1:3 Grzegorz Pasiut #18 ( Shigeki Hitosato #91 ) +/-
06:14 2 min. Robert Mrugała #77 Wysoko uniesiony kij
21:01 2 min. Teemu Pulkkinen #11 Wysoko uniesiony kij
23:11 2 min. Ēriks Ševčenko #6 Trzymanie przeciwnika
23:11 2 min. Teemu Pulkkinen #11 Wymuszanie kary (symulowanie)
23:32 2 min. Dominik Jarosz #98 Uderzanie kijem
56:46 2 min. Olli-Petteri Viinikainen #39 Przeszkadzanie

Koniec meczu!
60. min - 20 sekund do końca, zaczniemy pod bramką GieKSy.
60. min - Pusta bramka JKH.
60. min - Czas dla gospodarzy.
60. min - 35 sekund do końca meczu.
59. min - W komplecie JKH.
58. min - Wypad JKH w osłabieniu i potężne uderzenie Bryk broni Murray!
57. min - Viinikainen na ławce kar.
57. min - Skutecznie oddalili grę od swojej bramki goście.
56. min - Krężołek sam na sam z bramkarzem JKH i lepszy w tym pojedynku Balizs!
54. min - Szybko chcą odpowiedzieć gospodarzy, jednak na ich drodze stanął Murray!
53. min - GOOOOOL! Sam pognał Pasiut w stronę bramki Balizsa i pokonał go atomowym uderzeniem!
51. min - Rajamaki objechał bramkę GieKSy, oddał strzał z bekhendu, jednak w porę wrócili katowiccy defensorzy.
50. min - Dłużej zagościli teraz w tercji jastrzębian goście.
48. min - Bezrobotny Murray teraz zbija gumę do boku prawym parkanem.
47. min - Agresywnie i szybko doskakują do gospodarzy katowiczanie.
45. min - Bepierszcz zdecydował się na siłowe rozwiązanie po tym, jak stanął oko w oko z Balizsem i górą golkiper gospodarzy!
44. mini - Fraszko przejmuje krążek z lewej strony, pognał na bramkę jastrzębian, lecz pomylił się minimalnie.
43. min - Uderzenie Hitosato zbija do boku Balizs.
42. min - Pulkkinen wstrzymał się ze strzałem, ale ofiarna interwencja gracza JKH zażegnała zagrożenie.
41. min - Gramy!

Koniec 2. tercji
40. min - GOOOOOL! Zamieszanie pod katowicką bramką i cudem goście nie tracą gola! Magee zagrał od bandy prosto do Fraszki, a ten stanął oko w oko z Balizsem i między parkanami umieścił gumę w bramce!
38. min - Bepierszcz oddaje strzał, ale tylko w boczną siatkę.
37. min - Krążym od jednej tercji do drugiej, żadna z ekip nie może dłużej utrzymać się przy krążku.
35. min - Murray dwukrotnie w krótkim czasie mrozi gumę.
34. min - Wysoko starają się odebrać krążek jastrzębianie.
33. min - Pulkkinen dopadł do bezpańskiego krążka, jednak oddawał strzał z kolan i przeniósł gumę ponad poprzeczką.
32. min - Z nadgarstka Fraszko i musiał instynktownie bronić bramkarz JKH lewym parkanem!
30. min - Simek twardo walczył o pozycję z dwoma obrońcami gospodarzy, ale ostatecznie nie udało mu się dopaść do krążka i stanąć oko w oko z Balizsem.
28. min - GOOOOOL! Katowiczanie wygrali wznowienie, Fraszko oddał strzał z lewego bulika, z którym poradził sobie golkiper JKH, ale z dobitką Pasiuta już sobie nie poradził!
28. min - Wanacki próbował zaskoczyć zasłoniętego Balizsa, jednak ten czujny i guma ląduje w jego łapaczce.
27. min - Przedarł się Simek środkiem, lecz jego strzał został podbity.
26. min - Obie ekipy w pełnych zestawieniach.
26. min - Kontra gospodarzy i Murray ofiarnie broni! Ruszamy w drugą stronę i teraz świetnie broni golkiper JKH!
25. min - Goście oddają strzał jeden po drugim, ale to za mało na Balizsa!
24. min - Jarosz na ławce kar i katowiczanie w przewadze.
24. min - Pulkkinen wraca na ławkę kar, ale tym razem do boksu uda się również Sevcenko.

24. min - W komplecie goście.
22. min - Pulkkinen na ławce kar.
21. min - Gramy!

Koniec 1. tercji
20. min - Rajamaki teraz minimalnie się pomylił a próbował uderzenia po dalszym słupku!
19. min - Rozpaczliwie praktycznie w polu bramkowym bronią się teraz goście!
18. min - Freidenfelds odebrał gumę w tercji katowiczan i jego strzał zatrzymał się na obramowaniu bramki!
16. min - GOOOOOL! Przewrócił się Mrugała we własnej tercji i Paś miał przed sobą otwartą autostradę! Napastnik JKH precyzyjnym strzałem po dalszym słupku otwiera wynik spotkania!
16. min - Długo zwlekali jastrzębianie z rozegraniem krążka z własnej tercji. Podanie nie dotarło do adresata i mamy uwolnienie pod bramką JKH.
14. min - Mrozi gumę Murray po wrzutce Kaleinikovasa.
13. min - Wyrównana pierwsza tercja, w której zarówno jedni, jak i drudzy nie chcą stracić pierwsi gola.
11. min - Słaba przewaga JKH i GieKSa w komplecie.
10. min - Freidenfelds miał sporo czasu, lecz trafił w golkipera gości, który ustawiony był przy bliższym słupku.
9. min - Dwukrotnie z dystansu próbował Viinikainen, wpierw posłał gumę obok bramki, a z drugim uderzeniem poradził sobie Murray.
7. min - Cztery minuty dla Mrugały.
6. min - Przedarł się lewą stroną Rajamaki, ale kąt był zbyt ostry, aby oddać celne uderzenie.
5. min - Zdecydowane ataki katowiczan zdecydowanie ustąpiły.
4. min - Fraszko otrzymał kapitalne podanie od Pasiuta, ale strzał z bekhendu napastnika gości został odbity przez golkipera gospodarzy!
3. min - Wanacki oddał strzał z lewej strony, który obronił Balizs. Zdezorientowany bramkarz JKH szukał krążka, a ten zatańczył w polu bramkowym i w porę obrońca gospodarzy zażegnał niebezpieczeństwo!
2. min - Paś z pierwszą próbą w tym spotkaniu, jednak krążek minął bramkę GieKSy po tym uderzeniu.
1. min - Gramy!

#76 Lauri Huhdanpää LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Eduards Hugo Jansons PO 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0