1:0 Roman Szturc #69 ( Filip Komorski #5 ) +/-
2:0 Bartłomiej Jeziorski #91 ( Jean Dupuy #39, Filip Komorski #5 ) +/-
(+) Dupuy #39, Jeziorski #91, Komorski #5, Pociecha #67, Šedivý #64
(-) Bezuška #4, Dziubiński #61, Noworyta #55, Padakin #21
(+1) 5/4 42:18
2:1 Andrij Denyskin #71 ( Pawło Padakin #21, Filipp Pangiełow-Jułdaszew #58 ) +/-
(+) Denyskin #71, Dziubiński #61, Jākobsons #7, Padakin #21, Pangiełow-Jułdaszew #58
42:11 2 min. Filipp Pangiełow-Jułdaszew #58 Spowodowanie upadku przeciwnika

60. min - Czas dla TAURON Re-Plast Unii Oświęcim.
60. min - Lindskoug w boksie! 8 sekund do końca tercji.
59. min - Kotłuje się pod oświęcimską bramką.
58. min - Zablokowany strzał Jeziorskiego spod niebieskiej.
57. min - Dziubiński samotnie przedarł się to tercji tyszan i uderzył z lewego bulika nad parkanem Fucika, jednak ten złapał to uderzenie do raka.
57. min - Denyskin indywidualnie między zawodnikami GKS-u, ale pewnie do raka schwytał to uderzenie tyski gracz.
57. min - Strzał tyszan z dystansu złapany przez bramkarza przyjezdnych.
56. min - DIukow z niebieskiej i rozciąga się jak długi w bramce Fucik.
55. min - Denyskin z ostrego kąta z najbliższej odległości nie trafia do bramki!
54. min - Ofiarna walka o krążek pod bandą w tyskiej tercji.
53. min - Krzemień z niebieskiej i trafiony "Tadek" przed bramką.
52. min - P. Noworyta z lewego skrzydła, ale skutecznie Fucik.
51. min - Teraz Denyskin z bekhendu z bliska, jednak obok bramki.
51. min - Jakobsons huknął z niebieskiej i nieznacznie się pomylił.
49. min - GOOOOOL!!!!!!! 2:1! Padakin uderzył zza bulika, a krążek z bliska dobił Denyskin i mamy kontaktowego gola Unii!
48. min - Dupuy przed bramkę do Boivina, jednak tylko on wie, jak tego nie strzelił!
47. min - P. Noworyta z niebieskiej, dobitka z bliska, ale rzucił się na krążek Fucik.
46. min - Pangiełow mocno z tercji neutralnej ponad bramką.
45. min - Szturc nieskutecznie od zakrystii.
43. min - GOOOOOOL!!!!! 2:0! Podanie z zerowego kąta przed bramkę i krążek trącony z najbliższej odległości przez Jeziorskiego znalazł się w siatce!
43. min - Kara dla Pangiełowa.
43. min - Younan przed doskonałą szansą pod niebieską, jednak nie trafił w światło bramki.
42. min - Jeziorski z bulika bez przyjęcia, ale efektowna parada Lindskouga!
41. min - Nilsson przymierzył z niebieskiej, lecz widział ten strzał Lindskoug.

