16:41 2 min. Mateusz Rompkowski #97 Trzymanie przeciwnika
17:18 2 min. Grzegorz Pasiut #18 Opóźnianie gry
18:15 2 min. Mark Kaleinikovas #31 Uderzanie kijem
30:13 2 min. Eduards Hugo Jansons #5 Przeszkadzanie
48:30 2 min. Igor Smal #48 Ostrość
59:56 2 min. Eduards Hugo Jansons #5 Uderzanie kijem

KONIEC MECZU.
60. min - Jansons na ławce kar. To już łabędzi śpiew.
60. min - Sygnalizowana kara dla JKH
60. min - Zamieszanie pod bramką JKH. Mrozi gumę bramkarz. Czas dla GKS Katowice.
60. min - Murray zjechał z lodu.
59. min - Mądrze rozgrywają gumę gospodarze.
58. min - Spalony po ataku Gieksy.
57. min - Mrugała nie dał się minąć Kaleinikovasowi we własnej tercji.
56. min - Najpierw Łukasz Nalewajka przegrał pojedynek z Murrayem, a dobitka jego brata również pada łupem Murraya.
55. min - Teraz Rajamäki uderzył z nadgarstka. Łapie do raka "Jasio Murarz".
54. min - Za wszelką cenę próbują katowiczanie. Zadźwięczał słupek bramki gospodarzy.
53. min - Pelaczyk !!! Otrzymał gumę tuż przed bramką, wypalił z pierwszego krążka, ale nad bramką.
52. min - Strzał jednego z zawodników JKH zbił nad siebie Murray, dobijać próbował Łukasz Nalewajka, ale odgwizdany wysoki kij.
51. min - Goście w pełnym zestawieniu.
50. min - Ēriks Ševčenko miał przed sobą tylko bramkarza, ale strzelił minimalnie obok słupka.
49. min - Smal na ławce kar.
48. min - Strącony krążek w niegroźnej sytuacji pod bramką JKH. Broni jednak Bálizs.
47. min - Wrzutka Varttinena, ale mrozi bramkarz JKH.
46. min - Wypalił z niebieskiej Rajamäki. Broni Murray.
45. min - Mądrze grają w obronie gospodarze. Z kolejną dobą interwencją Bálizs.
44. min - Jansons z ostrego kąta. Broni Murray.
43. min - Strzał Kolusza z ostrego kąta mija bramkę JKH.
42. min - Jansons z prawego bulika. Minimalnie obok słupka.
41. min - Strzał napastnika JKH obok bramki.
Zaczynamy trzecią tercję.

KONIEC 2. TERCJI.
40. min - Strzał Łukasza Nalewajki zza linii niebieskiej zbija do boku Murray.
39. min - Wrzutka Kruczka z linii niebieskiej. Mrozi gumę Bálizs.
39. min - Spalony po ataku Gieksy.
38. min - Szansa dla Olssona, ale Szwed nieczysto trafił w krążek pod bramką JKH.
37. min - Guma od zakrystii trafiła do Bartosza Fraszki, ale ponownie górą węgierski bramkarz.
36. min - Strzał Bepierszcza z ostrego kąta odbija niepewnie bramkarz JKH. Guma zmierzała do napastników Gieksy, ale obrońcy zażegnali sytuację.
35. min - Niecelnie zagrywał Sinegubovs pod bramką gości. Po chwili uwolnienie i gra wycofana do tercji JKH.
34. min - Kruczek potężnie huknął teraz z linii niebieskiej. Na raty broni golkiper JKH.
33. min - JKH w pełnym zestawieniu.
32. min - Cóż to była za okazja na gola w osłabieniu !!! Švec zagrywa do Kostka, ale jego strzał broni Murray.
31. min - Jansons na ławce kar.
29. min - Strzelał Musioł z linii niebieskiej, tor lotu krążka zmienił jeszcze Magee, ale fantastycznie broni Bálizs.
28. min - Uwolnienie gra wycofana do tercji gości.
27. min - Strzał Varttinena z linii niebieskiej łapie Bálizs i mamy przepychanki.
26. min - Krężołek z pierwszego krążka. Łapie instynktownie golkiper gospodarzy.
25. min - Olsson przegrywa pojedynek z Bálizsem.
25. min - GOOOL !!! Błąd defensywy gości i Josef Švec strzałem w krótki róg podwyższa prowadzenie. 2:0.
24. min - Paś z pierwszego krążka. Mrozi Murray. Po chwili błąd defensywy JKH, ale Magee nie trafia w dogodnej sytuacji.
23. min - Zamieszanie pod bramką gości, ale gospodarzom zabrakło nieco szczęścia.
22. min - Bepierszcz mocno z linii niebieskiej. Zablokowany.
21. min - GOOOL !!! Mark Kaleinikovas od razu po wyjściu z ławki kar znalazł się sam na sam z bramkarzem i pokonał Johna Murraya. 1:0.
Zaczynamy drugą tercję krążek dla gości.

