1:2 Grzegorz Pasiut #18 ( Marcin Kolusz #20, Mateusz Bepierszcz #24 ) +/-
07:51 2 min. Joona Monto #81 Atak kijem trzymanym oburącz
07:51 2 min. Josef Mikyska #25 Przeszkadzanie
13:27 2 min. Juraj Šimek #14 Spowodowanie upadku przeciwnika
15:54 2 min. Jauhienij Kamienieu #9 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:40 2 min. John Murray #31 Spowodowanie upadku przeciwnika

71. min - GOOOOL! Katowiczanie wygrywają w dogrywce!
70. min - Urbanowicz sam i broni Murray.
68. min - Przewrócił się Kurczek, ale z tego prezentu nie skorzystali jastrzębianie.
67. min - Leży przy bandzie Kaleinikovas i mamy przerwę w grze.
66. min - Ponownie odważniej Simek, ale jego uderzenie zostało zablokowane.
64. min - Długo przy krążku utrzymują się katowiczanie, ale nie oddają zbędnych strzałów.
62. min - Simek sam i broni Balizs parkanem!
61. min - Gramy!

Koniec 3. tercji
60. min - Ruszyła ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.
59. min - Kruczek z niebieskiej i mrozi gumę Balizs.
58. min - Jarosz przed Murray'em i myli się zawodnik JKH!
57. min - Pasiut sam na sam z Balizsem i nie ma bramki!
56. min - Wracamy do walki przy bandach o krążek.
54. min - Jastrzębianie próbują iść za ciosem i teraz powstrzymał ich Murray!
53. min - GOOOOOL! Jarosz wypatrzył Freidenfeldsa, a ten doprowadza do wyrównania!
52. min - Bryk samotnie lewą stroną, ale został powstrzymany.
51. min - Dużo walki o gumę, mało klarownych okazji.
49. min - Bryk wrzuca z tercji neutralnej i mrozi grę Murray.
47. min - Trzech graczy dopadło do Sveca, który próbował dobić gumę, a ta ostatecznie między parkanami golkipera GieKSy!
45. min - Rompkowski znakomicie interweniował i zabrał gumę Kaleinikovasowi przed bramką Murray'a!
44. min - Viinikainen miał dużo miejsca, ale trafił prosto w kij kolegi z zespołu.
43. min - Pulkkinen znakomicie wywalczył sobie pozycję, lecz guma po jego strzale minęła bramkę Balizsa!
42. min - Potężnie Bryk z pierwszego krążka i broni Murray!
41. min - Gramy!

Koniec 2. tercji
39. min - Paś pognał prawą stroną, krążek minął Murray'a, ale nie przekroczył linii bramkowej!
37. min - Dobrze bronią katowiczanie i jastrzębianie mają ogromne problemy z dojściem do sytuacji strzeleckiej.
35. min - Objechał bramkę Kurczek, uderzył z bekhendu, ale krążek nie wpadł do bramki.
34. min - Urbanowicz w ostatniej chwili blokuje uderzenie Bepierszcza!
33. min - Kolejna słaba przewaga gospodarzy i katowiczanie w komplecie.
31. min - Murray przewrócił rywala i JKH w przewadze.
30. min - Odważnie Jansons najechał z prawej strony, ale został powstrzymany przed bramką Murray'a!
28. min - GOOOOL! Powalczyli przy bandzie katowiczanie i krążek szczęśliwie trafił do Ciepielewskiego, który wyprowadza swój zespół na prowadzenie!
26. min - Bryk z prawego bulika, odbija bramkarz GieKSy. Jeszcze zakotłowało się w polu bramkowym!
25. min - Dobre podanie otrzymał Urbanowicz i szukał miejsca między parkanami Murray'a!
24. min - Pasiut oddaje niesygnalizowane uderzenie prosto do raka Balizsa.
23. min - Olsson dopadł go gumy przy bandzie, oddał strzał, z którym poradził sobie golkiper JKH.
22. min - Katowiczanie podobnie, jak w pierwszej tercji od początku próbują dojść do głosu.
21. min - Gramy!

Koniec 1. tercji
20. min - Ruszył lewą stroną Bepierszcz i z problemami obija gumę Balizs!
18. min - JKH w komplecie.
18. min - Dwójkowa kontra gości i Murray ratuje swój zespół od utraty gola!
17. min - Tym razem katowiczanie mają problem z założeniem hokejowego zamka w tercji JKH.
16. min - Kameneu na ławce kar.
16. min - Paś objechał bramkę rywali, ofiarnie w ostatniej chwili interweniował Wanacki!
16. min - W komplecie GieKSa.
16. min - Pasiut pognał na bramkę Balizsa, ale jego uderzenie z bekhendu minęło bramkę gospodarzy!
15. min - Jastrzębianie przez pierwszą minutę starali się założyć zamek w tercji gości.
14. min - Simek na ławce kar.
11. min - Zasłonięty był Balizs, ale poradził sobie ze strzałem po lodzie Rompkowskiego.
10. min - JKH i GieKSa w pełnych zestawieniach.
9. min - Urbanowicz ze środka i do boku gumę zbija Murray.
8. min - Monto i Mikyska na ławce kar.
8. min - Kaleinikovsa uderza z pierwszego krążka, lecz ten przeleciał obok lewego słupka bramki gości.
7. min - Szybkie tempo, dużo agresji w grze, ale brak klarownych okazji z obu stron.
5. min - Niewygodnie guma odbiła się za bramką Balizsa, który musiał ofiarnie mrozić krążek.
4. min - Agresywnie przy bandach grają zawodnicy obu ekip!
3. min - Sinegubovs kradnie krążek w tercji neutralnej, podaje do Freindenfeldsa, a ten z ostrego kąta trafia w dobrze ustawionego katowickiego bramkarza.
2. min - Kaleinikovas odebrał gumę w tercji GieKSy, ruszył sam na sam z Murray'em i górą golkiper gości, który ratuje swój zespół od fatalnego początku!
1. min - Gramy!

#76 Lauri Huhdanpää LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Eduards Hugo Jansons PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#92 Maciej Urbanowicz LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#39 Olli-Petteri Viinikainen LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 John Murray B 1 0.85 34 10 10 10 4 0 97.06 70:54 0 0 0 0.00 0 1 0 0 0 0 0