40. min - Wanat na ławce kar.
38. min - Nilsson przed bramkę do Boivina, ale ten nie trafił w krążek.
37. min - GOOOOOOL!!!! 1:0! Komorski wygrał bulik w tercji oświęcimian i wycofał za siebie do Szturca, który huknął bez namysłu i trafił między parkany Lindskouga!
37. min - Sedivy samotnie z prawego skrzydła, ale pewnie broni Lindskoug.
37. min - Błąd P. Noworyty, lecz niewykorzystany przez Dupuya.
36. min - Cichy mocno uderzył z bulika, jednak krążek po rykoszecie wędruje ponad bramkę.
35. min - Skutecznie bronią się tyszanie.
34. min - Sędziowie analizowali jeszcze czy krążek nie przekroczył linii bramkowej, ale rozkładają ręce i zaczynamy od wznowienia w tyskiej tercji.
34. min - Younan zdaniem arbitrów celowo ruszył bramkę i został za to odesłany na ławkę kar.
34. min - Padakin z prawego bulika obija poprzeczkę tyskiej bramki!
33. min - Strata krążka oświęcimian we własnej tercji, do którego dopadł Mroczkowski, jednak ten nie pokonał Lindskouga.
32. min - Dziubiński z bulika przy bliższym słupku, którego jednak dobrze pokrył Fucik.
31. min - Starzyński na ławce kar.
30. min - Dwójkowa kontra tyszan, Gościński zagrał na drugą do Jeziorskiego, ale ten przegrał pojedynek z Diukowem.
30. min - Da Costa indywidualnie przedarł się pomiędzy zawodników na strefę przed bulikami i złożył się do strzału, który jednak trafił prosto w bramkarza GKS-u.
29. min - Cichy sam na sam! Górą jednak Fucik.
28. min - Kaskinen z bulika tuż po wygranym wznowieniu i efektownie do raka łapie gumę golkiper Unii.
27. min - Pociecha sam przejechał całe lodowisko i złożył się do strzału spomiędzy bulików, jednak czujniejszy był Lindskoug.
25. min - Denyskin między buliki do Padakina, ten zagrał przed siebie do Dziubińskiego, ale ten z najbliższej odległości nie wpakował krążka do siatki!
24. min - Szturc nieznacznie pomylił się uderzając sprzed bulików.
23. min - Mroczkowski z dystansu i pewnie łapie gumę Lindskoug.
22. min - Bezuska z nadgarstka z niebieskiej i do boku odbija gumę Fucik.
21. min - Kaskinen spod niebieskiej i krążek po rykoszecie dosłownie o centymetry minął bramkę gości!

20. min - Galant uderzył z bulika i pewnie obronił to uderzenie oświęcimski bramkarz.
19. min - Diukow huknął z niebieskiej dwukrotnie, lecz żaden z tych strzałów nie zaskoczył Fucika.
18. min - Boivin spomiędzy bulików, jednak czujnie Lindskoug.
18. min - Ahopelto z lewego wahadła trafił wprost w poprzeczkę tyskiej bramki!
17. min - Nilsson pognał między bulikami, ale został zablokowany przez oświęcimskich defensorów.
16. min - Wanat lewym skrzydłem uderzył z bekhendu, jednak nieskutecznie.
15. min - Da Costa z prawego skrzydła i wprost w tyskiego golkipera.
14. min - Dziubiński próbował zmieścić gumę przy bliższym słupku, lecz górą Fucik, który jednak nie zamroził krążka, a sędzia zatrzymał grę.
13. min - Marzec z kontrą prawym skrzydłem po podaniu Fucika, jednak niewiele z niej wyniknęło.
12. min - Kowalówka od zakrystii i nieznacznie się pomylił.
11. min - Diukow huknął z niebieskiej i wytrącił kij Gościńskiemu.
11. min - Da Costa mocno z niebieskiej, dobitka Szczechury, jednak górą tyski bramkarz.
10. min - Padakin od zakrystii, lecz powstrzymał go tyski gracz.
9. min - Skutecznie bronią się dotychczas oświęcimianie.
8. min - Laakso odesłany na ławkę kar.
7. min - Kowalówka w sytuacji sam na sam! Położył na kolana Fucika, ale nie zdołał wpakować krążka do siatki.
6. min - Jakobsons z niebieskiej i trafiony Kaskinen.
6. min - Dwójkowa kontra GKS-u, jednak niecelne podanie do Boivina kończy tę akcję.
5. min - Denyskin przed bramkę do Dziubińskiego, ale ten nieczysto trafia w krążek.
3. min - Szybko wymieniane podania, ale bez strzałów.
2. min - Da Costa sprzed bulika szukał okienka, jednak posłał gumę minimalnie obok bramki.
2. min - Kara dla Marca i przez 94 sekundy oświęcimianie zagrają 5 na 3!
1. min - Błąd przy zmianie tyszan i mamy pierwsze wykluczenie w tym spotkaniu.

1. min - Jerofejevs z lewego skrzydła, ale zablokowane to uderzenie.

#96 Oskar Jaśkiewicz LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski PS 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#92 Jouka Juhola LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#4 Olli Kaskinen PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Filip Komorski ŚR 0 2 1 1 2 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#71 Szymon Marzec PS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Christian Mroczkowski LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 August Nilsson PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Roman Diukow LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Kristaps Jākobsons PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Aleksandrs Jerofejevs PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0