KONIEC 1. TERCJI.
20. min - Nie ma gola. Pasiut przegrywa walkę z bramkarzem JKH.
20. min - Rzut karny dla Katowic. Podyktowany za zamrożenie krążka przez Viinikainena.
20. min - Unieśli w geście triumfu ręce zawodnicy Katowic do góry ciesząc się z gola, ale krążek nie wpadł jakimś cudem do bramki. Mamy wideoweryfikację.
20. min - GKS Katowice gra w pełnym zestawieniu.
20. min - Bryk potężnie z lewego skrzydła. Ponad bramką.
19. min - Kaleinikovas na ławce kar.
18. min - Bomba Kaleinikovasa z prawego bulika. Broni fenomenalnie Murray.
18. min - Do Rompkowskiego dołącza Pasiut i gospodarze w 5/3.
17. min - Gospodarze w przewadze na ławce kar Rompkowski.

17. min -  Niebezpieczny strzał Pasia, po błędzie defensywy Gieksy, ale guma po rykoszecie ląduje na bocznej siatce.
16. min - Znakomicie Horzelski zatrzymał kontrę Olssona.
15. min - Przewracany jeden z zawodników JKH, ale nie ma kary. Są za to gwizdy na trybunach.
14. min - Strzał Pelaczyka zza obrońcy instynktownie broni Murray.
13. min - Uwolnienie. Gra wycofana do tercji JKH.
12. min - Dwukrotnie Lehtonen z dystansu. Bez efektu bramkowego.
11. min - Fraszko po solowym rajdzie z własnej tercji strzelił z lewego bulika. Bez problemów odbija Bálizs.
10. min - Uderzenie Jansonsa z korytarza bulikowego zablokowane.
9. min - Pulkkinen sam na sam. Kapitalnie interweniuje Bence Bálizs.
8. min - Strzał Radka Nalewajki z nadgarstka mrozi Murray.
7. min - Jak dotąd mamy wyrównany mecz.
6. min - Groźnie po wygranym buliku uderzał Rajamäki. Obok słupka.
5. min - Obie drużyny wymieniają podania między sobą.
4. min - Przez ostatnie 60. sekund bez groźnych strzałów.
3. min - Krężołek zagrywa niedokładnie gumę pod bramką JKH i akcja spaliła na panewce. Po chwili uwolnienie i gra wycofana do tercji JKH.
2. min - Švec z bekhendu. Ponad bramką. Po chwili kocioł pod bramką Murray'a. Górą bramkarz gości.
1. min - Już w pierwszej sytuacji groźnie uderzał Pasiut z lewego skrzydła. Broni golkiper JKH.
Pierwszy krążek dla gospodarzy.
Obie drużyny już na lodzie.
Dzień dobry Państwu !!! Zapraszam na trzeci mecz pierwszej rundy fazy play-off Polskiej Hokej Ligi pomiędzy drużynami JKH GKS Jastrzębie i GKS Katowice. W tej rywalizacji jest wynik 1:1. Co ciekawe oba mecze kończyły się wysokimi zwycięstwami jednej i drugiej ekipy (GKS 5:2 JKH, GKS 2:6 JKH). Czy w dniu dzisiejszym będzie podobnie ? Która drużyna zdobędzie kolejne cenne zwycięstwo w tej rywalizacji ? Przekonamy się za około 2. godziny. Relację prowadzi Marcin Janicki.

#76 Lauri Huhdanpää LS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Eduards Hugo Jansons PO 0 0 0 0 0 0 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0