczorajszym spotkaniu gospodarze dość pewnie wygrali z hokeistami znad czeskiej granicy 5:2, ale było to efektem sporych błędów własnych i niefrasobliwości drużyny rywali. Jak będzie dzisiaj ? Jastrzębianie spróbują się odgryźć za wczorajszą porażkę, więc o wielkie emocje jestem absolutnie pewien. Relację prowadzi dla Państwa Marcin Janicki

#11 Teemu Pulkkinen ŚR 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#97 Mateusz Rompkowski LO 0 0 0 0 0 -3 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Juraj Šimek LS 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#48 Igor Smal ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Aleksi Varttinen LO 0 1 0 1 1 -1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0