15:18 2 min. Grzegorz Pasiut #18 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:35 2 min. Daniel Krejčí #27 Zahaczenie
36:38 2 min. Saku Kinnunen #16 Wysoko uniesiony kij
43:05 2 min. Damian Kapica #95 Zahaczenie
51:39 2 min. Hampus Olsson #95 Trzymanie przeciwnika

Koniec meczu!
60. min - GOOOOL! Fraszko zamyka to spotkanie strzałem do pustej bramki!
59. min - Pusta bramka Cracovii!
59. min - Przerwa dla trenera gości.
57. min - GOOOOOL! Ponownie w trójkę ruszyli katowiczanie i tym razem Monto zdołał umieścić gumę między parkanami Stojanovića!
56. min - Trójkowa akcja katowiczan, Olsson zdecydował się na strzał, ale chybił.
55. min - Kruczek musiał gonić Kasperlika i naprawiać swój błąd po tym, jak stracił krążek!
54. min - W komplecie gospodarze.
52. min - Olsson na ławce kar.
50. min - Wracamy po problemach technicznych.
45. min - GOOOOOL! Pięknie zrobił to Pasiut i mamy wyrównanie!
44. min - Kapica na ławce kar.
43. min - Odważnie Kasperlik wjechał pod bramkę GieKSy, ale w ostatniej fazie akcji zgubił gumę i to ułatwiło interwencje Murray'owi.
42. min - Z lewej strony próbował szczęścia Rompkowski i guma wylądowała prosto w łapaczce bramkarza Cracovii.
41. min - Gramy!

Koniec 2. tercji
39. min - Kasperlik urwał się lewą stroną, lecz jego strzał okazał się niecelny.
38. min - Rompkowski z niebieskiej i mrozi grę golkiper "Pasów".
37. min - Kinnunen na ławce kar.
37. min - Varttinen dobrze się odnalazł przed bramką Cracovii, ale przegrał pojedynek ze Stojanovićem.
35. min - GOOOOL! Kapica dostał świetne prostopadłe podanie i umieścił gumę w samym okienku katowickiej bramki!
35. min - Strącony krążek przed krakowską bramką i popisał się teraz refleksem golkiper Cracovii!
34. min - Wajda potężnie z niebieskiej i odbija to uderzenie bramkarz gości.
33. min - Po lodzie Bepierszcz i lewym parkanem broni Stojanović.
32. min - Kontra Cracovii guma trafiła do Michalskiego, który chciał umieścić krążek przy bliższym słupki, ale golkiper GieKSy się tego spodziewał!
31. min - Krejci zostawił krążek Racowi, a ten uderzył prosto w środek bramki gdzie czekał na gumę już Murray.
30. min - Krakowianie w pełnym zestawieniu.
28. min - Krejci na ławce kar.
28. min - Teraz więcej pracy ma golkiper Cracovii, który mrozi krążek po uderzeniu Pasiuta.
27. min - Krężołek zostawił gumę Hitosato, a ten huknął w sam środek gdzie ustawiony był Stojanović!
25. min - Simek za mocno na prawą stronę i kontra gospodarzy zastopowana.
24. min - Pasiut sytuacyjnie uderza, jednak nie dał się zmylić golkiper gości.
23. min - Kombinacyjna akcja katowiczan i Stojanović utrzymuje swój zespół w grze!
22. min - Jedni i drudzy tworzą sobie okazję na początku drugiej tercji, ale mało z nich wynika.
21. min - Gramy!

Koniec 1. tercji
20. min - Lehtonen sam na sam ze Stojanovićem i krążek wylądował w raku golkipera gości!
18. min - GieKSa w komplecie.
16. min - Pasiut na ławce kar.
14. min - Tylko Nemec wie, jak to możliwe, że Cracovia nie prowadzi! Zawodnik gości miał odsłonięty duży fragment bramki, a mimo to znacznie się pomylił!
13. min - Znowu mocnym wrzuceniem na bramkę "Pasów" chcieli zaskoczyć katowiczanie.
12. min - Rykoszet mógł zmylić Murray'a, ale bramkarz GieKSy ponownie czujny!
11. min - Kruczek wrzucił gumę w pole bramkowe gości, nikt nie przeciął toru lotu krążka, ale to mogło zaskoczyć Stojanovića!
9. min - Źle Murray prosto na kij Kasperlika, jednak ten nie skorzystał z prezentu i stracił gumę.
7. min - Rompkowski z niebieskiej i zmuszony do interwencji pierwszy raz w tym meczu Stojanović.
6. min - Pulkkinen urwał się obrońcy gości, ale nie zdołał oddać uderzenia.
5. min - Katowiczanie wciąż bez celnego strzału.
4. min - Dużo pracy ma Murray od początku tego spotkania, ale jak na razie nie daje się zaskoczyć.
3. min - Michalski przełożył golkipera gospodarzy, jednak ten zdołał zostawić parkan i uratować swój zespół od utraty gola!
2. min - Jezek miał dużo czasu na oddanie strzału, z którym poradził sobie jednak Murray!
1. min - Gramy!

#11 Teemu Pulkkinen ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#97 Mateusz Rompkowski LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0